Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Фонтан Казок

Логотип издательства Фонтан Казок
Издательство «Фонтан сказок» ведет свою деятельность с 2014 года в Украине. Специализируется на издании книг для детей, книжных иллюстрациях, открытии новых имен в современной детской литературе. Основная цель издательства - дарить счастье и радость своим читателям. Сказки, которые создаються в «Фонтане сказок», прививают детям правильные ценности, учат доброте, человечности, захватывают интересными, современными сюжетами. Серии книг «Добрые сказки», «Сказки под подушку», «Добрые приключения», «Добрые стихи», билингвы и трилингва «Picture book» и другие положительно оценили как маленькие читатели, так и взрослые.
49
умолчанию цене рейтингу
12 48
Іван Андрусяк
(4)
“Якщо коротко, ця книжка про те, як не стати вовком у зграї хижаків. Адже коли живеш у лісі й мусиш щодня хвилюватися, щоб тебе чи найближчого друга бува не з’їли, залишатися добрим і пухнастим ох як нелегко. Тим паче коли ти їжак і по суті — хиже й колюче звірятко, хоч і незле. Втім, у «Третьому снігові» Іван Андрусяк не лише говорить із малими читачами про одвічні теми добра й зла, а й торкається не зовсім популярних в українській дитячій літературі сюжетів — фізичного й душевного каліцтва, мовної ідентичності, співіснування з Іншим, екології.” Ольга Купріян Повість-казка входить до хрестоматії і рекомендована для вивчення в 1-2 класі.
100 грн. за шт
В наличии
- +
Олег Чаклун
(2)
How can one save one’s sister who got trapped in a magical jar of jam that she had eaten without sharing with anyone? What can a little breeze, dreaming of great deeds, do? Who will help a little bush shaded by serious adult trees, to grow? Can one save a friend who never tidies up his toys? Fairy tales teach you to see what is unusual, interesting and magical in everyday life.
113 грн. за шт
В наличии
- +
Оксана Куценко
(1)
Оповідання «Печені яблука» – дебют поетки Оксани Куценко в літературі для дітей – вчить радіти кожному дню життя. Адже довкола стільки прекрасного — просто треба вміти його розгледіти. Літо минуло — й тобі трохи сумно? Визирни з вікна — і ти побачиш, що чарівниця-осінь розфарбувала цієї ночі світ у яскраві кольори. Тож вирушай на прогулянку разом із Малюком і насолодися цим чудовим осіннім днем А ще не забудь скуштувати духмяних печених яблук!
38 грн. за шт
В наличии
- +
Галина Манів
(1)
Веселі, добрі й трішки збитошні «квартирні» історії Галини Манів із ніжними, а водночас мило задерикуватими ілюстраціями Марти Кошулінської. Книжка покликана розвинути фантазію Вашого малюка, його допитливість, уважність та вміння по-новому поглянути на звичні речі, які оточують його вдома.
50 грн. за шт
В наличии
- +
Василь Карп'юк
(1)
Ваша дитина незмінно відкрита до світу і сприймає його у всій красі — неупереджено. А таке сприйняття і є поезією, яка випливає зі звуків і ліній, поєднаних в о́брази. У цій книжці відомий поет Василь Карп’юк і юна художниця Христина Стринадюк, обоє уродженці казкової Гуцульщини, розмовляють з Вами і з Вашою дитиною саме такими о́бразами – природними, справжніми, вільними від умовностей і упереджень. Разом з Івасиком, Ісусиком і Марічкою Ви і Ваше маля, почавши з казкових Карпат, помандруєте казковими світами – і переконаєтеся, що «за руку з черепахою добре йти…»
81 грн. за шт
В наличии
- +
Іван Андрусяк
(2)
Два цикли віршів увійшли до нової книжки відомого «здитинілого» поета Івана Андрусяка. «Чупакабра та інші зайчики» – вірші розбишацькі, сповнені гумору та добрих капостей. «Усе солодший сад» – поетичні прогулянки тата з донею, тож і вірші тут для обох – більше для доні, але трохи й для тата. За всіх чупакабр у цій книжці відповідає сам Іван Андрусяк, за всіх зайчиків – молода львівська художниця Марта Кошулінська.
81 грн. за шт
В наличии
- +
Юрій Бедрик
(2)
Юрій Бедрик – один із найпотужніших українських поетів, який у своїй творчості органічно поєднує вишуканість класичної поетики із жвавим, мобільним, креативним мисленням сучасної дитини. Його образи яскраві і влучні, а поетичні рядки легко запам’ятовуються і «розтягаються на цитати». Так само органічно поєднуючи найкращі традиції народного живопису й вишивки з креативними ідеями сучасного дизайну, проілюструвала книжку юна художниця, студентка Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Аліна Віліщук. Вірші з книжки входять до хрестоматії і рекомендовані для вивчення в 1-2 класі.
81 грн. за шт
В наличии
- +
Сашко Дерманський
(1)
На поетичну добірку куМЕДних віршів давно чекали шанувальники творчості письменника, і ось нарешті цієї осені можна тішитися та сміятися до сліз усією родиною. Книжка вийшла оригінальна, із м’якесенькими акварельними малюнками та віршоМЕДними рядками, від яких у світі стає на кілька десятків хвилин більше сміху.
88 грн. за шт
В наличии
- +
Олег Чаклун
(1)
Що потрібно для того, щоб стати справжнім чарівником? Певно ж – іскра… А ще – мудрий наставник, який не лише навчить усього, що треба знати чарівникові, й не лише по-новому «відкриє очі» на світ і всі процеси та явища, які відбуваються в ньому, а й даватиме все нові й нові завдання – щоразу складніші… І так доти, доки не настане час найскладнішого і найважливішого завдання – того, де без іскри не обійтися… Цикл фентезійних оповідань найтаємничішого українського дитячого письменника Олега Чаклуна звернений цього разу не до малюків, а до підліткової й дорослої авдиторії – однак хто сказав, що дорослим не потрібна добра казка? Насправді ще й як потрібна – принаймні не менше, ніж дітям.
50 грн. за шт
В наличии
- +
Олег Чаклун
(2)
Величні льодовики, полонини, ліси, водограї й численні озера… Усе це – Швейцарія, країна краси, точності й надійності. Такі ж і її казки – дивні, таємничі й смачні, як добрий кухоль пінистого альпійського молока. Український письменник Олег Чаклун дуже добре знає цю прекрасну країну. Він не раз мандрував її горами й луками, спілкувався з цікавими людьми, казкарями й чарівниками, – і розказав нам ці чудові казки про дивовижних героїв і їхні неймовірні пригоди, сповнені загадок і несподіванок. А художниця Ірина Суманенкова проілюструвала книжку в стилістиці вітражів, якими так славиться архітектура Швейцарії. Післямову до книжки написав відомий український письменник Олесь Ільченко, який в останні роки мешкає в Швейцарії.
88 грн. за шт
В наличии
- +
Іван Андрусяк
(2)
Доки ваші малюки насолоджуються пригодами їжака Петра й вовка Мелетія, Стефи й Чакалки, веселого Зайчика чи зовсім не страшної Чупакабри, кумедного Івася Бондарука на прізвисько Бурундук чи інших улюблених персонажів популярного дитячого письменника Івана Андрусяка, – ви нарешті маєте годину-другу часу «на себе». Себто на те, щоб і собі почитати гарну поезію, яка неодмінно «ляже на душу». Отож, саме для вас – батьків і старших братиків та сестричок маленьких розбишак – ця книжка нової й вибраної Андрусякової інтимної лірики. В орнаментальній стилістиці гуцульської народної кахлі оформила збірку талановита художниця з Косова Христина Стринадюк.
50 грн. за шт
В наличии
- +
Олександра Дорожовець
(1)
Старий будинок – це неодмінно таємниця, іноді навіть містична… Але ті таємниці й та містика, з якою зіткнулася дванадцятирічна Софійка у старому будинку на Тихій вулиці, перевершать усі ваші сподівання! Навдивовижу світла і зворушлива історія про те, яким насправді важливим у нашому житті є все, створене з добром і любов’ю, у що вкладена часточка душі. Дебютна повість Олександри Дорожовець «Старий будинок» – переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» улітку 2015 року з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини. Книжка відзначена нагородами «Дебют року в прозі» в списку найкращих родинних видань від «БараБуки» і «Найкраща підліткова книжка 9+» в «Рейтингу критика» Містична повість  рекомендована для вивчення у 5 класі.
100 грн. за шт
В наличии
- +