Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Методика

Логотип издательства Методика
Издательство «Методика» работает с 1996 года. Специализируется на методической литературе для изучения иностранных языков: польского, английского, французского, португальского, немецкого, итальянского и испанского языков. Усвоения материала облегчается благодаря наличию аудиовизуального материала, который начитан непосредственно носителями языков. Популярными сериями «Методики» является «Самоучитель» и «Топ 1000 слов». Каждый учебник и пособие для учебных заведений имеет гриф Министерства образования и науки Украины.
5
умолчанию цене рейтингу
12 48
Т.Пахомова
(1)
Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист № 1/11-10745 від 02.07.2013 р.) - Сприяє успіху у вивченні англійської мови та її практичному використанню. - Розвиває граматичні та лексичні навички, творчість, мовну здогадку. - Спрямовує на розширення кругозору. - Заохочує до активного вивчення англійської мови. - Аудіоматеріали на СD-диску роблять навчання цікавим та ефективним.
126 грн. за шт
В наличии
- +
Коллектив авторов
(3)
Kursbuch mit Audios und Clips online 12 Lektionen Einstiegsseite zur Einstimmung auf das Thema Ausklangseite mit kreativen Aufgaben und Spielen, Projekten, literarischen und landeskundlichen Texten Fertigkeitentraining nach jeweils 6 Lektionen Prüfungsvorbereitung: Goethe-Zertifikat A1: Fit in Deutsch, Goethe-Zertifikat A2: Fit in Deutsch, Goethe-/ÖSD-Zertifikat B1 und DSD I Audios als MP3 und Grammatik-Clips kostenlos im Internet (Link im Buch)
281 грн. за шт
В наличии
- +
Коллектив авторов
(1)
Идеальный аудиокурс для самостоятельного изучения испанского языка. За рулем автомобиля, на работе, в поездке или дома вы сможете быстро и эффективно углубить или возобновить свои знания. Шесть уроков с увлекательными диалогами, лексический интенсив и разноплановые упражнения помогут без особых усилий запомнить самые употребляемые слова и выражения. В пособии: все диалоги с переводом на русский язык, лексика, упражнения с ключами, краткий обзор грамматики и словарь. Соответствует уровню А2 европейского языкового сертификата. Для начинающих с некоторыми навыками и тех, кто хотел бы усовершенствовать свои знания.
216 грн. за шт
В наличии
- +
Коллектив авторов
(1)
Додатковий посібник до курсу німецької мови для дітей і підлітків. Велика кількість додаткових тестів і вправ з лексики та граматики дають можливість учням закріпити і поглибити знання німецької мови. Ліцензійне видання
152 грн. за шт
В наличии
- +
Коллектив авторов
0
Самовчитель іспанської мови. Практичний курс в“ це: Систематичне і Т‘рунтовне вивчення іспанської мови Детальне і доступне пояснення граматики Характерні для повсякденного життя діалоги та тексти Усі пояснення і вказівки українською мовою Рубіжний тестовий контроль знань Дозволяє досягти рівня В1 європейського мовного сертифікату У кінці підручника переклад усіх діалогів, ключі до вправ, тестів та аудіокурсу, а також таблиця дієслів, пояснення граматичних термінів, правопис слів, транскрипція і словник 4 аудіо-диски з діалогами та аудіорозмовним курсом. З самовчителем іспанської мови Ви зможете розуміти іспанську, навчитеся висловлювати нею власні думки та спілкуватися на повсякденні теми.
265 грн. за шт
В наличии
- +

Видавництво «Методика» працює з 1996 року. Спеціалізується на методичній літературі для вивчення іноземних мов: польської, англійської, французької, португальської, німецької, італійської та іспанської мов. Засвоєння матеріалу полегшується завдяки наявності аудіовізуального матеріалу, який начитано безпосередньо носіями мов. Популярними серіями «Методики» є «Самовчитель» та «Топ 1000 слів». Кожен підручник та посібник для навчальних закладів має гриф Міністерства освіти і науки України.