Заказать звонок
RU | UA

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Сучасні українські бестселлери

Українці – не надто читаюча нація. Згідно з результатами дослідження компанії GfK Ukraine всього 27% жителів України включають читання в коло своїх інтересів. У середньому кожен українець витрачає 30 гривень в рік на книги, що в десять разів менше, ніж в Польщі і аж в сорок разів менше, ніж в Німеччині.

Що ж українці воліють читати?

Український читач, в більшості випадків, обирає між двома жанрами - любовні романи і детективи. Представниці прекрасної статі зачитуються жіночими романами, а чоловіки тікають від реальності разом із гостросюжетною літературою.

Не зважаючи на дефіцит читачів, в Україні безліч талановитих авторів, чиї твори неодмінно з часом поповнять фонд золотий класики. Спеціально для любителів якісної літератури ми зробили добірку популярних українських бестселерів. Прочитайте самі та порадьте іншим.


«Покров» Дашвар Л.

1.jpg

2013 рік, кінець листопада, країна переживає скрутні часи. Мар`янині ж думки зайняті чоловіком, дивнім парубком на ім’я Ярко.

Але нечас радіти коханню та життю. Дівчина опиняється у вирі подій: Майдан, зникнення Ярка, пошуки нащадків козака Дороша — спадкоємців величезного статку...

Звідки ж Мар`яні знати, що чекає на того нащадка. Предки заповіли йому не лише скарб, а й родинне прокляття...


«Месопотамія» Жадан С.

2.jpg

Автор, який творить сучасну літературу!

Унікальний формат тексту! Дев`ять прозових історій/біографій і тридцять віршованих уточнень/узагальнень — ось таке змістове наповнення «Месопотамії».

Життя і смерть, вірність і зрада, любов і ненависть… Все з нашого життя, все, що кожного зачіпає за живе знайшло своє відображення у книжці.


«Осінній сезон смертей» Кокотюха А.

3.jpg

Андрій Шкарада звинувачений у вбивстві студенток. Але у хлопця є алібі – тепер він поза підозрою. Відтепер звинувачення впали на місцевого бармена з кав’ярні, куди часто заходили жертви. Та Андрій впевненій, підозрюваний не винний. Він вирішує самотужки провести розслідування і приймає виклик підлого вбивці.

Однак дні минають, а вбивця й досі на свободі і планує чергові криваві розправи, сповідуючись своєму щоденникові.


«Подвійна гра в чотири руки» Роздобудько І.

4.jpg

Ретро-детектив із закрученим сюжетом!

Київ початку ХХ століття... Для невгамовної генеральської дочки Мусі Гурчик немає нічого більш захопливого, ніж розслідування нової таємничої справи!

Викрадені важливі документи — креслення нової моделі військового літака. Інженер-розробник поплатився за них життям... Факти й детективна інтуїція підказують юній вивідачці, що злодія треба шукати на палубі розкішного пароплава «Цариця Дніпра». Небезпечно? Аякже!

Але наша панночка вже вирушила в карколомний круїз — вона мусить викрити злочинця будь-що! У перший день подорожі скоєно нове вбивство, і тепер остаточно зрозуміло, що вбивця поруч...


«Маруся» Шкляр В.

5.jpg

Були часи, коли цілі села палали від іскрі Червоної армії. Саме тоді тендітна красуня Маруся не скорилася, взяла зброю до рук і повела за собою козацький загон. Вона безжально боролася проти ворогів, рятувала своїх співвітчизників. Але хто захистить її, чи зуміє Коханий Мирон врятувати її від помсти більшовиків? Чи буде їхнє кохання сильнішим за смерть?