Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
RU |UA
Кошик
0 0 грн

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Замовити дзвінок

Доставка

Шановні клієнти!

Відправлення здійснюється протягом 1-3 робочих днів після оформлення замовлення. Іноді, в разі відправки з віддаленого складу, доставка може зайняти до 7 днів. 

Звертаємо увагу на те, що у період загальнонаціонального карантину термін відправки може бути довшим на 1-2 дні, у зв'язку з нестандартним графіком роботи виробників-постачальників.

Ми розуміємо, як важливо для Вас, щоб замовлення надійшло в термін, тому працюємо з лідерами на ринку  - Новою поштою та Укрпоштою.


Способи доставки

pictograma-samovuvoz-2.jpgСамовивіз

Адреса: м. Київ, просп. Степана Бандери 8/16, 5 поверх, офіс 500

Режим роботи: Пн-Пт: 10.00 – 18.00

Телефон: (063) 756-31-09

У пункті самовивозу відбувається видача попередньо оформлених інтернет-замовлень. А також Ви зможете ознайомитися і придбати свіжі новинки та бестселери.

Важливо: резерв замовлення триває протягом 5 робочих днів з моменту підтвердження готовності до видачі. Після 5 робочих днів замовлення скасовується. В індивідуальних випадках, у разі завчасного сповіщення менеджера магазину, тривалість резерву може бути продовжена.


ukrposhta.jpg

Доставка у відділення Укрпошти

Доставка здійснюється поштовою службою «Укрпошта».

Термін доставки: 2-4 дні після оформлення замовлення.

Вартість доставки: 

- при купівлі на суму до 300 грн. - 30 гривень.

- при купівлі на суму понад 300 грн - безкоштовно*.

Вартість доставки великогабаритних товарів здійснюється за тарифами «Укрпошти». Дізнатися більш детальну інформацію про графік роботи і розташування відділень Ви можете на сайті компанії «Укрпошта».

Для отримання товару Вам потрібно буде звернутися в призначене відділення після смс-повідомлення про прибуття товару. При собі потрібно мати паспорт та знати номер декларації.

Важливо: термін безкоштовного зберігання посилки у відділенні - 7 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну замовлення автоматично буде повернуто відправнику. Якщо протягом 7 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок. 



1 — копия.pngКур’єрська доставка по Києву

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».

 Термін доставки: 1-3 доби після оформлення замовлення.

Вартість доставки: 55 гривень.





3 — копия.pngДоставка у відділення Нової Пошти

Для мешканців Києва:

Якщо Ви зробили замовлення сьогодні:
- до 16.00 - посилка з'явитися в пункті видачі на наступний день;
- після 16.00 - Ви зможете забрати свою посилку у відділенні через день.

Для мешканців України:

Цей спосіб доставки гарантує Вам отримання товару навіть у найвіддаленіших населених пунктах України. Терміни отримання - від 1 до 3 днів.

Вартість доставки на склад «Нової пошти»:

- при купівлі на суму до 600 грн. - 45 гривень.

- при купівлі на суму понад 600 грн - безкоштовно*.

Вартість доставки великогабаритних товарів здійснюється за тарифами «Нової пошти». Дізнатися більш детальну інформацію про графік роботи і розташування відділень Ви можете на сайті компанії «Нова Пошта».

Для отримання товару Вам потрібно звернутися в призначене відділення після смс-сповіщення про прибуття товару. При собі необхідно мати паспорт та знати номер декларації.

Важливо: термін зберігання посилки у відділенні - 7 календарних днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну замовлення автоматично буде повернуто відправнику. Якщо протягом 7 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок. В індивідуальних випадках, при завчасному сповіщенні менеджера магазина, тривалість зберігання у відділенні Нової пошти може бути продовжена.


* Безкоштовна доставка діє для замовлень з підсумковою вартістю понад граничне значення (з урахуванням усіх застосованих знижок), що відправляються однією посилкою. У разі, коли книги з одного замовлення, оформленого на суму понад граничне значення, знаходяться на різних складах, сума замовлення ділиться на дві частини і обидві посилки доставляються безкоштовно незалежно від їх вартості.