14.12.2018 Book24.ua
Завжди цікаво дізнатися про життя «великих» людей: якою була мама відомого бізнесмена, з кого брав приклад знаменитий фізик, скільки кохань-зітхань пережила актриса? Що ми сподіваємося знайти, читаючи біографії? Поради, якими можна керуватися у важких ситуаціях, настанови для власного життя, уроки успіху багатих та знаменитих. Ми підготували для вас 5 біографій, які підкуповують правдивістю та чесністю.
14.12.2018 Book24.ua

Що знаємо ми про кохання? Все і нічого. Люди створили безпілотні автомобілі та полетіли підкорювати Марс, однак досі не можуть дати однозначну відповідь на запитання «Що таке любов?». Ми обрали для вас три книги, в яких головні герої та героїні понад усе прагнуть знайти справжнє кохання.

06.12.2018 Book24.ua
На сьогодні легендарний цикл Джорджа Р.Р. Мартіна про дружбу, кохання, інтриги, політику та владу складається з семи книг, які розповідають історію про життя у середньовічних королівствах. Тут на вас чекає безліч цікавих персонажів та захоплюючих сюжетних ліній. Хоробрі воїни у блискучих обладунках, благородні красуні в розкішному вбранні, лицарі, королі та прості люди будуть воювати, любити, дружити, плести інтриги та боротися за владу. Більш того, цей твір показує стратегічно правильні дії під час військових конфліктів, а також вчить тому, як припинити конфлікт та розпочати перемир'я.
05.12.2018 Book24.ua

Молодь – дуже уважна та вимоглива аудиторія. Під час дорослішання підлітки визначають власні інтереси, бажання та розставляють пріоритети. На сторінках книг вони намагаються знайти споріднені душі й, ототожнюючи себе з головними героями, наповнюють своє життя переживаннями та пригодами. Саме тому сучасна підліткова література – це не просто книжки про проблеми взаємовідносин з батьками та перше кохання, а твори, в яких підіймаються актуальні, цілком дорослі питання. І представлена ​​нижче добірка може багато чому навчити не тільки молоде покоління, а й всезнаючих дорослих.


27.11.2018 Book24.ua
З приходом зими все частіше з’являється бажання повернутися додому, заварити собі чашечку ароматного чаю та, загорнувшись у теплий плед, почитати цікаву книжку. А якщо вам хочеться трохи відпочити та отримати справжнє задоволення від прочитаного, то один з представлених нижче любовних романів – це саме те, що вам потрібно. Історії кохання прийдуться до душі і тоді, коли у вас у відносинах все у повному порядку, і тоді, коли чергові стосунки принесли прикре розчарування. Ці романи допоможуть вам по-іншому подивитися на безліч життєвих ситуацій та почати жити з чистого аркуша.