20.04.2017 Book24.ua
Щодня світ сколихують різноманітні події. Деякі з них щасливі, інші шокують своєю жорстокістю та безглуздістю. Усі вони лишають свій відбиток у історії та серцях людей. Часто автори беруть за основу своїх романів випадки з життя. Мі підібрали книжкові новинки, у яких мова піде про реальні історії. Повчальні, надихаючі сюжети точно не лишать вас байдужими.
20.03.2017 Book24.ua
19 березня Ліна Костенко відсвяткувала свій день народження. Поетесі виповнилося 87 років. Ліна Костенко – людина з чіткою життєвою позицією. Ще у радянські часи вела активну діяльність у десидентському русі. Всі вчинки письменниці диктувала совість. Так у 1968 році, не зважаючи на ризик утисків зі сторони влади, написала листи, у яких захищала честь В'ячеслава Чорновола після наклепу в газеті "Літературна Україна". Цей сміливий вчинок приніс їй довгі роки замовчування в пресі.
13.03.2017 Book24.ua
Весна – самое романтичное время года. После долгой зимы просыпается не только природа, но и вера в чудо, в вечную любовь, полную тайн, загадок и сюрпризов. Когда еще будет более подходящее время для чтения удивительно трогательных книг, которые хитросплетениями сюжетной канвы завлекают в мир литературы, богатой на эмоции. Мы подобрали для вас несколько книг, которые не оставят никого равнодушным.
09.03.2017 Book24.ua
Яке було б життя без тварин? Неможливо це уявити. Ми на стільки звикли до тісного сусідства з тваринами, що інколи не помічаємо їх присутності, проходимо повз… Однак варто на хвилину зупинитись і згадати, скільки радості та щастя нам приносять «друзі наші менші»: від поліпшення настрою до лікування важких хвороб. Існує багато достовірних фактів про дивовижні подвиги тварин заради спасіння людини. Вони і надихнули авторів наших наступних книг на створення чудових творів, де змальовано ніжну, зворушливу дружбу людини і тварини.
01.03.2017 Book24.ua
Каждое утро, собираясь на работу, вы испытываете странное чувство нереализованности? Это бунтует ваш внутренний бизнесмен. Но не спешите увольняться и начинать развивать собственное дело. Сначала подготовьтесь. Мы сделали для вас подборку книг по бизнес-литературе, которые обязательно нужно прочесть, прежде чем заняться предпринимательской деятельностью.