19.03.2018 Book24.ua

Книжок про мотивацію видано дійсно багато, але якби все написане в них було таким ефективним та дієвим, то чи купували б ми наступну, а згодом ще одну? Мабуть, ні. То що ж нас насправді мотивує?

15.03.2018 Book24.ua
Література жанру нон-фікшн наразі надзвичайно популярна, і це не дивно. Читач хоче фактів, нового досвіду, свіжих поглядів, успішних ідей і кейсів, достеменних прогнозів і нестандартних рішень. Бізнесові книжки дають змогу втамувати цю жагу, тож нам дуже кортіло дізнатися про те, як українським видавцям вдається перекладати та видавати якісні твори і завдяки чому вони опиняються в наших руках? 

Розібратися у цих та інших питаннях нам допоміг Антон Мартинов – співвласник і директор видавництва «Наш формат», яке спеціалізується на діловій, науково-популярній літературі та мемуаристиці.
03.03.2018 Book24.ua
Хоч погода за вікном і не схожа на теплу, та все ж весна вже на порозі. Саме час замислитися над тим, як привітати чарівних, надзвичайних жінок, адже свято 8 березня вже не за горами.

Ми ґрунтовно розмірковували проблемою «що подарувати» та склали перелік, який допоможе Вам зробити цікавий, приємний і корисний презент. Він неодмінно запам’ятається, не займе багато місця та стане у нагоді. І цим подарунком є книга!

15.02.2018 Book24.ua
Улюблений магазин книжок Book24 вирішив зазирнути за лаштунки видавничого процесу і втаємничити Вас, наші любі шанувальники, у магію того, як створюється книга. Ми розкажемо Вам про те, як обирають книгу для видання, скільки часу тривають додрукарські процеси та сам друк видання, скільки людей задіяно в процесі та чи складно займатися такою справою, як створення книг. Про це й про інше нам розповість керівник едиційної команди, випусковий редактор видавництва «BookChef», перекладач і літератор Євген Плясецький.
17.12.2017 Book24.ua
Поки всі підводять підсумки 2017 року, в літературному світі не можна оминути увагою результати конкурсу “Книга року BBC — 2017”. До короткого списку в дорослій номінації увійшли 5 книг, а перемогу здобула збірка оповідань Катерини Калитко "Земля загублених, або маленькі страшні казки". Тож у сьогоднішній підбірці пропонуємо ознайомитися зі всіма п’ятьма номінованими творами.