30.01.2019 Book24.ua

Согласно легенде, Свирид Опанасович – это простой сельский дед, который держит хозяйство и любит поговорить о политике, а также о том, как жилось раньше людям. После того, как в селе появился интернет, он создал свою страничку в Фэйсбуке и начал ежедневно размещать на ней свои обзоры сельской аналитики. В них он рассказывал людям о том, что на самом деле происходит в мире.
30.01.2019 Book24.ua
Рисунок с давних времен не только сопровождал слово, но и достаточно часто заменял его. И это неудивительно, ведь подчас именно рисунок позволяет донести идею в доходчивой форме. Это и объясняет тот факт, что комиксы, а с недавних пор и графические новеллы, стали пользоваться огромной популярностью.
14.12.2018 Book24.ua
Чимало людей на землі прагнуть мати суперсилу. Це надможливості, дивовижні вміння та надприродні здібності. Тож розкриємо секрет, як змалку стати супергероями нового покоління з яскравими коміксами від TM LUDUM! «Суперкоманда SOS» - перша в Україні серія супергеройських коміксів для дітей від 5 до 12 років. Це незвичайна історія про черепашку Шона, дикобраза Діні, Білку і тукана Туке. Одного разу вони потрапили в дивний смерч і знайшли сили чотирьох стихій: Води, Вогню, Землі і Повітря.
04.11.2018 Book24.ua
Любі батьки, вихователі, методисти, викладачі та небайдужі! Чи знаєте ви, що необхідно, аби дитина відмінно вчилася у школі і стала успішною, коли виросте? Ми – так! Одна з найважливіших умов – навчити дитину мислити логічно. Так дитина розумітиме, як влаштований світ, навчиться виражати свої думки так, щоб всі її розуміли, вмітиме порівнювати й узагальнювати сказане та побачене. Аби навчитися мислити логічно, перш за все, необхідно знати, як розрізняти різні предмети та явища, а також їхні властивості. Для цього слід розвивати предметне мислення, тобто здібність зіставляти предмети і впізнавати їх за різними ознаками. Ось, з чого слід починати розвиток логіки у ранньому віці – із предметного мислення.
29.10.2018 Book24.ua
Коли в американської журналістки Регіни Бретт виявили рак, то їй здавалося, що життя закінчилося. Однак вона знайшла в собі сили боротися та рухатися далі. В 45 років Регіна пригадала все, що пережила, чого навчилася, що усвідомила. На папері це перетворилося у 45 життєвих уроків. Боротьба з раком додала їй сміливості, тож вона наполягала, аби редактор газети, в якій вона працювала, їх опублікував. До 50-тиліття вона додала ще 5 уроків і знову видавала їх як авторську колонку. Люди з усього світу передруковували ці уроки у своїх блогах, писали Регіні листи, в яких дякували за щирість та відвертість.