14.12.2018 Book24.ua
Завжди цікаво дізнатися про життя «великих» людей: якою була мама відомого бізнесмена, з кого брав приклад знаменитий фізик, скільки кохань-зітхань пережила актриса? Що ми сподіваємося знайти, читаючи біографії? Поради, якими можна керуватися у важких ситуаціях, настанови для власного життя, уроки успіху багатих та знаменитих. Ми підготували для вас 5 біографій, які підкуповують правдивістю та чесністю.
14.12.2018 Book24.ua

Що знаємо ми про кохання? Все і нічого. Люди створили безпілотні автомобілі та полетіли підкорювати Марс, однак досі не можуть дати однозначну відповідь на запитання «Що таке любов?». Ми обрали для вас три книги, в яких головні герої та героїні понад усе прагнуть знайти справжнє кохання.

14.12.2018 Book24.ua
Чимало людей на землі прагнуть мати суперсилу. Це надможливості, дивовижні вміння та надприродні здібності. Тож розкриємо секрет, як змалку стати супергероями нового покоління з яскравими коміксами від TM LUDUM! «Суперкоманда SOS» - перша в Україні серія супергеройських коміксів для дітей від 5 до 12 років. Це незвичайна історія про черепашку Шона, дикобраза Діні, Білку і тукана Туке. Одного разу вони потрапили в дивний смерч і знайшли сили чотирьох стихій: Води, Вогню, Землі і Повітря.
06.12.2018 Book24.ua
Ігрові набори серії «День/Ніч» TM LUDUM стирають примхливу межу між активними розвагами і спокійним вечірнім відпочинком. Їх основне завдання – зайняти дитину з користю для настрою і розвитку. Це готове рішення для батьків і цілий світ захоплюючих пригод для малюка!
06.12.2018 Book24.ua
На сьогодні легендарний цикл Джорджа Р.Р. Мартіна про дружбу, кохання, інтриги, політику та владу складається з семи книг, які розповідають історію про життя у середньовічних королівствах. Тут на вас чекає безліч цікавих персонажів та захоплюючих сюжетних ліній. Хоробрі воїни у блискучих обладунках, благородні красуні в розкішному вбранні, лицарі, королі та прості люди будуть воювати, любити, дружити, плести інтриги та боротися за владу. Більш того, цей твір показує стратегічно правильні дії під час військових конфліктів, а також вчить тому, як припинити конфлікт та розпочати перемир'я.