16.01.2020 Book24.ua

Низка новорічних та різдвяних свят нарешті завершилась, і зараз настав час почати будувати плани та ставити цілі на цей рік. А представлена нижче добірка книг, дозволить вам дізнатися багато цікавого та надихне на нові починання.


15.01.2020 Book24.ua

 Нам завжди цікаво спостерігати за життям відомих людей та дізнаватися історії їх успіху. І це не дивно, адже ці історії надихають, додають сил та змушують діяти. Представлена нижче добірка книг, якомога краще відповідає всім цим епітетам, адже кожний з цих семи творів розповідає про людей, яких по праву можна назвати сильними особистостями та у яких є чому повчитися.

15.12.2019 Book24.ua

Ошо – знаменитий містик та відомий на весь світ гуру, щоб засвідчити неоіндуїзм. Він широко відомий своєю критикою існуючих традиційних релігій та соціалізму Махато Ганді. Філософія Ошо відрізняється еклектичністю, а також поєднує в собі тантризм, даосизм, дзен, суфізм, хасидизм, християнство та інші течії. Але головне, що вся його філософія спрямована на те, щоб допомогти людям пізнати себе та жити вільно.

08.12.2019 Book24.ua

Всі навколо тільки в говорять, що про хюґе. Особливо в холодні пори року, коли на п’ятки наступає холод, темінь і хандра. Але данці так живуть мало не цілий рік і вважаються найщасливішою нацією. То в чому ж секрет життя в стилі хюґе? Якщо провести хюґовий час з рідними, мати хюґовий дім і купувати речі в стилі хюґе, то відчуття щастя зросте? І ми будемо врешті повністю задоволені своїм життям? Слідуйте 5 порадам в стилі хюґе і переконайтеся самі.

13.11.2019 Book24.ua

Ельчин Сафарлі – популярний сучасний письменник та журналіст. На сторінках книг він розповідає про східну культуру, традиції та побут, при цьому головною темою більшості його творів є любов. І якщо вас вабить загадкова культура Сходу, то вам неодмінно варто прочитати представлені нижче книги, які вже встигли стати світовими бестселерами.