26.02.2021 Book24.ua

В сучасному світі з кожним роком зростає значення англійської мови у житті кожної людини. Для того, хто бездоганно нею володіє, відчинені всі двері до престижних вузів та одних з найбільш прибуткових професій. Не всі люди мають можливість оплачувати курси або репетиторів для вивчення англійської, тому на цьому етапі вони зазвичай зупиняються. Брак дійсно корисних ресурсів може стати перешкодою на шляху кожного, але саме й тому в нашому житті є книги та флеш-картки. Вони не тільки місять актуальну та дієву інформацію, а й таким чином допомагають розвинути у людини неймовірно важливу якість – самоконтроль. Які ж посібники є найкращими для вивчення англійської мови? Ми зібрали для вас підбірку з кількох книг та наборів флеш-карток, а для зручності ще й поділили їх на різні категорії.

13.12.2020 Book24.ua

Як стати щасливим, і що все ж таки потрібно для цього робити? Це питання хвилює ледь не кожну людину, але не всі при цьому хочуть працювати над собою та самовдосконалюватися.

Про те, як бути щасливим тут і зараз, розповідають найкращі фахівці, які довгий час досліджували це прекрасне почуття. Вони подарували світові унікальні книги, що стануть справжнім відкриттям для тих, хто вже давно шукає гармонію, радість і задоволення від кожного прожитого дня. Якщо ви готові змінювати своє життя на краще, то вам обов’язково потрібно прочитати ці історії.

30.11.2020 Book24.ua

Підлітковий вік – один з найважливіших періодів розвитку та становлення особистості, тому так важливо знаходити відповіді на всі запитання, які турбують хлопчиків та дівчаток у цей час. Для цього нелегкого завдання якнайкраще підійдуть енциклопедії та посібники про статеве дозрівання, в яких міститься вся необхідна для дітей інформація. Ми зібрали для вас добірку найкращих книг у цій сфері й нарешті готові нею поділитися.

11.11.2020 Book24.ua
Сьогодні не зустрінеш людину, якій протягом життя жодного разу не були потрібні знання з економіки та фінансів. Мистецтву поводження з грішми навчають навіть маленьких дітей. Такими є вимоги сучасного світу. На допомогу приходять знання, якими готові ділитися фахівці і успішні бізнесмени. Книги з економіки та фінансів - одні з найбільш затребуваних у покупців.
17.09.2020 Book24.ua

27-й книжковий BookForum 2020 року - не тільки для дорослих! Українські видавництва підготували безліч новинок для маленьких книголюбів і їх батьків. Пропонуємо познайомитися з декількома виданнями, які точно захоплять ваших малюків.