21.12.2018 Book24.ua

Играть и развивать логику, мышление, способность создавать предсказания… Волшебство? Реальность вместе с настольной игрой «Лавка чудес» TM LUDUM! Тренировать свои «серые клеточки» можно совершенно чудесным образом! Так однажды решил наш креативный чародей и мир увидела магическая стратегия «Лавка чудес».

20.12.2018 Book24.ua
Взимку особливо тяжко вставати вранці, зберігати позитивний погляд на життя і продуктивно працювати. Здається, що постійно не вистачає сну, оперативної пам'яті і сил. Починаєш думати – а що ж буде через 5, 10 років? Захочеш залягти у сплячку разом з ведмедями до самої весни? Не панікуйте! Давайте готувати санчата разом – ми вибрали 6 книг, які допоможуть тренувати ваш мозок. Нейробіологи і психологи пояснять, як зберегти здорове судження і енергійність в будь-якому віці і сезоні. А ще ви навчитеся не хвилюватися через дрібниці і дізнаєтеся, як поліпшити пам'ять.
14.12.2018 Book24.ua
Завжди цікаво дізнатися про життя «великих» людей: якою була мама відомого бізнесмена, з кого брав приклад знаменитий фізик, скільки кохань-зітхань пережила актриса? Що ми сподіваємося знайти, читаючи біографії? Поради, якими можна керуватися у важких ситуаціях, настанови для власного життя, уроки успіху багатих та знаменитих. Ми підготували для вас 5 біографій, які підкуповують правдивістю та чесністю.
14.12.2018 Book24.ua

Що знаємо ми про кохання? Все і нічого. Люди створили безпілотні автомобілі та полетіли підкорювати Марс, однак досі не можуть дати однозначну відповідь на запитання «Що таке любов?». Ми обрали для вас три книги, в яких головні герої та героїні понад усе прагнуть знайти справжнє кохання.

14.12.2018 Book24.ua
Чимало людей на землі прагнуть мати суперсилу. Це надможливості, дивовижні вміння та надприродні здібності. Тож розкриємо секрет, як змалку стати супергероями нового покоління з яскравими коміксами від TM LUDUM! «Суперкоманда SOS» - перша в Україні серія супергеройських коміксів для дітей від 5 до 12 років. Це незвичайна історія про черепашку Шона, дикобраза Діні, Білку і тукана Туке. Одного разу вони потрапили в дивний смерч і знайшли сили чотирьох стихій: Води, Вогню, Землі і Повітря.