06.12.2018 Book24.ua
Ігрові набори серії «День/Ніч» TM LUDUM стирають примхливу межу між активними розвагами і спокійним вечірнім відпочинком. Їх основне завдання – зайняти дитину з користю для настрою і розвитку. Це готове рішення для батьків і цілий світ захоплюючих пригод для малюка!
06.12.2018 Book24.ua
На сьогодні легендарний цикл Джорджа Р.Р. Мартіна про дружбу, кохання, інтриги, політику та владу складається з семи книг, які розповідають історію про життя у середньовічних королівствах. Тут на вас чекає безліч цікавих персонажів та захоплюючих сюжетних ліній. Хоробрі воїни у блискучих обладунках, благородні красуні в розкішному вбранні, лицарі, королі та прості люди будуть воювати, любити, дружити, плести інтриги та боротися за владу. Більш того, цей твір показує стратегічно правильні дії під час військових конфліктів, а також вчить тому, як припинити конфлікт та розпочати перемир'я.
05.12.2018 Book24.ua

Молодь – дуже уважна та вимоглива аудиторія. Під час дорослішання підлітки визначають власні інтереси, бажання та розставляють пріоритети. На сторінках книг вони намагаються знайти споріднені душі й, ототожнюючи себе з головними героями, наповнюють своє життя переживаннями та пригодами. Саме тому сучасна підліткова література – це не просто книжки про проблеми взаємовідносин з батьками та перше кохання, а твори, в яких підіймаються актуальні, цілком дорослі питання. І представлена ​​нижче добірка може багато чому навчити не тільки молоде покоління, а й всезнаючих дорослих.


27.11.2018 Book24.ua
З приходом зими все частіше з’являється бажання повернутися додому, заварити собі чашечку ароматного чаю та, загорнувшись у теплий плед, почитати цікаву книжку. А якщо вам хочеться трохи відпочити та отримати справжнє задоволення від прочитаного, то один з представлених нижче любовних романів – це саме те, що вам потрібно. Історії кохання прийдуться до душі і тоді, коли у вас у відносинах все у повному порядку, і тоді, коли чергові стосунки принесли прикре розчарування. Ці романи допоможуть вам по-іншому подивитися на безліч життєвих ситуацій та почати жити з чистого аркуша.
27.11.2018 Book24.ua
Людей завжди хвилювало те, що там за хмарами. І навіть незважаючи на той факт, що серйозні дослідження космосу розпочалися відносно недавно, зроблені відкриття вже сьогодні дозволяють робити найсміливіші припущення. Можливо, космічна фантастика вже дуже скоро стане повсякденністю та нащадки будуть обживати галактику. А поки читайте найкращі книги в цьому жанрі, вирушайте в захоплюючий міжгалактичний політ та ставайте учасником незабутніх пригод.