19.03.2019 Book24.ua

Бажаєте постійно вдосконалювати свою англійську? Тоді вам неодмінно варто звернути увагу на англомовні книжки. Саме вони допоможуть вам отримувати справжнє задоволення від вивчення мови. І щоб бажання ⁠не зникло з першої ж сторінки, треба правильно обрати твір.

15.03.2019 Book24.ua

Ви любите читати? У вашому будинку книги вже не вміщаються на полицях? Або ви вирішили передивитися свою бібліотеку та залишити лише якісь певні твори? Тоді вам неодмінно потрібно знати куди подіти старі книги. І таких варіантів сьогодні безліч, головне зробити правильний вибір.

14.03.2019 Book24.ua

На превеликий жаль, День святого Валентина раз на рік, але романтичний настрій та стан закоханості хочеться відчувати кожен день. А допоможуть вам у цьому найкращі сучасні книги про кохання, в яких описані неймовірні та дуже красиві історії.

06.03.2019 Book24.ua

Скандинавський детектив – особливий жанр. Його відмінною рисою є круто закручений сюжет, жорстокість та підняття гострих соціальних тем. В творах цього жанру розглядаються питання насильства та алкоголізму, слабкості та корумпованості влади, культурного та економічного розриву між великими містами і провінцією. Всі ці проблеми хвилюють читачів усього світу та змушують переглянути власні погляди на безліч речей. І нижче представлені кращі п'ять книг цього жанру, які вам неодмінно варто прочитати.

22.02.2019 Book24.ua

⁠Подобається пекти торти та тістечка? Бажаєте постійно радувати своїх близьких різноманітними смаколиками? У такому випадку, представлена ​​нижче добірка кращих книг для кондитерів – це саме те, що вам потрібно. В них ви знайдете не тільки рецепти смачних десертів, тортів та випічки, але і дізнаєтеся безліч професійних секретів.