10.05.2017 Book24.ua
Тайны всегда привлекают людей. Возможно - именно поэтому детективные романы так популярны среди читателей. Жанр включает в себя огромное количество направлений и каждый найдет себе чтение по душе: исторический роман с загадками, которые хранят стены древних монастырей и замков? Улицы современных городов, на которых совершаются изощренные преступления? Книги детективов настолько разные, что способны привлечь читателей даже с кардинально противоположными предпочтениями в литературе. Интернет магазин книг Book24 подобрал лучшие романы с интересным сюжетом и от признанных мировых классиков,  и от молодых,  многообещающих писателей. Сегодня мы представляем 5 современных детективов, которые стоит прочесть - они прочно вошли в рейтинг самых популярных романов во всём мире.
04.05.2017 Book24.ua
Ми звикли планувати власне життя від повсякденних дрібниць до глобальних намірів. А тепер згадайте, чи завжди все складалося так, як ви це спланували: робота, зустріч з коханою людиною, неприємності, раптове багатство чи навпаки банкротство? Подія, на яку ми не очікуємо, але яка перевертає звичний плин речей Нассім Талеб називає «Чорний лебідь». Саме такі випадкибудують всесвітню історію. Головна ознака чорних лебедів – непередбачуваність. Хоча люди звикли знаходити пояснення неочікуваним подіям – ретроспективна передбачуваність – їх логіка така: невідоме набагато важливіше того, що ви знаєте.
21.04.2017 Book24.ua
У Києві багато місць, де можна приємно провести час. Більшість із них має свою давню історію. Спеціально до Всесвітнього дня книги ми вирішили розповісти про відомі місця, які так чи інакше пов’язані з книжками. Вирушаючи на прогулянку цими місцями ви можете взяти участь у квесті, який ми організували для вас. Нижче ви знайдете карти та фото місцевості, де заховані книжки.
20.04.2017 Book24.ua
Щодня світ сколихують різноманітні події. Деякі з них щасливі, інші шокують своєю жорстокістю та безглуздістю. Усі вони лишають свій відбиток у історії та серцях людей. Часто автори беруть за основу своїх романів випадки з життя. Мі підібрали книжкові новинки, у яких мова піде про реальні історії. Повчальні, надихаючі сюжети точно не лишать вас байдужими.
18.04.2017 Book24.ua
«Наші душі вночі» - історія про всеохоплюючу самотність та безмежну ніжність. Роман - посмертний твір Кента Гаруфа, який став національним бестселлером в Америці, визнаний кращою книгою року за версією The Boston Globe та The Denver Post.