21.03.2017 Book24.ua
Кожен з нас переживав буремний період життя - підлітковий вік. Час, коли здається, що світ сповнений несподіванок, інтриг, проблем та радості. Тоді кожен з нас пізнав, як важко стати сильною особистістю, обрати вірний життєвий шлях, визначити принципи та дотримуватись їх. А також перше кохання – найсильніше та найяскравіше почуття, яке випадає тільки один раз. «Дівчина-гік» - історія простої дівчинки, яка пізнала усі складнощі підліткового віку та змогла перерости у сильну, незалежну особистість.
20.03.2017 Book24.ua
19 березня Ліна Костенко відсвяткувала свій день народження. Поетесі виповнилося 87 років. Ліна Костенко – людина з чіткою життєвою позицією. Ще у радянські часи вела активну діяльність у десидентському русі. Всі вчинки письменниці диктувала совість. Так у 1968 році, не зважаючи на ризик утисків зі сторони влади, написала листи, у яких захищала честь В'ячеслава Чорновола після наклепу в газеті "Літературна Україна". Цей сміливий вчинок приніс їй довгі роки замовчування в пресі.
13.03.2017 Book24.ua
Весна – самое романтичное время года. После долгой зимы просыпается не только природа, но и вера в чудо, в вечную любовь, полную тайн, загадок и сюрпризов. Когда еще будет более подходящее время для чтения удивительно трогательных книг, которые хитросплетениями сюжетной канвы завлекают в мир литературы, богатой на эмоции. Мы подобрали для вас несколько книг, которые не оставят никого равнодушным.
09.03.2017 Book24.ua
Яке було б життя без тварин? Неможливо це уявити. Ми на стільки звикли до тісного сусідства з тваринами, що інколи не помічаємо їх присутності, проходимо повз… Однак варто на хвилину зупинитись і згадати, скільки радості та щастя нам приносять «друзі наші менші»: від поліпшення настрою до лікування важких хвороб. Існує багато достовірних фактів про дивовижні подвиги тварин заради спасіння людини. Вони і надихнули авторів наших наступних книг на створення чудових творів, де змальовано ніжну, зворушливу дружбу людини і тварини.
06.03.2017 Book24.ua
Ремесло писателя - дело непростое. Никогда не знаешь, как примет новую книгу её величество Публика: а ведь именно от реакции читателей зависит, станет роман всемирно известным, или так и останется пылиться на столе редактора. Нередки случаи, когда авторы считали произведения откровенно слабыми или неудачными, а мы до сих пор ассоциируем писателей именно с этими их “нелюбимыми детьми”.