29.05.2020 Book24.ua
Переклад художньої літератури — одна з найскладніших галузей практики перекладу. Адже важливо не тільки правильно передати всі відтінки смислів тексту, але ще і зберегти антураж і оригінальний стиль автора, що буває дуже непросто. Досвідчені перекладачі поділилися своєю думкою щодо адаптації імен та назв.
15.11.2019 Book24.ua

Щороку в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів. Нині цей день припадає на 23 листопада. Це нагода згадати історію, вшанувати тих, чиє життя було зруйноване або знищене у ті страшні часи сталінського режиму. Українці ніколи не були байдужі до цієї трагедії, зокрема, про акт геноциду писали свої твори українські письменники, Голодомор став темою багатьох мистецьких творів. У сучасному світі про масові вбивства шляхом штучно створеного голоду вже не бояться говорити, та все ж Голодомор 1932-1933 років деякі країни не поспішають визнавати Геноцидом українського народу. Щоб розуміти, через що пройшли наші предки, відчути, яку складну історію переживала Україна 87 років тому, ми зробили добірку художніх та публіцистичних книг, у яких розкривається тема Голодомору.

11.11.2019 Book24.ua
Навіть якщо ви не вмієте літати, зупиняти час чи ставати невидимим, ви все одно можете стати супергероєм або супергероїнею. Можна навчитися вирішувати конфлікт будь-якої складності, розвинути свою силу волі до максимального рівня або натренувати суперінтуїцію. Як? Читайте про 5 книг про суперсили, приховані в кожному з нас. 
24.10.2019 Book24.ua

Світ пропонує нам стільки можливостей: книги, підкасти, аудіолекції, онлайн-курси, документальні серіали, навчальні профілі в соцмережах. Отримати нові знання – більше не проблема. Але як запам’ятовувати інформацію в світі, де її так багато? Ми підготували 5 порад із 5 нон-фікшн книг, завдяки яким ви прокачаєте свою пам’ять.

23.10.2019 Book24.ua

2019 рік порадував книголюбів цікавими екранізаціями сучасних бестселерів, класичних романів та маловідомих книг. Однак перед тим як подивитись найкращі екранізації сучасних книг, вам неодмінно варто спочатку прочитати їх. Це дасть волю вашій уяві, і ви зможете самостійно придумувати образи головних героїв та сприймати написане так, як розумієте, саме ви, а не так як це бачать творці фільму. І нижче ми представили список екранізацій книг 2019 року, які безумовно заслуговують вашої уваги, але перше ніж подивитись «Кладовище домашніх тварин», «Маленьких жінок», «Щиголь» та інші фільми з цього списку, вам неодмінно треба прочитати книги, які лягли в їх основу.