21.08.2017 Book24.ua

Жанр історичних романів та твори про сімейний епос – це література, яка залишає особливий післясмак. Він може бути різним: гірким, іронічним, натхненним, сповненим щастя або суму. Та єдине, що можна сказати напевно: читач не залишиться байдужим до сюжету та життя головних героїв. Скарбниця сучасної прози методично доповнюється, але шедеври цієї добірки заслуговують на особливу увагу.

15.08.2017 Book24.ua
Фанати фантастичних циклів від Макса Фрая з нетерпінням чекали на україномовну версію улюблених творів. Цього тижня видавництво Book Chef презентувало одразу 2 книги відомої популярної письменниці, отож читачі мають чудову нагоду поринути у неймовірний світ, вперше описаний нашою рідною мовою.
24.05.2017 Book24.ua
Нещодавно відбувся VІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Українські книговидавці представили багато інтригуючих новинок. Якщо ви не встигли відвідати подію - обирайте цікаві книжки та насолоджуйтесь приємним читанням!
19.05.2017 Book24.ua
Свирид Опанасович, автор відомої книжки «Історія України від діда Свирида», представив другу частину циклу «Історія України від діда Свирида. Книга друга». 
15.05.2017 Book24.ua
Последнее время все чаще можно услышать о хюгге и его необходимости в жизни человека, особенно жителя большого города. Но что означает это мелодичное слово? В переводе с датского hygge – «уютность». Это образ жизни, когда расслабление и отдых можно находить в простых вещах, наслаждаться приятными мелочами вместе с любимыми людьми. Скандинавы уже давно практикуют хюгге, а для всего остального мира он только входить в жизни людей.