24.03.2017 Book24.ua
Камерон Діас, колишня модель, нині «найвідоміша блондинка Голлівуду», дебютувала в кіно в 21 рік у фільмі «Маска»(1994), де успішно зіграла поруч з Джимом Керрі. Всесвітню популярність їй принесли фільми «Ангели Чарлі», «Все без розуму від Мері», «Банди Нью-Йорка», «Ванільне небо» і інші. Тепер ви пізнаєте її з іншої стороні – як автора світового бестселера про тіло.
22.03.2017 Book24.ua
Талант писателя заключается в том, что он способен описать захватывающую реальность, в которую так интересно погрузиться, придумать персонажей, вместе с которыми хочется смеяться и плакать. Каковы же наши любимые авторы в повседневной жизни? Сегодня поговорим об эксцентричных поступках создателей наших любимых романов.
21.03.2017 Book24.ua
Кожен з нас переживав буремний період життя - підлітковий вік. Час, коли здається, що світ сповнений несподіванок, інтриг, проблем та радості. Тоді кожен з нас пізнав, як важко стати сильною особистістю, обрати вірний життєвий шлях, визначити принципи та дотримуватись їх. А також перше кохання – найсильніше та найяскравіше почуття, яке випадає тільки один раз. «Дівчина-гік» - історія простої дівчинки, яка пізнала усі складнощі підліткового віку та змогла перерости у сильну, незалежну особистість.
20.03.2017 Book24.ua
19 березня Ліна Костенко відсвяткувала свій день народження. Поетесі виповнилося 87 років. Ліна Костенко – людина з чіткою життєвою позицією. Ще у радянські часи вела активну діяльність у десидентському русі. Всі вчинки письменниці диктувала совість. Так у 1968 році, не зважаючи на ризик утисків зі сторони влади, написала листи, у яких захищала честь В'ячеслава Чорновола після наклепу в газеті "Літературна Україна". Цей сміливий вчинок приніс їй довгі роки замовчування в пресі.
13.03.2017 Book24.ua
Весна – самое романтичное время года. После долгой зимы просыпается не только природа, но и вера в чудо, в вечную любовь, полную тайн, загадок и сюрпризов. Когда еще будет более подходящее время для чтения удивительно трогательных книг, которые хитросплетениями сюжетной канвы завлекают в мир литературы, богатой на эмоции. Мы подобрали для вас несколько книг, которые не оставят никого равнодушным.