08.01.2020 Book24.ua

Майкл Корс казав: «Особистий стиль – це усвідомлення себе, свого способу життя і тіла. Потрібно вибирати одяг, який стане найкращим вашим обрамленням, тоді ви станете зіркою». Так, стиль – це не лейбли чи марки, це зовнішнє відображення вашого внутрішнього світу. Але одягатися стильно – це не те вміння, яке дається людям з народження. Цьому мистецтву треба вчитися. Нижче – 5 книг про стиль із корисними порадами, красивими ілюстраціями і практичними лайфхаками. Новий Рік – ідеальний час, щоб змінити життя. Чому б не почати з гардеробу?

12.12.2019 Book24.ua
Відзвучали останні акорди маршу Мендельсона, розгорнули всі весільні подарунки, прочитали всі привітання в соцмережах. А що далі? Починається сімейне життя з рутиною і щоденними проблемами. На жаль, не існує уроків в школі чи пар в університеті, на яких вчили б долати сімейні труднощі. Але, на щастя, є книги про те, як будувати гармонійні стосунки в сучасному світі. Ми обрали для вас 5 з практичними порадами і цікавою теорією.
30.08.2019 Book24.ua

За даними останніх досліджень, рівень щастя людини на 50% залежить від генетики, ще 10-20% становлять життєві обставини (вік, національність, стать, дохід, релігія). Проте решта (а це 30-40 відсотків!) залежать від наших думок та дій.

Що є найважливішим для щастя? Які компоненти забезпечують життя в гармонії? Самореалізація, здоров’я, успіх на роботі, сім’я та друзі, фінансова незалежність. Це 5 головних сфер життя людини. Гармонічний розвиток та баланс в усіх п’яти забезпечує омріяне відчуття щастя.

Хочете змінити своє життя? Поступово вдосконалюйте кожну із областей. А ми вам в цьому допоможемо! В цій статті є 5 книг про 5 сфер життя людини.

29.07.2019 Book24.ua
«На небі тільки й розмов, що про море.» – фраза із фільму «Достукатись до небес» вже давно стала крилатою. Але не лише на небі – влітку і на землі всі думки, сни та розмови про море. Яке воно? Ми обрали для вас 5 найбільш атмосферних книг про морську стихію.

Книги, в яких море – це місце події, персонаж, настрій. Відчуйте запах моря і розчиніться в цих атмосферних історіях. В них лише один мінус – одразу хочеться на море.
09.07.2019 Book24.ua

Чи знали ви, що навіть у вегетативному стані мозок людини сприймає все, що відбувається навколо? А про те, що володіння іноземною мовою змінює анатомію мозку? Рахували, скільки разів щодня заходите у соціальні мережі за черговою дозою допаміну?

Мозок людини – найдосконаліший та найзагадковіший механізм. Він керує всім, що відбувається в нашому тілі, а отже і житті. Те, як ми мислимо, про що мріємо, які продукти обираємо в магазині і кого кохаємо – все вирішує "сіра речовина".

Ми підготували ексклюзивну добірку – п’ять книг про роботу маленької "сірої речовини".