02.04.2021 Book24.ua
Кожного місяця безліч видавництв радують своїх читачів неймовірними новинками, і березень - не виняток. Ми зібрали для вас 10 історій, які лише нещодавно з’явилися у великому книжковому світі. Всі вони належать до різних жанрів, тому будь-хто зможе обрати щось для себе.
13.03.2021 Book24.ua

Вже не за горами 17 березня, а це означає, що безліч людей в різних куточках світу будуть відзначати День святого Патрика. Чи багато ви знаєте про це торжество? Цей день символізує прийняття християнської віри в Ірландії, проте за декілька століть свято стало національним, а згодом поширилося далеко за межі країни. Щороку на честь святого Патрика влаштовують гучні паради і фестивалі, головними атрибутами яких є зелений одяг і, звісно ж, трилисник. Ми також вирішили вшанувати це свято, тому підготували сім книжкових новинок, особливістю яких є зелені обкладинки.

26.02.2021 Book24.ua

Як же хотілося мати в дитинстві чарівну паличку, яка виконує всі бажання. У чарівниці Лілі такої палички немає, але є книга... магічна книга. Теж хороший варіант. Чи не так? А тепер знайомтесь ближче, Лілі - не спадкова чарівниця, вона не вміє передбачати майбутнє або змінювати минуле.

17.02.2021 Book24.ua
Бууу ... В 9+ казок вже не дуже хочеться. Потрібна доросла і серйозна книга, де все по-справжньому (майже), де можна відчути себе тим, хто точно контролює ситуацію (майже) і може дозволити собі трохи пустощів (ну майже).

Видавництво BookChef представляє книгу автора Магнуса Міста «Маленька зла книга», що переведена з німецької Ангеліною Колодницькою. До речі, це перша книга з серії… тобто “далі буде”..
16.11.2020 Book24.ua

Вже зовсім скоро настане святкова пора, яку ми всі так обожнюємо з самого дитинства. Однак тут одразу ж виникає питання: «Що подарувати рідним?» Особливо нелегко у цей час батькам, адже потрібно обрати те, що зможе як і розважити малечу, так і допоможе їй розвинути різні навички. Ми підготували для вас добірку з п’яти літературних новинок, які стануть найкращим подарунком для дітлахів.