08.10.2019 Book24.ua

Наприкінці серпня увазі читачів була представлена ​​нова книга популярного письменника Віктора Пелевіна. Її вихід анонсувався вже давно, тому шанувальники таланту улюбленого автора з нетерпінням чекали появи книги на полицях магазинів. «Искусство легких касаний» – це книга, що складається з трьох новел, в яких Пелевін не тільки пояснює, як влаштований світ, а й намагається зв'язати воєдино актуальні проблеми сучасності з традиціями давніх культів, а також давні релігійні практики та іронію з приводу того, що і як відбувається в країні сьогодні.

18.09.2019 Book24.ua
До цьогорічного BookForum видавництва підготували сотні новинок української та зарубіжної літератури! Щоб ви, бува, не розгубилися, ми обрали 5 книг, повз які не варто проходити.
17.09.2019 Book24.ua
«Дитячих книг забагато не буває!» – це девіз не лише книголюбів та батьків, а й видавців. Бачили, скільки новинок вони підготували? Ми пропонуємо огляд п’яти книг, які точно зацікавлять вашу малечу.
17.09.2019 Book24.ua

На старт, увага, руш! Розпочався найбільш книжковий тиждень року – 26-ий BookForum. Українські видавництва підготували стільки крутих новинок, що можна і розгубитися. Куди бігти? Що купувати? На що звернути увагу? Зберігайте спокій і читайте далі – ми підготували для вас 5 новинок у жанрі нон-фікшн, які вартують вашого часу і грошей.

17.07.2019 Book24.ua

13 листопада 2018 року вийшла книга колишньої першої леді США, Мішель Обами, під назвою «Becoming». Вона очолює світові рейтинги з моменту публікації і за короткий період стала справді визначною. За перший тиждень було продано 1,4 млн примірників, і вже зараз про неї говорять, як про найпопулярніші мемуари за всю історію жанру.

У вересні книга вийде українською мовою у видавництві BookChef. Над проектом працюють перекладач — Максим Гоцацюк, літературний редактор — Тамара Клюкіна та керівник едиційної команди — Євген Плясецький.

Розповідаємо, чим особлива ця книга і чому її вихід українською мовою в такі терміни — велика гордість.