01.07.2020 Book24.ua
Восени 2020 року вийде книга про жінок-підприємниць «Big Money. Книга 2» від Євгена Черняка: бізнесмена і ведучого популярного Youtube-каналу про бізнес «Big Money».
03.06.2020 Book24.ua
Якби все було, як раніше, то зараз ми мали б переглядати фотографії із Книжкового Арсеналу, писати дописи про свої враження від події і поетичних читань, викладати фотографії із горами скуплених в Мистецькому Арсеналі книжок і хизуватися автографами письменників. Цьогоріч все інакше – Книжковий Арсенал скасовували і всі, звісно ж, засмутилися. Але це не означає, що українські видавництва не підготували для читачів цілу купу крутих новинок. Ми обрали лише найкращі, тому тіште себе новими книжечками, дивіться онлайн-презентації та читайте наш блог.
26.03.2020 Book24.ua
Що робити з дитиною під час карантину? Читати. Спочатку кожен дорослий читає свою книжку, а тоді можна влаштувати спільні читання дитячих книг. Добре, що українські видавці ще до початку карантину встигли надрукувати стільки класних книг. Ми радимо звернути на пригодницьку літературу, дитячі детективи і книги-загадки.
13.12.2019 Book24.ua

Навесні 2020 року виходить книга про бізнес-принципи Дмитра Дубілета, співзасновника інтернет-банку monobank, у минулому  IT-директора «ПриватБанку», а нині — міністра Кабінету Міністрів. Книга матиме назву «Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого». Книгу готує до друку видавництво Bookchef у партнерстві з медіа MC.today.

10.12.2019 Book24.ua

Зима є ідеальним пори року для читання, адже чим холодніше стає, тим більше хочеться закутатися в м'який теплий плед, взяти гарячу чашку ароматного чаю і засісти за читання захоплюючої книги. Нижче ми представили вашій увазі добірку з п'яти книг, які допоможуть скрасити холодні грудневі дні. На вас чекають глибокі книги та легкі романи, які допоможуть відволіктися від сірих буднів та змусять задуматись над безліччю важливих речей.