08.01.2020 Book24.ua

Олів’є доїли, родичів відвідали, на головну ялинку подивилися. Що далі? Писати мрії, планувати книги, які хочете прочитати у 2020 році, а ще – відвідувати книжкові презентації та літературні клуби. Які? Читайте далі.

16.12.2019 Book24.ua

Кінець року – ідеальний час, аби підсумувати прожитий рік та написати плани на наступний. Книжкові плани також: скільки книг прочитали за 2019, що будете читати у 2020, на які романи звернути увагу та що новенького з нон фікшина купити. Щоб не розгубитися у літературному різноманітті – приготували для вас афішу заходів, серед яких є навіть підсумки року та десятиліття. Не пропустіть!

02.12.2019 Book24.ua

Останній місяць року розпочався! А разом з ним і «встигнути все, що було заплановано ще минулої зими, але постійно відкладалося». Як от занести в ремонт блендер, прочитати книжку про тайм-менеджмент, відвідати театр і музей. Але поспішайте повільно – так є більше шансів встигнути хоча б щось і отримати задоволення від процесу. І не забудьте купити друзям подарунки. Наприклад, нові книжечки.

15.11.2019 Book24.ua
Вже зробили на зиму запаси трав'яного чаю і ароматної кави? А книжок для читання холодними вечорами купили? Не поспішайте кутатися в плед і впадати в зимову сплячку – подивіться скільки цікавих презентацій та книжкових клубів буде в останні осінні тижні.

01.11.2019 Book24.ua

Можна ми не будемо писати про те, як важко прокидатися темними ранками і як не хочеться йти кудись холодними вечорами? Ви й так знаєте, що зима близько. Але це не причина, аби впадати в хандру і депресувати. Погляньте, скільки цікавих подій відбудеться в першій половині листопада.

Одягайтеся тепліше і зустрінемося на книжкових презентаціях!