Книги ко Дню молодежи: 10 новинок для смелых и свободных
Що нового

Книги до Дня молоді: 10 новинок для сміливих і вільних

24 Червня 2021 18:36 Book24.ua

В этом году День молодежи в Украине отмечается 27 июня. К празднику мы создали специальную подборку новых изданий, которые не только захватывают и развлекают, но и побуждают размышлять и искать ответы, вдохновляют работать над собой и проживать насыщенную жизнь. Счастливого человека и успешную личность формируют многие факторы, в том числе и книги, которые он читает. 

Цьогоріч День молоді в Україні святкують 27 червня. До свята ми створили спеціальну підбірку нових видань, які не тільки захоплюють і розважають, а й спонукають розмірковувати та шукати відповіді, надихають працювати над собою і проживати насичене життя. Щасливу людину й успішну особистість формують багато факторів, зокрема, й книги, які вона читає. 

«Назустріч собі», Софія Бенза

ea60b0de03fb50e487c52e4e446f8b27.jpgСвіт підлітків – окрема планета, на якій діють свої правила і закони. У героях, які закохуються, помиляються, наражають себе на небезпеку й отримують важливі уроки, кожен тинейджер легко впізнає себе, друзів та однокласників. Попри те, що головною героїнею оповідань Софії Бензи є дівчина, цю прозу не можна назвати суто дівчачою – «Назустріч собі» користується популярністю і у хлопців. Завдяки цій збірці юні читачі не лише гарно проведуть час у компанії хорошої книги, а й зрозуміють, що не існує проблем, яких не можна було б вирішити.

buttom_960_212.png

«Дівчина онлайн: соло», Зої Заґґ

7d04a04964ee945d8729bda19eafa641.jpgТретя й заключна частина трилогії, яка підкорила читачів на різних континентах. Авторкою серії є відома британська блогерка. Їй вдалось створити героїв, з якими читачі проживають їхні історії з першої до останньої сторінки. У «Дівчині онлайн: соло» оповідь зосередиться на житті головної героїні Пенні після її розриву з коханим Ноа. На дівчину чекає насичений навчальний рік, нові знайомства й цікаві проекти, але чи насправді вона відпустила колишнього бойфренда? Неймовірно романтична й тепла історія, яку відносять до найкращих зразків сучасної підліткової прози.

buttom_960_212.png

«Не жизнь, а пи…ц», Дарья Вексель

2634035ec20ed31da1351f0382b6f109.jpg

Невпевненість у собі, страхи й проблеми властиві людям різного віку, але саме підлітки й молодь сприймають свої невдачі й помилки найемоційніше. Книга з провокативною назвою «Не жизнь, а пи…ц» підкаже, як зробити так, аби огріхи, яких ми припустились у минулому, не впливали на все наше подальше життя. Так, можливо, у процесі, не буде легко, але щасливе майбутнє без сумніву варте витрачених зусиль!


buttom_960_212.png

«Ніколи більше не переїдайте», Ґленн Лівінґстон

527f3a0d40eb31c9ad6831505d78f364.jpgФізичне здоров’я не менш важливе, ніж емоційне, тому, коли мова йде про корисні книги для молоді, варто згадати і про видання, яке допоможе досягти омріяної форми. Його автором є досвідчений психолог Ґленн Лівінґстон, який довгий час аналізував харчові звички тисяч людей і на основі своїх досліджень написав книгу «Ніколи більше не переїдайте. Мисліть струнко». У книзі ви знайте інформацію про те, як налагодити здорові відносини з їжею, як припинити заїдати стреси та перестати боротись з поганим настроєм за допомогою десертів. Завдяки зібраним у книжці порадам ви зможете самостійно продумувати своє збалансоване харчування і назавжди розпрощатись зі шкідливою їжею.

buttom_960_212.png

«П’ять сил. Путівник зі здійснення мрії», Стівен Фалдер

66b1277acd3c34469945b8c7206f1fa8.jpgКоли життя лише починається, дуже важливо розуміти, як побудувати його так, щоб воно нагадувало мрію. Книга Стівена Фалдера «П’ять сил» допоможе правильно розставити пріоритети й досягти гармонії. Ця робота є однією з найкорисніших книг для молоді, адже тут йдеться про п’ять сил, які заховані всередині кожного з нас, навіть якщо ми про це і не здогадуємось. Автор вчить своїх читачів знаходити й використовувати власні ресурси, щоб збудувати правильні стосунки зі світом, оточуючими та, звісно ж, із самими собою, адже лише так можна прожити по-справжньому щасливе життя!

buttom_960_212.png

«Одна звичка на тиждень: зміни себе за рік», Бретт Блюменталь

e13dcb73eb138257de20c58c80dbb579.jpgСкільки разів кожен із нас починав «нове життя» з понеділка, нового року чи з дня народження? Тим часом експертка зі здорового способу життя Бретт Блюменталь винайшла принципово нову систему, яка дозволить м’яко та ненав’язливо змінитись на краще протягом року – варто лише впроваджувати одну корисну звичку на тиждень. Цій методиці й присвячена однойменна книга. У роботі «Одна звичка на тиждень: зміни себе за рік» авторка докладно описує свою систему й дає важливі рекомендації щодо її використання.

buttom_960_212.png

«Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків», Александра Соломон

0920b6e8ed5edbcd483c87739f24ced9.jpgПідбірка книг для молоді не може повною без роботи, присвяченої коханню і його пошукам. Особливо корисною тут буде книжка, написана психологинею, яка понад два десятиліття допомагає своїм клієнтам знайти другу половинку й побудувати міцні стосунки. У «Не бійтеся любити» Александра Соломон переконує, що над взаєминами потрібно працювати, а починати радить із самих себе, адже тільки на надійному фундаменті можна вибудувати здорові відносини.

buttom_960_212.png

«Феєрична фігня. Високе мистецтво скепсису у світі повної маячні», Карл Бергстром, Джевін Вест

f71c7f1daf34ef682882269503126cc7.jpgЩодня на нас з усіх боків ллються гігабайти різної інформації, а особливо сприйнятливими до цих потоків є люди молодого віку. Далеко не завжди можна відрізнити істину від фейку, а факт від повної маячні. Книга «Феєрична фігня» Джевіна Веста й Карла Бергстрома написана для тих, хто прагне зберегти притомність в океані інформації. Завдяки цій роботі ви дізнаєтесь, що нас дурять не тільки підозрілі сайти, а й серйозні медіа, політики й навіть науковці. А головне – книжка вчить, як протистояти цьому.

buttom_960_212.png

«Пульсація», Бен Елтон

5ef4bb19b5f0ef4ffa4e5851e5388dca.jpgЦей вишуканий і саркастичний роман відомого британського коміка й письменника Бена Елтона стане ідеальним вибором для тих, хто прагне чогось легкого, смішного, але не позбавленого сенсу. Читачам молодого віку неодмінно сподобається сюжет книги, зосереджений на пісенному реаліті-шоу «Пульсація». Тисячі людей у пошуках визнання, слави й любові публіки приходять на конкурс, де їхню долю вирішують лише троє суддів. Проте переможець тут відомий наперед: продюсери шоу планують зробити ним… принца Вельського.

buttom_960_212.png

«Теплі історії про справжнє. Як бути щасливим попри все», Ольга Саліпа

93807d8e98527e530999cebb19699486.jpgУ будь-якій ситуації варто пам’ятати: життя прекрасне! Завдяки збірці оповідань Ольги Саліпи «Теплі історії про справжнє» легко повірити у диво, скільки б років вам не було. Особливо тішить те, що, як зазначає авторка, розказані нею історії реальні. І справді, серед героїв цієї книжки так легко впізнати друзів, сусідів, знайомих і навіть себе самих. Ці оповідання – про те, як відчувати щастя завжди, попри неприємну погоду, поганий настрій чи складні обставини. Письменниця нагадує: все буде добре, і їй хочеться вірити.

buttom_960_212.png


Серед розмаїття новинок для молоді ви обов’язково знайдете книги, з якими гарно проведете час, а також видання, що допоможуть подолати проблеми, змінитись на краще, навчитись критично мислити, бути успішними й щасливими.

Автор: Анастасія Музика