3 книги про кохання: щасливе, неземне, гріховне, пристрасне
Що почитати

3 книги про кохання: щасливе, неземне, гріховне, пристрасне

14 Грудня 2018 20:17 Book24.ua

Що знаємо ми про кохання? Все і нічого. Люди створили безпілотні автомобілі та полетіли підкорювати Марс, однак досі не можуть дати однозначну відповідь на запитання «Що таке любов?».

Ми обрали для вас три книги, в яких головні герої та героїні понад усе прагнуть знайти справжнє кохання.


«Вальс на прощання» Мілан Кундера

1.jpgПодії розгортаються у старомодному маленькому курортному містечку. Вісім героїв протягом п’яти днів кружляють у химерному вальсі-головоломці. Мілан Кундера написав історію про те, які люди насправді, про складні стосунки та про те, як важко нам зрозуміти один одного: без ілюзій, без гриму, без прикрас.

Витончена манера письма автора та багатозначність чи не кожного речення. Це та книга, яку треба читати між рядків.

«Ревнощі мають чудернацьку властивість висвітлювати потужнім сяйвом одну-єдину істоту, а решту чоловіків полишати в непроглядній пітьмі.»

 

«Кінець роману» Ґрем Ґрін

2.jpgКохання та ненависть, вірність та зрада, правда та брехня. Таємниці, які оберігалися роками і які автор розкриває сторінка за сторінкою.

Роздуми письменника Моріса — коханця заміжньої жінки. Він аналізує свої стосунки із Сарою, яка його робила щасливим та водночас змушувала страждати. Вона померла, а він продовжував жити, чи радше існувати день за днем…    

«Боже, Ти вже досить зробив — пограбував мене до нитки. А тепер я надто втомлений і старий на те, щоб учитися любові. Дай мені спокій — раз і назавжди.»

 

«Предчувствие конца» Джулиан Барнс

3.jpgІсторія шкільної дружби. Четверо підлітків будують плани на майбутнє, мріють та обговорюють прочитані книги. Після випускного кожен з них йде своїх шляхом, живе своїм життя. Але одна трагічна подія назавжди змінює все…

Через багато років Тоні отримує лист, який змушує його поглянути на минуле під іншим кутом зору.

Ця книга — наче пазл, що складається із історій, загадок, припущень, спогадів та сумнівів. В кінці перед читачем складеться цілісна картинка. Це історія, що назавжди залишає слід у серці.

«Я твердо знаю одно: есть время объективное, а есть субъективное, которое ты носишь на внутренней стороне запястья — там, где пульс. И твое собственное, то есть истинное время, измеряется твоими отношениями с памятью.»


Автор: Катерина Ільчук