Автор книги «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марк Менсон збентежив всіх своїх читачів. Навіть не так, він шокував. Адже він стверджує, що життя – це шмат лайна, а проблеми – константа життя. Проте, «якщо одного дня ви примиритеся з усім тим лайном, яким закидає вас життя (а лайно буде багато, ви вже повірте), то станете непереможними». Марк Менсон допоможе вам визначити, що в життя справді важливо, а що ні, чим варто перейматися, а на що треба забити і якомога швидше.
Книжковий Арсенал 2018 офіційно завершено! Не біда, якщо ви туди не завітали, і не страшно, якщо Ви не писали довгий перелік книг, які хотілося б прочитати. Ми допоможемо не пропустити найкращі твори та наразі підготували огляд дитячих новинок, які точно варті Вашої уваги.
З моменту написання романів, про які ми хочемо сьогодні розповісти, минуло багато часу: 205 років тому вийшов друком твір «Гордість і упередження», минув 171 рік як світ побачив романи «Джейн Ейр» та «Буремний перевал», 118 років пройшло з моменту першої публікації книги «Сестра Керрі». Часи змінюються, але підняті у романах теми завжди актуальні, а прописані істини – вічні. Тож, знайомтеся: найкращі зразки світової класики.
Книга Нобелівського лауреата з економіки Деніела Канемана «Мислення швидке й повільне» була опублікована у 2011 році і одразу стала бестселером New York Times.
Чи кожне наше рішення раціональне? Чи вибір, який ми здійснюємо повсякчас, продуманий та обґрунтований? Майже вся робота мозку здійснюється в нашій голові непомітно, отже більшість наших рішень неконтрольовані, невиважені, нераціональні.Коротка проза – це завжди лаконічно, тонко, майстерно, зворушливо, своєчасно, влучно, душевно та змістовно.
Авторам оповідань, новел та есе треба на кількох сторінках розмістити те, що інші описують на сотнях аркушів. Хоч часто і видавці, і читачі сприймають малу прозу несерйозно, але ж погодьтеся, що треба мати неабиякий талант писати коротко і по суті.