29.03.2017 Book24.ua
Перлини сучасної прози, ліричні історії, гострі соціальні проблеми та виховання підростаючого покоління – не розгубіться серед багатого вибору тем та напрямків літератури. Цьогорічні весняні новинки книжок радують читачів різноманіттям. Пропонуємо вашій увазі чергову добірку книжкових новинок.
28.03.2017 Book24.ua
С тех пор, как существует письменность, люди используют тексты для распространения своих идей. Стоит ли удивляться, что государства издревле ведут борьбу с книгами, содержание которых может заставить читателей прийти к “ненужным” выводам и задуматься об “опасных” вещах. Для того, чтоб издать список книг, которые когда-то были запрещены, наверняка понадобиться издать отдельную книгу, поэтому сегодня поговорим о известных и интересных изданиях “нон грата”
27.03.2017 Book24.ua
Новинки цієї весни вже готові потрапити до ваших рук та вразити свідомість. Актуальні та вічні теми про скарби нації, які слід повернути додому, проблеми міграції,  життя далеко від дому та рідних, силу духу, сміливі вчинки задля справедливості… Це та багато іншого у книжках з нашої добірки.
24.03.2017 Book24.ua
Камерон Діас, колишня модель, нині «найвідоміша блондинка Голлівуду», дебютувала в кіно в 21 рік у фільмі «Маска»(1994), де успішно зіграла поруч з Джимом Керрі. Всесвітню популярність їй принесли фільми «Ангели Чарлі», «Все без розуму від Мері», «Банди Нью-Йорка», «Ванільне небо» і інші. Тепер ви пізнаєте її з іншої стороні – як автора світового бестселера про тіло.
22.03.2017 Book24.ua
Талант писателя заключается в том, что он способен описать захватывающую реальность, в которую так интересно погрузиться, придумать персонажей, вместе с которыми хочется смеяться и плакать. Каковы же наши любимые авторы в повседневной жизни? Сегодня поговорим об эксцентричных поступках создателей наших любимых романов.