Детям о важном на простом языке
Що почитати

Дітям про важливе простою мовою

16 Жовтня 2019 11:04 Book24.ua

Сучасні діти дуже розвинуті, вони цікавляться всім, що відбувається поруч та хочуть бути в курсі всіх подій, проте батьки не завжди знають, як правильно відповісти на вже зовсім не дитячі питання своєї дитини. Вирішити цю проблему допоможуть книги, адже читаючи їх, ви не тільки зможете дати правильну відповідь своїй дитині зрозумілою мовою, але й дізнаєтесь для себе багато нової та корисної інформації.

Нижче ми представили вашій увазі добірку з чотирьох книг, в яких простою мовою йдеться про серйозні речі. Ці книги допоможуть вам пояснити дитині, що таке закони, політика, фінанси, як правильно поводитись з грошима, що найголовніше в житті та багато іншого.


«Я і Конституція», Лариса Денисенко

1-001.jpgКонституція – це головний закон будь-якої держави, в якій закріплені всі основи політичної, правової та економічної системи країни. Саме тому починати знайомити дітей з Конституцією своєї країни варто вже з раннього віку.

«Я і Конституція» – це книга, на сторінках якої Конституція України адаптована для дітей. Завдяки чому, після її прочитання, будь-яка дитина зрозуміє для чого потрібна Конституція і як вона працює. Але, головне, що ця книга простою та зрозумілою мовою розповідає про права, свободи та обов'язки кожної людини.

Цю книгу можна і навіть потрібно читати всією родиною, щоб дитина мала змогу поговорити з батьками про свої права та права інших людей, знала про закони та необхідність їх дотримання в соціумі.

buttom_960_212.png

«Політика для початківців», Алекс Фріт, Розі Гір, Луї Стоуелл

2-001.jpgКнига була створена спеціально для дітей. Її автори доклали максимум зусиль, щоб у простій та доступній формі пояснити кожній дитині, що таке політика і для чого вона потрібна.

У шести розділах книги описані не тільки різні форми правління, але і головні їх відмінності. Тут детально описуються існуючі політичні системи, пояснюється що таке вибори, коли і чому вони відбуваються, як їх організовують і яким чином звичайний громадянин може щось змінити у своїй країні. Більш того, на сторінках книги представлені окремі статті, в яких ви знайдете відповіді на основні питання, що стосуються політичного життя.

«Політика для початківців» покликана підвищити рівень політичної культури, саме тому її буде однаково цікаво читати як дітям, так і дорослим. Але головне, що прочитавши цю книгу, ви зрозумієте, що життя та зміни у вашій країні залежать тільки від вас та від ваших вчинків.

buttom_960_212.png

«Як говорити з дітьми про гроші», Рон Лібер

3-001.jpgЯкщо ви бажаєте, щоб ваші діти в майбутньому стали успішними, то вам неодмінно потрібно прочитати разом з ними цю книгу. На її сторінках автор розкриває різні аспекти фінансового виховання та повною мірою пояснює, як виростити відповідальність не тільки за власні кошти, але і за бюджет майбутньої сім'ї. Крім того, в книзі також піднімається тема благодійності.

Прочитавши цю книгу, дорослі зрозуміють чи варто давати своїм дітям кишенькові гроші, з якого віку починати та як це правильно робити. А юних читачів ця книга навчить робити свої перші накопичення з кишенькових грошей та контролювати витрати.

Гроші – це найкращий мотиватор, тому навчившись правильно використовувати цей інструмент, ви не тільки зможете поліпшити свої відносини з дітьми, але і зумієте їх виростити впевненими, щасливими та успішними людьми.

buttom_960_212.png

«Кіра й таємниця бублика», Бодо Шефер

4-001.jpgВідмінна мотивуюча книга, яка навчить дітей прагнути до багатства та доступною мовою пояснить, що розвиток внутрішнього духовного світу є дуже важливим аспектом у становленні особистості кожної людини.

Це дійсно унікальна книга з цікавої художньої лінією та глибоким змістом. На її сторінках автор не лише знайомить з основами економії власних коштів, але і стимулює кожного постійно працювати над собою, ставати все кращими та рухатись до своєї мети, не звертаючи уваги ні на які перешкоди. Це дійсно одна з тих книг, яку треба прочитати кожному, адже вона допоможе знайти свій шлях до самовдосконалення і здобути впевненість у собі.

buttom_960_212.png


Представлені дитячі книги – це чудовий привід зібратись ввечері разом всією сім'єю, прочитати кілька глав, дискутувати на серйозні теми, стати ще ближче до своєї дитини та постійно допомагати їй розвиватися.

Автор: Світлана Варук