Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Книги Джоан Роулинг

Джоан Роулинг книги
Джоан Роулинг – писательница, сценарист, автор всемирно известной истории о Гарри Поттере. Джоан прошла путь от бедности к богатству. После огромного успеха, который принесла писательнице серия книг о Гарри Поттере, она стала одной из самых богатых женщин в Англии. Уже после выхода первой книги о Гарри Поттере, кинокомпания Warner Bros Pictures договорилась с Джоан Роулинг об экранизации книги, согласившись на все условия писательницы. Кроме культового Гарри Поттера, Джоан стала автором произведений «Зов кукушки», «Шелкопряд», «На службе зла», написанные под псевдонимом Роберт Гэлбрейт, а также романа «Случайная вакансия». Джоан Роулинг значительную часть своих доходов тратит на благотворительность.

Джоан Роулинг родилась в 1965 года. Детские годы будущей писательницы были очень радостными, наполненными родительской заботой, семейным теплом и беззаботными забавами с сестрой. Именно мама с папой привили девочке безумную любовь к книгам.

Интересные факты о Джоан Роулинг

1. Свою первую историю про кролика, заболевшего корью, Джоан придумала в шестилетнем возрасте. С этого времени она постоянно сочиняла все новые и новые истории. Однако, по словам самой писательницы, так и не смогла дописать ни одного рассказа, вплоть до первой книги о Гарри Поттере.

2. В юном возрасте Роулинг увлекалась музыкой в стиле панк, а в восьмидесятые годы ее любимой группой была The Smiths.

3. Писательница в одном из последних интервью поделилась, что у нее есть любимый персонаж, который часто приходит к ней во снах – это Альбус Дамблдор. Более того, автор призналась, что ее любимым эпизодом в серии о Гарри Поттере является двенадцатая глава в книге «Тайная комната».

4. Когда кинокомпания Уорнэр Бразэрс купила право на экранизацию первых 2-х томов серии о Гарри Поттере, Джоан смогла настоять на том, чтобы кино снимали только на территории Англии и исключительно с британскими актерами.

5. Одна из героинь 4-й книги о Поттере – Натали МакДональд, является вполне реальным персонажем. Мама этой тяжелобольной девочки попросила писательницу написать письмо своей дочке со словами поддержки. Джоан решила сделать еще больше, и эта девочка стала одной из студенток Гриффиндора.

Книги Джоан Роулинг

Серия книг про Гарри Поттера сегодня включает в себя 7 томов. Не меньшего внимания заслуживают и книги автора «Квиддич с древности до наших дней», «Сказки барда Бидля», «Фантастические звери и места их обитания», «Случайная вакансия», а также произведения автора, изданные под псевдонимом Роберт Гэлбрейт – «Шелкопряд» и «Зов кукушки».
30
умолчанию цене рейтингу
12 48
Джоан Роулинг
(7)
Жодна чаклунська родина в країні не обходиться без примірника «Фантастичних звірів». Відтепер маґли теж матимуть нагоду дізнатися, де живе квінтолап, що їсть пухканець і чому не варто залишати молоко для кнарла. Кошти з продажу цієї книжки віддадуть у фонд «Comic Relief», а отже, всі ті гривні й ґалеони, які ви сплатите за неї, сотворять чари, потужніші за будь-яку чаклунську магію. Якщо ж і це не переконає вас розлучитися з грішми — що ж, тоді можу лише сподіватися, що принаймні якийсь перехожий чаклун, побачивши, як вас атакує мантикор, виявить більше чуйності. (Албус Дамблдор)
116 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(52)
Восьма частина серії книг про всесвітньо відомого героя Гаррі Поттера, написана у формі п’єси. Авторами стали Джек Торн, Джоан Роулінг, Джон Тіффані. Шанувальники «поттеріани» можуть знову поринути у дивовижний, магічний світ Гаррі Поттера. Події відбуваються через 19 років після битви за Гоґвортс. У книзі основний конфлікт – проблеми між дітьми та батьками. Знайти спільну мову із сином важко навіть найвидатнішому чаклуну у світі. Чи вдасться Гаррі Поттеру і його сину Албусу налагодити стосунки? Які пригоди чекають героїв? Про це можна дізнатися лише прочитавши книгу.
106 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
0
Пригоди Гаррі Поттера тривають. Разом з Роном і Герміоною, своїми найкращими друзями, він уже третій рік навчається у Ґогвортській школі чарівників. На Гаррі насувається страшенна небезпека; усі про це знають, але ніхто не в змозі допомогти..._x000D_ Нагороди:_x000D_ 1-ша премія Національного конкурсу «Книга року-2002»
147 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(16)
Ця книга авторки Джоан Ролінґ у серії романів про Гаррі Поттера є підручником із предмету Догляд за магічними істотами та нібито належить Гаррі Поттеру. Ньют Скамандер, магічний зоолог і дослідник, повернувся із навколосвітньої подорожі до Нью-Йорка. Під час подорожі на п’яти континентах він шукав незвичних та рідкісних магічних істот. Ньют не планує довго тут залишатися, але його валізу підмінюють, і звірі втікають у велике місто. Тепер під загрозою опиняються всі...
157 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
0
Попереду у Гаррі Поттера четвертий рік навчання у Ґогвортській школі чарів та чаклунства, на яку несподівано насувається дивовижна подія — Тричаклунський турнір. І на жаль, не лише він…
147 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(1)
Ніхто й не сподівався, що п’ятий рік навчання у Ґогвортсі буде для Гаррі та його друзів легкою прогулянкою. Проте запровадження в школі посади Верховного інквізитора ще більше все ускладнило...
157 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
0
Пьеса Джека Торна "Гарри Поттер и проклятое дитя" создана на основе оригинальной истории от Дж.К. Роулинг, Джона Тиффани и Джека Торна. Это восьмая книга о Гарри Поттере и первая официальная сценическая постановка. В 2016 году одновременно с мировой премьерой пьесы вышло "специальное репетиционное издание" сценария, которое немедленно стало мировым бестселлером.
347 грн. Экономия 69 грн. 278 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(4)
Джоан Роулінг, автор відомого Гаррі Поттера, окрім культової серії романів видала дві брошури, одна з яких «Квідич крізь віки». Що таке квідич? Це улюблена гра магів, коли вони намагаються закинути м’яч у кільце, сидячи на мітлах верхи. Читачі дізнаються, коли виникла ця гра, як змінювалася та вдосконалювалася, які бувають моделі ігрових мітел, які були найкращі команди та гравці в історії. Книга сподобається усім любителям Гаррі Поттера, адже вона дозволяє знову поринути у чарівний світ фентезі.
116 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(9)
Эта книга – дебют Дж.К. Роулинг в качестве сценариста. Это грандиозная приключенческая история о дружбе, волшебстве и хаосе с вереницей незабываемых персонажей. События происходят за пятьдесят лет до начала истории о Гарри Поттере.
347 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(3)
Нарешті дочекалися! Відтепер ілюстроване видання першої книги Джоан Ролінг про найвідомішого у світі хлопчика-чаклуна "Гаррі Поттер і філософський камінь" вийшно українською! Перше ілюстроване видання магічної класики Дж. К. Ролінґ містить у собі безліч пречудових кольорових ілюстрацій Джима Кея, кавалера медалі Кейт Ґрінвей. Це справжнє феєричне свято і для відданих шанувальників цієї книжки, і для нових її читачів.
487 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(1)
Гаррі звалив на свої плечі таємниче, небезпечне і майже нездійсненне завдання: знайти і знищити решту Волдемортових горокраксів. Ще ніколи Гаррі не почувався таким самотнім, а його майбутнє ще ніколи не здавалося йому таким похмурим... У цій заключній і чи не найяскравішій зі всієї «поттеріани» книзі Дж. К. Ролінґ дає довгоочікувані відповіді на багато запитань. Її захоплююча манера оповіді з численними несподіваними сюжетними поворотами дарує неймовірну насолоду мільйонам читачів — тим, які трималися з Гаррі аж до самого кінця. Усі 7 книжок про Гаррі Поттера вийшли в українських перекладах, які вважаються одними з найвдаліших у світовій "поттеріані". Оригінальні обкладинки українського «Гаррі Поттера» багато фахівців узагалі визнають найкращими... Переклад 5-го, 6-го та 7-го томів українські читачі мали змогу прочитати чи не найпершими в світі після англомовних поттероманів...
147 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(1)
Це шоста книга про Гаррі Поттера. Як швидко плине час! Із кожною новою книжкою про Гаррі Поттера сотні мільйонів читачів у світі дорослішають разом з головним героєм. Наш Гаррі, здається, закохався... А тим часом темні сили на чолі з лордом Волдемортом отримують могутню підмогу... За три з половиною роки «стахановської праці» «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» видала усі 5 томів «Гаррі Поттера». Мені здається, що переклад шостої книги – один з найкращих у серії, над ним працювало загалом семеро людей, - каже Іван Малкович.
147 грн. за шт
В наличии
- +