Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Арт-издательство "Небо"

Логотип издательства Арт-издательство "Небо"
Арт-издательство «Небо» – украинское издательство, которое специализируется на книгах об искусстве для детей и взрослых. За два года своей деятельности выпустило около 30 книг. Главная миссия издательства – создавать книги, которые будут впечатлять читателей своим содержанием и иллюстрациями. Первой книгой, созданной издательством, стала «Маечка» Юлии Лактионовой с иллюстрациями Полины Дорошенко. Вскоре «Небо» презентовало серию книг «Книга про картину», посвященную работам художников, увидеть которые можно в национальных музеях Украины. Среди выпущенных издательством книг можно также выделить такие, как: «Маленький принц» с иллюстрациями Аке, «Тайна Лондона», «Тайна Венеции», «Коко», «Один миллион бабочек» и другие.
55
умолчанию цене рейтингу
12 48
Росіо Бонілла, Оріоль Малет
(1)
Макс захоплюється всiма супергероями, але є  в нього один улюблений. Насправдi, це супергероїня на iм’я Мегасила! Вона неймовiрно хоробра, вмiє знешкоджувати бомби, програмувати комп’ютери, бачити крiзь стiни i має надзвичайну силу. Та найкраще, на що здатна Мегасила, значно вiдрiзняє її вiд усiх супергероїв на планетi. Макс добре знає, про що йде мова...
250 грн. за шт
В наличии
- +
Росио Бонилла, Ориоль Малет
(1)
Макс хоть и увлекается многими супергероями, но есть у него один любимчик. А точнее, это любимица по имени Мегасила! Она храбрая и очень сильная, умеет программировать компьютеры, обезвреживать бомбы, видеть сквозь стены… Но лучшее, на что способна Мегасила, необыкновенно отличает её от других супергероев, и Макс хорошо знает, что именно.
250 грн. за шт
В наличии
- +
Ксенія Степась
(1)
Хто такі маскарони? Що приховують найкрасивіші київські будівлі? Здійсни з нами свою незабутню прогулянку містом та дізнайся усі його таємниці!
170 грн. за шт
В наличии
- +
Бенджі Девіс
(3)
Це історія самотнього маленького хлопчика та кита, якого викинуло на пляж після шторму, і дружби, що змінить обидва їхні життя назавжди.
210 грн. за шт
В наличии
- +
Джим Хелмор
(1)
Іноді світ здається дуже великим. І ти почуваєшся в ньому дуже малим. Можливо, все, що тобі потрібне, - це особливий друг, який допоможе віднайти мужність, що ховається у тебе всередині.
210 грн. за шт
В наличии
- +
Юлія Лактіонова
(1)
Маленькая и бездомная Маечка нашла себе семью. Что такое дружба, счастье и искусство по-собачьи? Листай страницы, попадай в волшебный мир Маечки и ее друзей, а потом делись своими чувствами с родными! Отрывай и дари открытки, - по поводу и без, они всегда будут кстати!
150 грн. за шт
В наличии
- +
Френсис Бернет
(1)
Одна з найгучніших та найчуттєвіших історій відомої на весь світ англійської письменниці Френсис Бернет «Таємний сад» розповідає про чарівне перевтілення 9-річної Мері Леннокс та не лишає байдужим нікого вже сотню років. Вреднюча та капризна Мері лишається сиротою і її життя докорінно змінюється. Що це за будинок, у якому багато зачинених кімнат? Чи буде добрим до неї самітник, який є господарем цього дому? Хто кричить щоночі? Яка таємниця ховається зовні? І що то за сад, який необхідно відкрити?.. Перша книга Бібліотеки пригод «Таємний сад» — неймовірна історія про добро та дружбу, про натхнення і приховану силу, які так важливо віднайти!
450 грн. за шт
В наличии
- +
Френсис Бернет
0
Одна из наиболее известных и трогательных историй всемирно популярной английской писательницы Фрэнсис Бёрнетт «Таинственный сад» повествует о волшебном превращении 9-летней Мэри Леннокс и вот уже сотню лет не оставляет никого равнодушным. Вредная и капризная Мэри осиротела и ее жизнь кардинально изменилась. Что это за новый дом, в котором столько закрытых комнат? Будет ли к ней добр загадочный хозяин этогодома? И чьи крики слышны здесь каж­дую ночь? Какая тайна прячется снаружи? И что это за сад, который необходимо открыть... Первая книга Библиотеки приключений «Таинственный сад» — невероятная история о дружбе и доброте, о вдохновении и скрытой силе, которые так важно отыскать в себе!
450 грн. за шт
В наличии
- +
упорядниця Світлана Привалова
(1)
«Галерея чуття. Частина III» — антологія короткої прози та публіцистики, поєднана з графікою львівського художника Олега Денисенка концептуально присвячена темі героя нашого часу. Як свого часу в лермонтівському Печоріні сучасники побачили найжахливішого представника свого покоління, не здогадавшись, що письменник зібрав у його прізвищі вади цілого покоління, так у «Галерея чуття. Герой нашого часу»  йдемо від особистих та світоглядних питань, поставлених численними авторами, до намагання побачити абсолют­но конкретні риси окремого героя. Уже традиційно, розкриваємо тему, хронологічно визначаючи її межі кроком у століття: від листів Івана Франка до публіцисти­ки Сергія Жадана, через тексти критиків-модерністів Андрія Товкачевсь­кого, Микити Шаповала та Миколи Євшана, через гасло ЗЄвропаИ, озвученого Миколою Хвильовим, яке лишається Зпри всій його актуальності, через тексти Лесі Українки, Олени Теліги та Євгена Сверстюка, що дають нам підставини припустити, що Герой може мати і жіноче обличчя... Питання, перед якими ставить нас час — водночас і схожі, і різняться. Лишається вкотре замислитись: це час формує риси героя чи все-таки герой свій час витворює власноруч.
250 грн. за шт
В наличии
- +
Юлия Лактіонова
(1)
Ще одна захоплива історія з життя Маєчки та її собачо-котячої родини, сюжет якої спонукає не лише подумати над походженням звичних слів, але й почути про що розмовляють домашні улюбленці, поки ми пакуємо свої валізи на відпочинок!
210 грн. за шт
В наличии
- +
Лоранс Бургіньон
(1)
Лілі давно мріє про море. Вона роздивляється чудову картину. Це Батько-кіт намалював для неї море з величезними хвилями. Але море у мріях Лілі не таке... Ось якби вони вирушили назустріч морю, про яке мріє Лілі!
170 грн. за шт
В наличии
- +
Сергій Татчин
0
Збірка Сергія Татчина «Любити» започатковує серію присвячену сучасній українській літературі «Поезія21». До серії увійдуть імена тих, чия творчість позначає століття, що плине та визначає віяння часу. До цієї книги увійшли 111 поезій талановитого вінницького поета, автора збірок «Пташка», «Вінницька абетка», «#епістолярні хроніки» та інших.
100 грн. за шт
В наличии
- +