Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Ludum

Логотип издательства Ludum
Издательство «Ludum» - украинский производитель настольных игр для детей. Интересные, современные и качественные настольные игры подходят детям разного возраста: и дошкольникам, и школьникам до 13-ти лет. Продукция «Ludum» - это качественные материалы, яркие иллюстрации, удобный формат. С играми от «Ludum» дети учатся логически мыслить, тренируют память, совершенствуют умение читать и считать. Ассортимент издательства представлены сериями: игры и комиксы «Суперкоманда SOS», игровые наборы «День-ночь», настольные игры «Антискука». В игры можно играть дома, в путешествиях, на переменах в школе. Благодаря играм «Ludum» дети будут проводить отдых с максимальной пользой, а взрослые смогут снова «вернуться в детство».
16
умолчанию цене рейтингу
12 48
(4)
Настільна турбогра для всієї родини «Фрукт-нахаба» розрахована на вік 5–12 років, але грати в неї цікаво всім. Матеріали якісні, картки щільні, зображення яскраві. Гра «4 в 1»: 1) знаходимо овоч, замаскований під фрукт; 2) рахуємо, чого 2, 3, 4 або 5; 3) називаємо кількість фруктів, 4) називаємо кількість фруктів і рахуємо, чого 2, 3, 4 чи 5, одночасно. Комплектація: 72 круглі двосторонні картки, іграшка-талісман у вигляді брелока, інструкція, рецепт щасливого програшу . Розмір коробки: діаметр – 15,5, висота – 8,5 см.
349 грн. за шт
В наличии
- +
(7)
Чарівна гра-стратегія, яка дасть можливість гравцям відкрити свою крамницю чудес. Настільна гра буде до вподоби сім'ї та компанії друзів. Якісні матеріали, барвисті картинки, коробка-шкатулка. Комплектація: поле для гри з прорізами для карток і підказками для гравців; картки з портретами чарівників (4 шт.); колода карт з чарівними предметами (44 шт.); інструкція. Розмір коробки: діаметр – 15,5, висота – 8,5 см.
349 грн. за шт
В наличии
- +
(2)
Яскрава турбогра для всієї родини. Розрахована на вік 5–12 років, але грати цікаво всім. Кількість гравців – 2–5. Зручна та надійна міні-упаковка, якісні матеріали, яскраві картинки. Гра «4 в 1»: 4 варіанти гри з різними рівнями складності. Комплектація: зручна і надійна упаковка – дорожній формат; двосторонні картки (70 шт.); інструкція, рецепт щасливого програшу. Розмір коробки: діаметр – 11 см, висота – 7 см.
199 грн. за шт
В наличии
- +
(3)
Яскрава настільна турбогра «3 в 1» для всієї родини. Кількість гравців – 2–4. Розрахована на дітей віком від 3 до 6 років. Допомагає розвивати увагу, вчити рахунок. Діти і батьки пограють в казку разом з персонажами «Ріпки», «Теремка», «Курочки ряби» та «Колобка». Комплектація: 36 карток із зображенням персонажів казок, інструкція. Розмір коробки: діаметр – 11 см, висота – 7 см.
199 грн. за шт
В наличии
- +
(2)
Барвиста турбогра для двох гравців «5 в 1». Розрахована на дітей 3–7 років і батьків. Має унікальний новий формат, такого ви ще не зустрічали. Тренує увагу і спритність, вчить рахунку, знайомить дітей з емоціями. Висока якість матеріалів, оригінальний дизайн. Комплектація: ігрове поле; картонні картки-зайчики (20 шт.); картка-листівка для додаткових ігор; пісочний годинник, інструкція, рецепт щасливого програшу . Розмір коробки: 20 × 20 × 6,5 см.
249 грн. за шт
В наличии
- +
(2)
Ексклюзивна турбогра для компанії з 2–4 чоловік. Розрахована на дітей 3–7 років, але цікава всім, адже це гра-перегони на швидкість. Має зручний дорожній формат. Відрізняється надміцними якісними матеріалами. Комплектація: зручна дорожня упаковка з ручками – вона ж ігрове поле; металеві фішки (вічні) з барвистими зображеннями гонщиків: альбатроса, моржа, білого ведмедя, пінгвіна та песця (15 шт.); колода гральних карток – 35 шт., інструкція, рецепт щасливого програшу . Розмір коробки: 20 × 20 × 6,5 см.
399 грн. за шт
В наличии
- +
(1)
Ексклюзивна настільна гра, розрахована на 2–4 гравців. Бізнес-тренажер для дітей 5–12 років. Учасники стануть справжніми бізнесменами, адже їм потрібно побудувати власний готель, обладнати його, залучити клієнтів.Розвиває стратегічне мислення, увагу, прагнення до перемоги, логіку.Комплектація: 24 деталі для будівництва готелю, 12 карток-інтер’єрів; 3 картки-несподіванки; 66 карток із постояльцями готелю, інструкція.
449 грн. за шт
В наличии
- +
(2)
Унікальна гра, яка має зручний формат. Відмінне рішення для гри в дорозі, при очікуванні в черзі і т. д. Розрахована на 1–2 гравців. Малюк може грати як самостійно, так і з мамою. Для дітей 2–6 років. Відрізняється міцним якісними матеріалами. Комплектація: коробка-сумочка з ручками, 3 тубуса для гри, 10 двосторонніх карток з 20 різними комбінаціями. Інструкція розміщена на коробці. Розмір коробки: 18,5 × 12 × 7,5 см.
299 грн. за шт
В наличии
- +
(3)
Ігровий набір із серії «Веселий день, спокійна ніч» відрізняється унікальним форматом: "стрибаюча" гра-полювання для всієї родини з дітьми 2–5 років + розповідь + аудіоказка. Готове рішення для мами: захоплююче життя улюблених героїв не дасть малюку нудьгувати, а розповіді з виховним ухилом він із задоволенням буде слухати перед сном. Комплектація: ігрові картки-листочки з зображенням мух (36 шт.); «стрибаючі» жабки (4 шт.); листівка з розповіддю; інструкція + посилання на аудіоказки, рецепт щасливого програшу. Розмір коробки: 20 × 20 × 6,5 см.
349 грн. за шт
В наличии
- +
(2)
Ігровий набір унікального формату: гра-чіплялка для 2 гравців + розповідь + аудіоказка. Розрахований на дітей 2–5 років. Малюки разом з мавпочкою будуть збирати банани, рахувати їх, пильнувати, щоб не схопити бананову шкірку. Пісочний годинник допоможе в змаганнях на швидкість. Комплектація: ложемент, двосторонні картки з зображенням бананів (20 шт.), фігурка мавпочки, листівка з розповіддю, пісочний годинник, інструкція, посилання на аудіоказку. Розмір коробки: 20 × 20 × 6,5 см.
299 грн. за шт
В наличии
- +
(2)
Яскравий ігровий набір із серії «Веселий день, спокійна ніч», що відрізняється унікальним форматом: гра, розрахована на 4 гравців, + розповідь + аудіоказка. Призначений для дітей 2–5 років. Тренує увагу і пам'ять: гравцям потрібно максимально сконцентруватися, щоб хлопчик Михайлик отримав гостинці від бабусі. Комплектація: ігрове поле, кубик, 4 кришечки-сумочки, 4 фішки із зображенням страв, листівка з розповіддю, інструкція, посилання на аудіоказку. Розмір коробки: 20 × 20 × 6,5 см.
379 грн. за шт
В наличии
- +
(2)
Цікавий та унікальний ігровий набір. Має новий формат: гра для 3 гравців + розповідь + аудіоказка. Розрахований на вік 3–5 років. Дітям необхідно зловити якомога більше риб за допомогою присосок! Гра сприяє розвитку мислення та фантазії. Адже ігрове поле-трансформер можна використовувати як конструктор. Комплектація:35 рибок, 3 присоски з ручками, листівка з розповіддю, інструкція, посилання на аудіоказку. Розмір коробки: 20 × 20 × 6,5 см.
379 грн. за шт
В наличии
- +