Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Основы

Логотип издательства Основы
Богдан Кравченко и Соломия Павлычко основали издательство «Основы» в 1992 году. Основной целью создания издательства было донесение до читателей уже независимой Украины качественных украиноязычных переводов классической литературы и создание учебных пособий мирового образца. В издательстве была создана серия «Мировая классика», в которую вошли такие авторы, как: Шекспир, Голдинг, Аристотель, Керуак и другие. Среди собственных оригинальных изданий, которые стали гордостью «Основ», можно выделить серию англоязычных путеводителей «Awesome».
44
умолчанию цене рейтингу
12 48
пер. Ярослава Стріха
0
Дніпро довго знали як місто, закрите для туристів. «Космічна столиця» і «кузня кадрів» були мало не єдиними епітетами на його позначення, і, часом, навіть самі дніпряни не знали, що можна розказати гостям. Індустріальний образ міста, започаткований іще бельгійцями та французами в 19 столітті, пізніше доповнили досягнення в аерокосмічній галузі, а «буремні 90-ті» принесли Дніпру славу заможного бізнес-центру. Сьогодні ж Дніпро формує своє нове обличчя – сучасного мегаполісу, в якому незмінно співіснують історія і новаторство.
177 грн. за шт
В наличии
- +
Йен Ґел
(1)
Йен Ґел — архітектор, у минулому — професор Датської королівської академії мистецтв. Засновник архітектурного бюро Gehl Architects — Urban Quality Consultants, автор книжок «Життя між спорудами», «Нові міські простори», «Суспільний простір — суспільне життя», «Нове життя в місті». Розробляв проекти вдосконалення міського середовища для Копенгагена, Стокгольма, Роттердама, Лондона, Аммана, Маската, Мельбурна, Сіднея, Сан-Франциско, Сіетла і Нью-Йорка. Почесний учасник асоціацій RIBA, AIA, RAIC та PIA.
354 грн. за шт
В наличии
- +
Леся Украинка
(4)
Безсмертна драма-феєрія геніальної української письменниці Лесі Українки вийшла друком із фантастичними ілюстраціями художниці Поліни Дорошенко. «Лісова пісня» - історія кохання лісової Мавки та простого хлопця Лукаша. У творі піднімаються такі теми, як сила великого кохання, прагнення щастя, єднання людини і природи, жертовність та здатність прощати. Завдяки поєднанню реального і фантастичного світу, надзвичайному ліризму та символізму драма завойовує серця читачів, не залишаючи їх байдужими. В Україні триває робота над анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня», в основу якого покладено твір Лесі Українки.
142 грн. за шт
В наличии
- +
авт.пр. Ганна Копилова, ред. Світлана Лібет
0
Мій Музей - це робочий зошит з мистецтва на основі колекції Національного художнього музею України. Вправи та завдання у зошиті дадуть відповіді на запитання: що таке музей? Яким буває мистецтво? та які його види й жанри? Хто такий художник та які інструменти він використовує? Зошит призначений для дітей віком від 7 до 15 років, але також буде цікавий усім, хто хоче дізнатися більше про музей та мистецтво.
177 грн. за шт
В наличии
- +
Тарас Шевченко
(2)
«Катерина» — шедевр української літератури. Тарас Шевченко розповідає історію відчайдушної любові жінки та неминучої ганьби. Поему Шевченка проілюстрував Микола Толмачов. Він народився 1993 року в Києві. Микола навчався в Національній вищій школі образотворчих мистецтв (ENSBA) в Парижі та брав участь у декількох виставках з галереєю Da-End.
708 грн. за шт
В наличии
- +
Ярина Цимбал
0
У цій книжці можна писати, малювати, ліпити, згинати й різати сторінки. Поринувши в захопливу творчість, діти із захватом перетворюватимуть літери на комах, крокодилові зуби, хмарочоси і навіть за допомогою зубної пасти на привидів. Літери, які проглядають у справжніх предметах із нашого щоденного оточення, розвивають у дітей спостережливість і потім надихатимуть їхню уяву під час навчання.
354 грн. за шт
В наличии
- +
Коллектив авторов
0
Київ п'янить. Місто вибухає мистецтвом і культурою. У численних скверах та парках Києва, місцеві жителі обговорюють політику, грають в шахи і пліткують. Його  історія, зелені парки і приховані острови вздовж широкого Дніпра дають можливість нескінченних дослідженнь. Це місто гуляк. Поетів. Політиків. За допомогою цієї книги ми раді поділитися з вами нашою любов'ю до Києвa! На сторінках цього видання ви знайдете посилання на основні історичні події, відомих і талановитих жителів, мистецтво, культуру, спорт, літературу, традиції і навіть улюблену вуличну їжу.
177 грн. за шт
В наличии
- +
Девід Келлі, Том Келлі
(18)
Книга братів Девіда та Тома Келлі, присвячена творчості. Автори впевнені, що творчий потенціал – важливий елемент в роботі у будь-якій сфері. Книга створена для того, щоб кожен зміг розкрити свій творчий потенціал, не втрачати ідеї, знаходити пристрасть і не обтяжуватись обов’язками. Креативне мислення цінується зараз понад усе. «Творча впевненість» - важлива риса підприємців, які хочуть змінювати світ на краще, використовуючи творчий підхід. Брати Келлі вважають, що кожна людина наділена творчими здібностями, і вони можуть бути цінними в будь-якій сфері, тому не варто їх ховати.
295 грн. за шт
В наличии
- +
Норман Дейвіс
(3)
Книжка видатного англійського історика, професора Університету Лондона і нашого сучасника Нормана Дейвіса — водночас і стислий, майже конспективний курс європейської історії, і неоціненний, багатющий тезаурус розмаїтих культурно-історичних знань. Це широке історичне панно, інкрустоване коштовними мініатюрами, захопить і зацікавить кожного, хто не байдужий до історії. Автор підійшов до написання свого 1500-сторінкового шедевру як до створення масштабного захопливого фільму. А саме — поєднав загальні плани (перекази найважливіших історичних подій) із деталями (вставками літературних замальовок, анекдотів, маловідомих фактів). Надзвичайна ерудиція, літературний хист та почуття гумору Нормана Дейвіса зробили свою справу. Саме тому на сторінках його книги сухі історичні постаті перетворюються на живих людей, разом із якими читач переживає буремні події європейського минулого — прадавні й новітні, героїчні й ганебні, смішні й шокуючі.
826 грн. за шт
В наличии
- +
Тамара Марценюк
(5)
Гендерне питання піднімає у своїй книзі Тамара Марценюк. Як ніколи актуальним та популярним зараз є питання гендерної рівності. Дискримінації зазнають як жінки, так і чоловіки, і можна навести безліч прикладів, о і робить Тамара Марценюк у своїй праці. Авторка аналізує проблеми нерівності у суспільстві та пропонує шляхи їх вирішення. Книга стане корисною для тих, хто хоче більше дізнатися про такі поняття, як сексизм, гендер, ейджизм, ромофобія тощо. Йдіть «в ногу з часом» - будьте ознайомлені із «гарячими темами» сучасного світу, адже поінформований – значить озброєний.
124 грн. за шт
В наличии
- +
Коллектив авторов
0
Вашій увазі пропонується надзвичайно важлива для вивчення національної історії академічна десятитомна праця “Україна : антологія пам’яток державотворення Х – ХХ ст.” – репрезентативна добірка поданих у хронологічному порядку суспільно-політичних документів та літературно-мистецьких творів – спрямована на самоусвідомлення українців, осмислення своєї понадтисячолітньої історії, пошук винищуваної зайдами різних епох історичної пам’яті. Невипадково підзаголовок видання звучить: “Дорога до себе”. Кожен том видання представляє певний культурологічний етап історії українського державотворення.
590 грн. за шт
В наличии
- +
Г. Копилова
(5)
До роботи над "Червоною книжечкою" долучився й дизайнер Дмитро Єрмолов, відомий своїми креативними та стильними блокнотами Kyiv Style. Розглядаючи яскраві малюнки, дітлахи відкриють для себе невідомі сторінки розмаїтої природи України та навчаться цінувати тендітну красу оточуючого світу.
177 грн. за шт
В наличии
- +