Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Рідна мова

Логотип издательства Рідна мова
Издательство «Рідна мова» сосредоточивает деятельность на издании качественных книг на украинском языке для детей и взрослых. Издательством выпущено в свет книги мировых авторов: Элинор Каттон, Сесилии Ахерн, Марка Леви, Януша-Леона Вишневского и других. Детская литература представлена сериями «Читай на родном языке!», «Классная классика», «Детский детектив» и другими. «Рідна мова» выдает также научно-популярную, учебную и развивающую литературу (энциклопедии, комиксы и т.д.).
260
умолчанию цене рейтингу
12 48
Джоджо Мойес
(8)
Роман Джоджо Мойес «До встречи с тобой» не мог выйти незамеченным. С момента появления на полках книжных магазинов, он стал пользоваться огромной популярностью, особенно у женской аудитории. Неудивительно, что книга вышла уже в нескольких редакциях. Это история любви. Трогательной и той, что зовется «вечной». Это история потерь. Жизненных и тяжелых. Героиня романа, вопреки всему, находит в себе силы жить, любить и быть счастливой. Это история маленькой жизни обычной девушки с большими надеждами и сильной верой. Только так можно пройти все испытания, которые готовит в жизни судьба.
75 грн. за шт
В наличии
- +
Джоджо Мойес
(14)
Продолжение известного произведения «До встречи с тобой». Главная героиня Луиза Кларк, жизнь которой изменилась после встречи с Уиллом Трейнором, не может справиться с горечью утраты. Она путешествует, устраивается на работу, пытается наладить жизнь по советам Уилла, но все равно помнит о нем. Справиться с депрессией девушке помогает врач Сэм. С ним Луиза может обрести свое счастье и вновь почувствовать уверенность в завтрашнем дне. Поклонники истории Луизы Кларк в этой книге смогут вновь насладиться любимыми героями, а легкий стиль написания и уникальный юмор понравится всем читателям.
100 грн. за шт
В наличии
- +
Світлана Крупчан
0
Усі діти люблять зимові свята і розваги! У цій збірці з серії «Чемним діточкам» — найкращі твори про зиму і новорічні свята Максима Рильського, Платона Воронька, Грицька Бойка, Любові Забашти, Анатолія Качана та інших знаних українських дитячих письменників. Вірші яскраво проілюстровані, їх цікаво читати і легко вчити. До кожного зимового свята маленький читач знайде щось цікаве.
50 грн. за шт
В наличии
- +
Линдгрен Астрид
(10)
Дівчинка, для якої затісні будь-які рамки, — фантазерка, бунтарка, жартівниця. Неймовірно сильна. Неймовірно щедра. І трішечки самотня. Хочеш подружити з нею? Тоді мерщій розгорни книжку уславленої шведської письменниці Астрід Ліндґрен і поринь у пригоди Пеппі Довгапанчохи — доньки капітана, який став найсправжнісіньким негритянським королем.
75 грн. за шт
В наличии
- +
Клавацька Г.
0
Класична грецька міфологія — найвище втіленням генія грецького народу, який створив одну з найрозвиненіших цивілізацій світу. Життя богів і героїв, їхні взаємини з простими смертними, кос-могонічні уявлення стародавніх греків — ці сюжети вже не одне сторіччя надихають художників та поетівна створення мистецьких шедеврів. У цій книжці юнийчитач дізнається про Зевса, Прометея, Геракла та інших богів і героїв грецької міфології.
75 грн. за шт
В наличии
- +
Элинор Портер
0
Продовження роману Елеонор Портер «Поліанна», найпопулярнішої книжки в Америці після Біблії. В ній Поліанна вже виросла. Які приємні й неприємні сюрпризи чатують на молоду дівчину, що повернулася до міста свого дитинства. І головне, чи зарадить уже дорослій героїні незвичайна гра, що виручала її не раз і несподівано нагадала про себе знову?
125 грн. за шт
В наличии
- +
Мойес Дж.
0
Почти столетие разделяет Софи Лефевр и Лив Халстон. Но их объединяет решимость бороться до последнего за то, что им дороже всего в жизни. Картина «Девушка, которую ты покинул» для Софи — напоминание о счастливых годах, прожитых с мужем, талантливым художником, в Париже начала XX века. Ведь на этом полотне супруг изобразил именно ее, молодую и прекрасную. Для Лив Халстон, живущей в наши дни, портрет Софи — это свадебный подарок, сделанный незадолго до смерти ее горячо любимым мужем. Случайная встреча раскрывает глаза Лив на истинную ценность картины, а когда она узнает историю полотна, ее жизнь меняется навсегда...
100 грн. за шт
В наличии
- +
Линдгрен Астрид
(2)
«У місті Стокгольмі...» — з цієї фрази розпочинається дивовижна повість, яка полюбилася малятам усього світу і, як не дивно, їхнім батькам. Так от, живе в цьому північному місті, у звичайному будинку, звичайнісінький Малий, а на даху будинку мешкає незвичайна істота — Карлсон, який має моторчик і вміє літати. Живуть вони, потрапляючи в неймовірні пригоди, від 1955 р., коли було написано першу книжку. Тепер зрозуміло, чому Карлсона знають і більшість батьків малюків. Разом із рідними юні читачі зануряться в цей фантастичний світ, аби на одному подиху прочитати про пригоди цих цікавих героїв.
75 грн. за шт
В наличии
- +
Абгарян Н.
(2)
«Ма­ню­ня» — світла, про­ни­зана сон­цем і за­па­хами схід­ного ринку та на­про­чуд смішна роз­по­відь про ди­тинство, про двох дів­ча­ток-під­літ­ків — На­ріне і Ма­нюню, про грізну й добру Ба — ба­бусю Ма­нюні та про їхніх ро­ди­чів, які пос­тійно пот­рап­ля­ють у ку­медні си­ту­а­ції. Це те саме тепле, пус­тот­ливе і спов­нене ве­се­лих при­год ди­тинство, що його кожна лю­дина зга­дує, як най­щас­ли­віші миті життя.
100 грн. за шт
В наличии
- +
Линдгрен Астрид
(15)
Казка шведської письменниці Астрід Ліндґрен для дітей молодшого шкільного віку. У центрі сюжету – хлопчик Буссе, якого виховують прийомні батьки. Вони не приділяють уваги хлопчику, знущаються, тому він більшість часу проводить на вулиці. Але життя Буссе змінюється, коли він дізнається, що насправді його тато - король Країни Далекої. Буссе потрапляє у цю Країну, знаходить друзів, люблячого батька, дізнається, що його насправді звати Міо. Але у цій Країні на хлопчика все одно чекають пригоди. Злий лицар Като тримає у своєму замку викрадених дітей Країни, і лише Міо може врятувати малечу, поборовши злого ворога.
75 грн. за шт
В наличии
- +
Галина Кирпа
(10)
До цієї вишукано оформленої збірки з серії «Чемним діточкам» увійшли як авторські поезії, так і народні колядки, щедрівки, віншування, що надають неповторності головному циклу зимових свят — від Миколая до Різдва.
50 грн. за шт
В наличии
- +
Наріне Абґарян
0
Історія одного маленького села, загубленого високо в горах, і його нечисленних мешканців, де кожен – трошки дивак і трошки бурчун, і в кожному приховано справжні духовні скарби.
100 грн. за шт
В наличии
- +