Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Сова

Логотип издательства Сова
Издательство «Сова» ведет свою деятельность в Украине, специализируется на создании обучающей и развивающей продукции для детей. Большой выбор интересных, креативных, современных изданий позволяет развивать детей с самого раннего возраста. Ассортимент продукции издательства «Сова» включает арт-блокноты, поделки, креативные дневники, коробочки «Мои первые слова», наклейки, карточки для изучения иностранных языков, новогодние украшения, книги для самых маленьких читателей. Благодаря книгам и разнообразным карточкам взрослые смогут превратить обучение в увлекательную игру, подготовить малыша к детскому саду и школе.
32
умолчанию цене рейтингу
12 48
(1)
Серія креативних щоденників HappyBook допоможе тобі розкрити власний творчий потенціал. Живи у стилі СВОБОДИ разом із «HappyBook». Змінюй правила, твори, вдосконалюйся сторінка за сторінкою. Ти – унікальна, покажи себе світові! Твори. Фантазуй. Вирізняйся!
70 грн. за шт
В наличии
- +
А.Ступак
(1)
Ви обираєте тему карток і показуєте картинку, вимовляючи слово. Працюйте і над вимовою: проговорюючи назви слів уголос, тренується автоматична м’язова пам’ять, вухо звикає до звучання слова, впізнає його, а мозок автоматично згадує і візуалізує об’єкт. Не обмежуйтеся повторенням назв предметів. Розглядайте картинки разом, обговорюйте малюнки. Більш дорослим діткам можна запропонувати вигадати власну історію, використовуючи розкладені картки. Вік: від 6 місяців до 6 років. Мова: російська, англійська. Кількість наборів карток в коробочці: 7 шт. + гід для батьків з іграми. Теми карток: русская азбука, домашние животные, овощи, фрукты, дикие животные, ягоды, игрушки.
175 грн. за шт
В наличии
- +
А.Лагутіна
(1)
Допоможіть малюкові пізнати світ! Картки для вивчення англійської мови «Розвиток малюка» – це внесок у майбутнє Вашої крихітки з наймолодшого віку. На лицьовому боці картки – яскрава картинка з підписами українською та англійською мовами, на звороті – транскрипція. Завдяки такому дизайну дитина одночасно вивчає нові для неї предмети та опановує мови. Придбавши картки, Ви отримуєте: – Наочний матеріал для навчання дитини одночасно двома мовами. – Транскрипцію англійських слів на звороті картки – малюк одразу запам’ятає правильну вимову. – Якісні великі зображення, які дитина роздивлятиметься із задоволенням. – Яскраву рамку, що привертає увагу. Комбінуйте картки різної тематики, використовуйте їх у різноманітних іграх. Навчання відбуватиметься цікаво, невимушено та приємно. Картки «Розвиток малюка» – добра альтернатива сучасним ґаджетам, зручність яких не замінить спілкування з батьками. Мова: українська, англійська. Кількість наборів в коробці: 6 шт. Кількість карток в наборі: 17-33 шт.
150 грн. за шт
В наличии
- +
А.Лагутіна
(1)
Допоможіть малюкові пізнати світ! Картки для вивчення англійської мови «Розвиток малюка» – це внесок у майбутнє Вашої крихітки з наймолодшого віку. На лицьовому боці картки – яскрава картинка з підписами українською та англійською мовами, на звороті – транскрипція. Завдяки такому дизайну дитина одночасно вивчає нові для неї предмети та опановує мови. Придбавши картки, Ви отримуєте: – Наочний матеріал для навчання дитини одночасно двома мовами. – Транскрипцію англійських слів на звороті картки – малюк одразу запам’ятає правильну вимову. – Якісні великі зображення, які дитина роздивлятиметься із задоволенням. – Яскраву рамку, що привертає увагу. Комбінуйте картки різної тематики, використовуйте їх у різноманітних іграх. Навчання відбуватиметься цікаво, невимушено та приємно. Картки «Розвиток малюка» – добра альтернатива сучасним ґаджетам, зручність яких не замінить спілкування з батьками.
150 грн. за шт
В наличии
- +
С.Кадубовська
(1)
Ви обираєте тему карток і показуєте картинку, вимовляючи слово. Працюйте і над вимовою: проговорюючи назви слів уголос, тренується автоматична м’язова пам’ять, вухо звикає до звучання слова, впізнає його, а мозок автоматично згадує і візуалізує об’єкт. Не обмежуйтеся повторенням назв предметів. Розглядайте картинки разом, обговорюйте малюнки. Більш дорослим діткам можна запропонувати вигадати власну історію, використовуючи розкладені картки. Вік: від 6 місяців до 6 років. Мова: німецька, українська. Кількість наборів карток в коробочці: 5 шт. + гід для батьків з іграми. Теми карток: німецька абетка, домашні тварини, овочі, фрукти, дикі тварини.
135 грн. за шт
В наличии
- +
А.Ступак
(1)
Ви обираєте тему карток і показуєте картинку, вимовляючи слово. Працюйте і над вимовою: проговорюючи назви слів уголос, тренується автоматична м’язова пам’ять, вухо звикає до звучання слова, впізнає його, а мозок автоматично згадує і візуалізує об’єкт. Не обмежуйтеся повторенням назв предметів. Розглядайте картинки разом, обговорюйте малюнки. Більш дорослим діткам можна запропонувати вигадати власну історію, використовуючи розкладені картки. Вік: від 6 місяців до 6 років. Мова: російська, англійська. Кількість наборів карток в коробочці: 7 шт. + гід для батьків з іграми. Теми карток: английская азбука, цвета , посуда, одежда, транспорт, части тела, лесные животные.
175 грн. за шт
В наличии
- +
С.Кадубовська
(1)
Ви обираєте тему карток і показуєте картинку, вимовляючи слово. Працюйте і над вимовою: проговорюючи назви слів уголос, тренується автоматична м’язова пам’ять, вухо звикає до звучання слова, впізнає його, а мозок автоматично згадує і візуалізує об’єкт. Не обмежуйтеся повторенням назв предметів. Розглядайте картинки разом, обговорюйте малюнки. Більш дорослим діткам можна запропонувати вигадати власну історію, використовуючи розкладені картки. Вік: від 6 місяців до 6 років. Мова: німецька, українська. Кількість наборів карток в коробочці: 5 шт. + гід для батьків з іграми. Теми карток: кольори, посуд, одяг, транспорт, частини тіла.
135 грн. за шт
В наличии
- +
А.Ступак
(1)
Ви обираєте тему карток і показуєте картинку, вимовляючи слово. Працюйте і над вимовою: проговорюючи назви слів уголос, тренується автоматична м’язова пам’ять, вухо звикає до звучання слова, впізнає його, а мозок автоматично згадує і візуалізує об’єкт. Не обмежуйтеся повторенням назв предметів. Розглядайте картинки разом, обговорюйте малюнки. Більш дорослим діткам можна запропонувати вигадати власну історію, використовуючи розкладені картки. Вік: від 6 місяців до 6 років. Мова: російська, англійська. Кількість наборів карток в коробочці: 7 шт. + гід для батьків з іграми. Теми карток: цифры, времена года, предметы быта, семья, эмоции, еда, геометрические фигуры.
175 грн. за шт
В наличии
- +
С.Кадубовська
(1)
Ви обираєте тему карток і показуєте картинку, вимовляючи слово. Працюйте і над вимовою: проговорюючи назви слів уголос, тренується автоматична м’язова пам’ять, вухо звикає до звучання слова, впізнає його, а мозок автоматично згадує і візуалізує об’єкт. Не обмежуйтеся повторенням назв предметів. Розглядайте картинки разом, обговорюйте малюнки. Більш дорослим діткам можна запропонувати вигадати власну історію, використовуючи розкладені картки. Вік: від 6 місяців до 6 років. Мова: німецька, українська. Кількість наборів карток в коробочці: 5 шт. + гід для батьків з іграми. Теми карток: цифри, пори року, предмети побуту, сім`я, емоції.
135 грн. за шт
В наличии
- +
(1)
Прикрась життя Творчістю! Отримуй свою порцію натхнення разом iз Happy Book: пиши кіносценарії, організовуй флешмоби, змінюй звичний погляд на речі. Ти – унікальна особистість, покажи себе світові! Це твоя Творчість! Твори. Фантазуй. Вирізняйся!
70 грн. за шт
В наличии
- +
(1)
Прикрась життя Творчістю! Отримуй свою порцію натхнення разом iз Happy Book: пиши кіносценарії, організовуй флешмоби, змінюй звичний погляд на речі. Ти – унікальна особистість, покажи себе світові! Це твоя Творчість! Твори. Фантазуй. Вирізняйся!
70 грн. за шт
В наличии
- +
О.Денисенко
(1)
Ви обираєте тему карток і показуєте картинку, вимовляючи слово. Працюйте і над вимовою: проговорюючи назви слів уголос, тренується автоматична м’язова пам’ять, вухо звикає до звучання слова, впізнає його, а мозок автоматично згадує і візуалізує об’єкт. Не обмежуйтеся повторенням назв предметів. Розглядайте картинки разом, обговорюйте малюнки. Більш дорослим діткам можна запропонувати вигадати власну історію, використовуючи розкладені картки. Вік: від 6 місяців до 6 років. Мова: польська, українська. Кількість наборів карток в коробочці: 5 шт. + гід для батьків з іграми. Теми карток: польська абетка, домашні тварини, овочі, фрукти, дикі тварини.
135 грн. за шт
В наличии
- +