Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Silver Fern Publishing

Логотип издательства Silver Fern Publishing
Молодое украинское издательство «Серебрянный папоротник» («Silver Fern Publishing») выпускает в свет книги для детей и взрослых. Самыми известными изданиями  стали фантастический, мистический детектив «Ночь дракона» Валерия Гапеева и сборник сказок «Семь роз» белорусской писательницы Надежды Ясминской. «Silver Fern Publishing» сотрудничает с профессиональными художниками-иллюстраторами, среди них и известная иллюстратор - Екатерина Дубовик.
2
умолчанию цене рейтингу
12 48
Гапеєв Валерій
(13)
У кожного в житті настає та година, коли треба обирати, як жити далі – плисти за течію або приймати важкі рішення і брати відповідальність на себе. Брати відповідальність за все – власне життя, життя близьких, свого народу, своєї країни… І не завжди вибір є легким та очевидним, не завжди він дарує щастя і спокій тому, хто його робить. У новому романі Валерій Гапеєв, майстерно переплітаючи жанри – від містичного детективу до соціальної прози, підводить головного героя разом із читачами до найсуттєвіших і найважливіших запитань у житті кожної людини.
71 грн. за шт
В наличии
- +
Ясмінська Надія
(19)
Сім руж. Сім дівчаток. Сім чарівних історій, які розповідають про кохання і дружбу, відвагу, надзвичайні пригоди і справжні дива. Мальовнича збірка класичних казок перенесе маленьких читачів у світ справжньої казки, де добро перемагає, а дива стають реальністю.
160 грн. за шт
В наличии
- +