Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
RU |UA
Кошик
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Замовити дзвінок

Автори


Популярні автори книг у 2018 році

Найцікавіші книги були написані авторами під впливом тих чи інших обставин. Неймовірна атмосфера творів і їх сюжет дарують читачам безцінні години дозвілля і затишку. Але мистецтво створювати шедеври - це кропітка робота, в якій лише найкращі досягають успіху. І ось декілька письменників, чия майстерність і талант визнані мільйонами.

Найпопулярніші письменники сучасності

Ден Браун – музикант, журналіст, сучасний американський письменник, широко відомий як автор криптоісторичних романів. Всі його книги є світовими бестселерами, а до найбільш популярних з них варто віднести «Код да Вінчі» та «Інферно». У своїх творах Браун дивним чином переплітає реальні історичні факти з вигаданими історіями та створює захоплюючий детективний сюжет зі складними інтригами. Саме жанр, в якому пише автор, а також його легкий стиль, роблять всі його книги такими популярними.

Стівен Кінг – відомий американський письменник та сценарист. Він працює у різноманітних жанрах, до числа яких відносяться: драма, містика, фентезі, трилер, фантастика, жахи. Його твори змушують замислитися про те, що відбувається, закликають до дії та викликають масу суперечок. На сьогоднішній день Кінг видав вже більше двохсот книг, але кожна з них має унікальний захоплюючий сюжет, який гідно оцінять любителі містики та загадкових речей.

Джоан Роулінг – творець серії книг про Гаррі Поттера, видатна особистість, успішний літературний діяч, кінопродюсер, сценарист, любляча мама трьох дітей та щаслива дружина. Крім семи книг про Поттера, письменниця представила увазі читачів ще кілька творів, які також пов'язані з чарівним світом Хоґвортсу та стали своєрідним доповненням до романів про юного мага. До їх числа відносяться «Казки барда Бідла», «Фантастичні звірі і де їх шукати», «Квідич крізь віки».

Рей Бредбері – популярний письменник-фантаст, який зумів перетворити свої дитячі кошмари та мрії в блискучу літературну кар'єру. До найбільш відомих книг автора варто віднести «451 градус за Фаренгейтом», «Марсіанські хроніки», «Надвигается беда», «Человек в картинках», «И грянул гром» та інші. Для Бредбері чи не найвищою цінністю є внутрішній світ та світогляд людини, тому у багатьох його творах він жорстко розправляється з політиками, чиновниками, міщанами та просто черствими людьми.

Пауло Коельйо – відомий бразильський письменник, лауреат багатьох міжнародних нагород в галузі літературної творчості. До найбільш відомих його творів варто віднести «Алхімік», «Вероніка вирішує померти», «Пятая гора», «Заїр» та інші. Сам автор говорить про те, що в своїх книгах він піднімає актуальні для багатьох людей теми. Коельйо намагається допомогти кожній людині подивитися на себе з іншого боку, згадати забуту мрію та незважаючи ні на що рухатися до своєї мети.

Габріель Гарсіа Маркес – найпопулярніший колумбійський письменник, книги якого перекладені на безліч мов. Варто зазначити, що абсолютно всі твори Маркеса відрізняються лаконічністю, при цьому об'єднують в собі реальність та фантастику, філософські досягнення сучасної латиноамериканської культури з образами та мотивами іспанської або індіанської міфології. Світову популярність письменникові приніс роман «Сто лет одиночества».

Харукі Муракамі – японський письменник, який по-іншому дивиться на свою країну. Практично у всіх його творах присутні елементи сюрреалізму та фантастики, а героями виступають люди епохи масової глобалізації. На яку б тему не писав книгу автор, він розкривав її у відстороненій манері, дозволяючи тим самим читачеві самому вибирати, що йому ближче та важливіше. До найбільш популярних його робіт слід віднести: «Кафка на пляже», «Охота на овец», «Хроники заводной птицы» та інші.