Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
RU |UA
Кошик
0 0 грн

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Замовити дзвінок

Видавництва

Книги за видавництвами

Видавництво Ексмо

«Ексмо» - універсальне видавництво, яке працює у всіх напрямках книжкового ринку, крім шкільних підручників. Видавництво було засноване в 1991 році як дистрибутор книжкової продукції. Самостійної видавничою діяльністю компанія зайнялася в 1993 році. Щороку видавництво випускає приблизно 60 мільйонів книг. Авторський портфель налічує близько 8000 імен.

Видавництво АСТ

«АСТ» - видавництво засноване в 1990 році. Випускає книги різних жанрів і для найширшої аудиторії. Авторський портфель видавництва - понад 5000 імен. Щомісяця з друку виходить більше 500 нових книг. У 2012 році видавництво АСТ об'єдналося з видавництвом «Ексмо». У 2013 році група «Ексмо-АСТ» зайняла 45-е місце в світовому рейтингу книговидавців.

Видавництво Старого Лева - ВСЛ

«Видавництво Старого Лева» - українське книжкове видавництво, яке з моменту свого заснування ось уже понад 15 років забезпечує найвищий рівень літературної, культурної і поліграфічної якості своїх видань. Для реалізації цієї мети, видавництво співпрацює з високопрофесійними українськими і зарубіжними авторами, перекладачами, ілюстраторами. Це книги для всієї родини. На нашу думку, кожен читач, незалежно від віку, зможе знайти серед книг видавництва ВСЛ багато корисної і цікавої літератури.

Видавництво Книжковий Клуб

«Книжковий Клуб - Клуб Сімейного Дозвілля» - це найбільша міжнародна видавництво, яке спеціалізується на сучасній українській літературі і всесвітньо відомих бестселерах. «Книжковий Клуб - Клуб Сімейного Дозвілля» пропонує своїм читачам книги всіх жанрів і напрямків, в тому числі кращі видання в галузі художньої, навчальної, науково-популярної та дитячої літератури. На сьогоднішній день, «КСД» випускає безліч літератури, яку цінують читачі за її якість і доступні ціни.

Видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» - провідне українське видавництво дитячої літератури. Його назва має цікаву історію. У перекладі з дитячої мови «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» це «абетка» (так називав її герой оповідання Івана Франка «Грицева шкільна наука»). Більше половини видань «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» стали переможцями почесних книжкових конкурсів, а кілька мільйонів «малюків від 2 до 102» називають книги цього видавництва своїми коханими. Заснував видавництво відомий український поет Іван Малкович.

Видавництво Махаон

«Махаон» - велике видавництво, що охоплюює всі сегменти книжкового ринку за винятком навчальної літератури: від захоплюючих казок і віршів до пізнавальних енциклопедій і атласів. Видавництво Махаон входить до складу холдингу "Аттікус Паблішинг". Видавництво особливо піклується про те, щоб кожен покупець був задоволений якістю придбаної книги. Тому ілюстраціями займаються тільки професійні художники, а матеріалом для друку служить папір високої якості.

Видавництво Клініком

«Клініком» - медичний центр, засновником і керівником якого є Євген Комаровський - доктор медичних наук, автор багатьох наукових робіт, учасник популярних медичних ток-шоу. На сьогоднішній день доктор веде не тільки активну лікарську практику, але також видає власні книги від видавництва Клініком. Одна з найпопулярніших - «Здоров'я дитини і здоровий глузд її батьків». Книзі не перший рік довіряють турботливі мами. Книги доктора Комаровського люблять багато батьків за простоту викладу матеріалу. Складні процеси стають зрозумілими і доступними після пояснень кваліфікованого фахівця.

Видавництво Наш формат

«Наш формат» - видавництво, яке стартувало у вересні 2006 року в Києві. Сьогодні видавництво Наш формат працює майже у всіх сегментах українського книжкового ринку і видає художню, історичну прозу, мемуаристику і есеїстику, ділову і світоглядну літературу. Кожна з книг видавництва створювалася для того, щоб вразити, здивувати і об'єднати читачів. «Наш формат» працює для інтелектуального задоволення самого читача, видає несподівані, цікаві роботи.

Видавництво Самміт-книга

«Самміт-книга» - видавничо-книготорговельна компанія, заснована Іваном та Ігорем Степуріними на початку 90-их років. Видавництво "Самміт-книга" більше 20-ти років на видавничому ринку України. У портфелі видавництва - сучасна художня та публіцистична література, а також книги для саморозвитку і особистісного зростання. "Саміт-книга" є співзасновником ряду всеукраїнських і міжнародних літературних конкурсів і фестивалів ("ГРАНОСЛОВ", "Село-ЗЕМЛЯ НАШОГО Родоводу", "КНИГА РОКУ" ...). У 2016 році видавництво "Самміт-книга" стало лауреатом Премії Президента України за роман "САГАЙДАЧНИЙ" В.Рогожі.

Видавництво Час майстрів

«Час майстрів» - видавництво, місія якого - створення дитячих книг, необхідних для еволюції душі, як творів мистецтва. Видавництво публікує книги, які несуть корисні і справжні знання, розкривають пристрій світобудови, формують правильні образи, дають досвід, залишають післясмак. «Час майстрів» працює для дітей, але так, щоб виховувати батьків.

Видавництво Vivat

«Vivat» - Видавництво, яке пропонує різноманітні цікаві та корисні книги. Орієнтуючись на широке коло читачів, видає книги трьома мовами - українською, англійською, російською. Напрямок видавництва:

  • дитяча та підліткова література (художні, розвиваючі та інтерактивні видання);
  • сучасна і класична художня література (романи, новели, оповідання та поетичні твори українських і світових письменників);
  • політичний нон-фікшн, публіцистика і гуманітарні дослідження;
  • прикладна література та подарункові видання (книги з психології, кулінарії, енциклопедії і т.д.).

Видавництво «Vivat» створено 2013 шляхом злиття трьох видавництв: «Аргумент Принт», «Pelican» і, власне, «Vivat». За два роки (з 2014 по 2016) видано понад 1000 найменувань книг загальним тиражем 4,5 мільйона примірників.