Замовити дзвінок
RU |UA

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Замовити дзвінок

Книги Курбан Омаров

Курбан Омаров книги

Курбан Омаров – публічна особа, бізнесмен, письменник та чоловік Ксенії Бородіної. Відносини Курбана з теледивою постійно стають приводом для чуток та пліток, можливо саме увага громадськості підштовхнула чоловіка до написання книги «Откровения мужчины. О том, что может не понравиться женщине», яка моментально стала бестселером.

Дитинство та юність

Курбан Омаров народився 25 серпня 1980 року у невеликому дагестанському селі Хаджалмахі. Його батько є власником великої будівельної компанії, а мати – викладач сольфеджіо в музичному училищі.
У дитинстві та юності Курбан займався боксом. Він ріс дуже товариським, тому навколо нього завжди було багато друзів. Саме друзі придумали йому прізвисько Зема, яке згодом він використовував в якості назви власного бренду.
Батьки хлопчика подбали про те, щоб він отримав гарну освіту. Курбан за наполяганням батька два роки навчався в коледжі Великобританії, але після того, як отримав атестат про середню освіту, все одно повернувся до Москви та вступив да Московського державного будівельного університету на факультет менеджменту та будівництва.

Кар'єра та бізнес

Після університету він кілька років пропрацював у правоохоронних органах, а потім організував власну будівельну компанію. Успішним бізнесменом Курбан Омарів став тоді, коли успадкував будівельний бізнес батька.
З 2015 року Курбан почав випускати власну лінію одягу під брендом Zima Group. Він активно веде свій блог в Instagram, де розповідає про своє життя, отриманий досвід, виховання дочки та бізнес.
У серпні 2019 року Омаров представив увазі читачів свою першу книгу. На її сторінках він відверто розповідає про своє життя, а також дає прості та зрозумілі поради з приводу того, як навчитися розуміти свого чоловіка та побудувати дійсно щасливі стосунки. Варто відзначити, що навіть незважаючи на те, що Курбан Омаров не є професійним психологом, його книга заслуговує вашої уваги, адже вона змушує змінюватись на краще.
 

1
12 48
Курбан Омаров
(65)
Я — Курбан Омаров — очень надеюсь, что читать эту книгу вам будет интересно, описанные ситуации отзовутся в ва...
256 грн. Економія 10 грн. 246 грн. за шт
В наявності
- +