День святого Патрика. Новинки с зеленой обложкой
Що нового

День святого Патрика. Новинки із зеленою обкладинкою

13 Березня 2021 13:57 Book24.ua

Уже не за горами 17 марта, а это значит, что множество людей в разных уголках мира будут отмечать День святого Патрика. Много ли вы знаете об этом празднике? Этот день символизирует принятие христианской веры в Ирландии, однако за несколько веков праздник стал национальным, а затем распространился далеко за пределы страны. Ежегодно в честь святого Патрика устраивают громкие парады и фестивали, главными атрибутами которых является зеленая одежда и, конечно же, трилистник. Мы также решили почтить этот праздник, поэтому подготовили семь книжных новинок, особенностью которых являются зеленые обложки.

Вже не за горами 17 березня, а це означає, що безліч людей в різних куточках світу будуть відзначати День святого Патрика. Чи багато ви знаєте про це торжество? Цей день символізує прийняття християнської віри в Ірландії, проте за декілька століть свято стало національним, а згодом поширилося далеко за межі країни. Щороку на честь святого Патрика влаштовують гучні паради й фестивалі, головними атрибутами яких є зелений одяг і, звісно ж, трилисник.

Ми також вирішили вшанувати це свято, тому підготували сім книжкових новинок, особливістю яких є зелені обкладинки.


«Фізика. Основи і механічний рух» Павло Віктор

2.jpgВи зовсім не розуміли фізику в школі, але хотіли б глибше познайомитись із цією наукою? Тоді вам точно знадобиться книга від прекрасного викладача Павла Віктора. Автор підручника є вчителем фізики Рішельєвського ліцею в Одесі, а ще він – відомий ютубер, на каналі якого вже понад 700 тисяч підписників. Павло вже декілька років виставляє відеопояснення для учнів, студентів і дорослих з різних країн. Тисячі людей змогли зрозуміти важкий матеріал завдяки його урокам.

У цій книзі зібрана інформація з багатьох занять викладача. У ній він простою мовою пояснює основи фізики і найголовніші теми з механіки. Підручник допоможе поглибити знання з цього предмету, а також закріпити вже здобуту інформацію.

buttom_960_212.png

«Зеленський без гриму» Сергій Руденко

8.jpgНова книга від відомого українського журналіста Сергія Руденка розповідає про життя шостого Президента України Володимира Зеленського. Вона складається з 35 розділів, у яких автор відтворив історію відомого шоумена, коміка і політичного діяча: від дитинства у Кривому Розі до теперішніх часів.

Сергій показав у книзі все максимально чесно, без будь-якої прихованої інформації. Ви зможете дізнатися, який шлях подолав Володимир Зеленський до того, як став Президентом нашої держави. Для деяких українців ця історія стане повчальною, і багато хто зможе краще змалювати для себе портрет цього діяча.

buttom_960_212.png

«Майже ніколи не навпаки» Марія Матіос

3.jpgМарія Матіос – визначна українська письменниця, історії якої завоювали вже тисячі сердець. Чого тільки коштує її «Солодка Даруся»! І ось авторка порадувала читачів іще однією неймовірною книгою, в якій вона зібрала три новели про життя звичайних гуцульських родин під час Першої світової війни.

Ця сімейна сага наповнена побутом і звичаями буковинців в той нелегкий час, цікавими персонажами, через яких розкриваються дуже важливі проблеми, а також глибоким психологізмом. Ви будете вражені тим, з якою майстерністю письменниця зображує стосунки в сім’ї, ненависть, яка плавно переплітається з палким коханням, і підступну зраду, яку зовсім не очікуєш від найближчої людини.

buttom_960_212.png

«Мотиватор. Ти зможеш!» Шері Кумбс

4.jpgШері Кумбс – докторка педагогічних наук і психотерапевт з великим досвідом. За час своєї роботи вона бачила немало випадків, коли як і дорослі, так і діти не могли взяти верх над своїми емоціями, а це у свою чергу заважало їм жити на повну. Авторка вирішила написати книгу для всіх, хто хоче віднайти гармонію всередині себе, хто бажає набратися сміливості та впевненості.

Особливо посібник стане в пригоді дітям, які часто потерпають від цькувань та булінгу. Шері не тільки допоможе впоратися з усіма труднощами, а й розповість, як не боятися про це говорити. В книзі є безліч вправ та завдань, під час розв’язування яких людина навчиться розуміти себе. До того ж на першій сторінці ви знайдете контакти організацій, якщо вам знадобиться допомога.

buttom_960_212.png

«Ми до лікаря йдемо» Світлана Ройз

5.jpgПерший похід до лікаря – дуже важлива подія в житті кожного малюка. Саме від неї залежить те, чи не буде дитина боятися медичних оглядів у майбутньому. Як правильно пояснити, хто такі лікарі, і чому необхідно піклуватися про своє здоров’я вже змалку? Тут вам допоможе книга від кваліфікованої психологині Світлани Ройз. Авторка вже давно працює з дітьми, тому вона з легкістю пояснить, як пройти цей етап.

Завдяки різним ігровим вправам в книжці, як, наприклад, одягання фігурок лікарів, малеча краще зрозуміє, хто ж ці медичні працівники, і як відбувається сам огляд. Інтерактивні завдання допоможуть дитині пройти всі процедури без стресу та хвилювань. Для батьків у посібнику також є безліч порад і настанов.

buttom_960_212.png

«8 навыков счастливого ребенка» Маргарита Сичкарь

6.jpgНапевно, всі батьки хочуть тільки того, щоб їхні діти були щасливі та успішні. Але чи знаємо ми, в чому ж секрети успіху? Ця книга допоможе і батькам, і їхнім малюкам зрозуміти, як легко досягати висот у тій чи іншій справі, як навчитися бути пунктуальними та відповідальними, як мотивувати себе на нові звершення і як заявити про себе у цьому величезному світі.

Особливістю посібника є так звані soft skills – гнучкі навички. Батьки, читаючи книгу разом зі своїми дітьми, також знайдуть для себе багато нової інформації, яку можна одразу ж використовувати у своєму житті. А щоб закріпити всі знання, авторка створила безліч різних вправ та завдань.

buttom_960_212.png

«Равлик Толя» Ірина Савчук

7.jpgУ нашій підбірці не обійшлося й без книг для малюків. Ми впевнені, що любов до читання та художньої літератури потрібно прищеплювати дитині ще з перших років життя. До того ж книги повинні не тільки розважати, а й навчати основам поводження в суспільстві та в сім’ї. Однією з найкращих історій у цьому жанрі є «Равлик Толя» від української письменниці Ірини Савчук.

Равлик Толя покаже кожному малюку, що потрібно допомагати батькам, бути відповідальним за свої вчинки, що необхідно наполегливо вчитися і здобувати нові знання. Герой розповість про свої пригоди у казковому лісі, про своїх друзів, а також про труднощі, які зустрічаються на його шляху. Маленьким читачам буде неабияк цікаво дізнатися історію Толі.

buttom_960_212.png


Ми сподіваємось, що вас зацікавили ці книжкові новинки і ви захотіли з ними познайомитись. Бажаємо щасливого Дня святого Патрика!

Автор: Анастасія Поляк