29.01.2020 Book24.ua

Щоб створити успішний бізнес необхідно не тільки мати ідею та стартовий капітал, але і знати, як правильно організувати робочий процес. Кращим джерелом інформації в даній ситуації стануть книги, на сторінках яких представлені історії успіху впливових бізнесменів, а також створених ними корпорацій та світових брендів. У цій добірці ви знайдете топ-5 книг про бізнес, які не просто надихають та вселяють впевненість, але і допомагають інакше поглянути на звичні речі.

21.01.2020 Book24.ua

Біографії знаменитих людей – це завжди дуже цікаво та пізнавально. Їх історії життя служать наочним прикладом того, що будь-яка людина, незалежно від того, де вона народилась та її соціального статусу, може досягти величезних висот, головне просто цього сильно забажати. І нижче ми продовжуємо вас знайомити з книгами про людей, у яких дійсно є чому повчитися.

16.01.2020 Book24.ua

Низка новорічних та різдвяних свят нарешті завершилась, і зараз настав час почати будувати плани та ставити цілі на цей рік. А представлена нижче добірка книг, дозволить вам дізнатися багато цікавого та надихне на нові починання.


15.01.2020 Book24.ua

Нам завжди цікаво спостерігати за життям відомих людей та дізнаватися історії їх успіху. І це не дивно, адже ці історії надихають, додають сил та змушують діяти. Представлена нижче добірка книг, якомога краще відповідає всім цим епітетам, адже кожний з цих семи творів розповідає про людей, яких по праву можна назвати сильними особистостями та у яких є чому повчитися.

15.12.2019 Book24.ua

Ошо – знаменитий містик та відомий на весь світ гуру, щоб засвідчити неоіндуїзм. Він широко відомий своєю критикою існуючих традиційних релігій та соціалізму Махато Ганді. Філософія Ошо відрізняється еклектичністю, а також поєднує в собі тантризм, даосизм, дзен, суфізм, хасидизм, християнство та інші течії. Але головне, що вся його філософія спрямована на те, щоб допомогти людям пізнати себе та жити вільно.