16.10.2019 Book24.ua

Сучасні діти дуже розвинуті, вони цікавляться всім, що відбувається поруч та хочуть бути в курсі всіх подій, проте батьки не завжди знають, як правильно відповісти на вже зовсім не дитячі питання своєї дитини. Вирішити цю проблему допоможуть книги, адже читаючи їх, ви не тільки зможете дати правильну відповідь своїй дитині зрозумілою мовою, але й дізнаєтесь для себе багато нової та корисної інформації.

Нижче ми представили вашій увазі добірку з чотирьох книг, в яких простою мовою йдеться про серйозні речі. Ці книги допоможуть вам пояснити дитині, що таке закони, політика, фінанси, як правильно поводитись з грошима, що найголовніше в житті та багато іншого.

10.10.2019 Book24.ua

Залишилось зовсім небагато часу до святкування Хелловіну, і якщо ви збираєтесь на костюмовану вечірку, представлена нижче добірка книг до Хелловіну допоможе вам зануритись в атмосферу цього свята. Кожен твір – це не просто банальна книга жахів, а історія, що розбурхує кров, захоплюючі пригоди, головоломки та загадки, які напружують свідомість.

08.10.2019 Book24.ua

«Література – це найприємніший спосіб ігнорувати життя» – цитата з книги Фернанду Пессоа «Лірика». Ми ж пропонуємо вам за допомогою читання ігнорувати осінній холод та похмурий настрій, який приносить ця пора року. Дні стають коротшими, а це значить, що затишними осінніми вечорами можна приділити більше уваги цікавим, захоплюючим та хвилюючим творам. Сім кращих осінніх книг, які ми підібрали, розвіють осінній смуток – перевірено тисячами книгоманів.

03.10.2019 Book24.ua

Якщо ви любите смачне вино, то вам неодмінно варто прочитати представлені нижче книги про вина. З них ви дізнаєтеся історію виноробства, секрети вибору та дегустації, а також багато інших відповідей на часті питання про вино. Тепер вам буде відомо все про цей шляхетний напій, і ви завжди зможете підібрати пляшку вина, смак і аромат якого не зможе нікого залишити байдужим.

03.10.2019 Book24.ua

Еміль Золя – один з найяскравіших представників реалізму XIX століття та досить відомий письменник свого часу. Його твори не тільки відмінно сплановані, але і науково обґрунтовані. При цьому практично всі твори автора трагічні, а побудова романів виконана таким чином, що за одним нещастям відбувається наступне, поки не станеться катастрофа, яка вирішує все. Саме такий підхід робить романи Еміля Золя дуже глибокими та актуальними в усі часи. Нижче ми представили вашій увазі п'ять найвідоміших романів автора, які дійсно варто прочитати кожному.