08.12.2019 Book24.ua

Всі навколо тільки в говорять, що про хюґе. Особливо в холодні пори року, коли на п’ятки наступає холод, темінь і хандра. Але данці так живуть мало не цілий рік і вважаються найщасливішою нацією. То в чому ж секрет життя в стилі хюґе? Якщо провести хюґовий час з рідними, мати хюґовий дім і купувати речі в стилі хюґе, то відчуття щастя зросте? І ми будемо врешті повністю задоволені своїм життям? Слідуйте 5 порадам в стилі хюґе і переконайтеся самі.

13.11.2019 Book24.ua

Ельчин Сафарлі – популярний сучасний письменник та журналіст. На сторінках книг він розповідає про східну культуру, традиції та побут, при цьому головною темою більшості його творів є любов. І якщо вас вабить загадкова культура Сходу, то вам неодмінно варто прочитати представлені нижче книги, які вже встигли стати світовими бестселерами.

08.11.2019 Book24.ua

Сьогодні модно бути струнким, спортивним та підтягнутим. Саме тому безліч сучасних чоловіків та жінок знаходяться в постійних пошуках найбільш ефективної дієти, яка дозволить їм худнути, відчуваючи себе комфортно та підтримувати вагу свого тіла на оптимальному рівні.

Варто відзначити, що різновидів дієт та принципів харчування на даний час існує величезна кількість. Однак чи так вони ефективні, як про них пишуть? Розібратись в цьому питанні допоможуть представлені нижче книги. В них ви знайдете різні системи та принципи харчування, дізнаєтесь експертну думку фахівців та зможете підібрати для себе дієту, яка стане для вас не суворим обмеженням, а звичним способом життя.

22.10.2019 Book24.ua

Відчуття порожнечі, песимізм, страждання, втрата сенсу життя... Сьогодні депресія вважається одним з найбільш небезпечних захворювань, при цьому все частіше експерти радять не просто бігти від неї, заліковуючи сильнодіючими ліками, а діяти в комплексі та докопуватися до справжньої причини її появи. На думку фахівців, тільки так від неї можна буде позбутися назавжди. І тут варто відзначити, що іноді, коли випадок ще не зовсім запущений, щоб здригнутись та почати знову радіти життю необхідний «чарівний стусан». Таким стусаном можуть стати книги про боротьбу з депресією, на сторінках яких представлені покрокові інструкції щодо виходу із стресу.

Нижче ми представили вашій увазі кращі мотивуючі книги, які просто змусять подивитись на ситуацію з іншого боку та почати діяти прямо зараз.

21.10.2019 Book24.ua

Вже сьогодні можна сказати про те, що 2019 рік порадував читачів безліччю цікавих книг на різні тематики. На останніх книжкових форумах презентували новинки та анонсували вихід творів, які варто прочитати кожному з нас. І нижче ми представили вашій увазі топ-книг 2019, які не тільки надихнуть вас, але і допоможуть отримати безцінний досвід, пояснити дітям безліч цікавих фактів та відкрити для себе щось нове.