Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Клуб Семейного Досуга

Логотип издательства Клуб Семейного Досуга
«Клуб Семейного Досуга» - одно из крупнейших издательств в Украине. «КСД» является партнером «Укрпочты», а в 2004 году вошло в состав одного из крупнейших международных медиаконцернов «Бертельсманн» в Германии. Специализируется на художественной, прикладной, детской литературе. В издательстве вышли в свет мировые бестселлеры Пауло Коэльо, Стивена Кинга, Дэна Брауна, Чака Паланика, Дэниэла Киза и других. В «КДС» увидели свет книги украинских писателей: Ирены Карпы, Ирен Роздобудько, Андрея Кокотюхи и других. «КСД» занимается многими книжными проектами, в частности: «Мировые бестселлеры», «Звезды украинской прозы».
1180
умолчанию цене рейтингу
12 48
Бретт Регина
(5)
Бестселер американської журналістки Регіни Бретт, у якому вона зібрала свої найважливіші думки про життя, сформовані нелегким досвідом.  Регіна сама виховувала доньку, а у 41 рік дізналась про страшну хворобу і змогла її здолати. Вона починала публікувати свої афоризми у місцевому періодичному виданні, а згодом побачили світ і її книги. «Бог ніколи не моргає» - книга, що надихає, мотивує, додає сил у важкі хвилини. Популярність Регіни Бретт стрімко зростала, вона є лауреатом багатьох премій за свою журналістську діяльність.
70 грн. за шт
Заканчивается
- +
Остин Клеон
(8)
Якщо ви давно шукали оригінальне, незвичне видання, тоді вам неодмінно сподобається творчий щоденник від Остіна Клеона. Створюючи цей щоденник, автор мав на меті показати його майбутнім власникам світ очима митця. Основні правила для тих, хто користується щоденником: носити його з собою та виконувати вправи. Навколо нас є безліч ідей, варто лише придивитися і втілювати їх в життя. Щоденник допоможе наповнити ваші будні натхненням та творчими задумами і ви зможете відчути себе справжнім митцем.
70 грн. за шт
В наличии
- +
Ялом Ирвин Д.
(2)
• Світовий бестселер із психології • Автор – уславлений психотерапевт, якого ставлять поряд із Зігмундом Фрейдом • Майже 30 років ця книжка незмінно залишається лідером продажів у світі Зручне крісло у напівзатемненому кабінеті, уважний психотерапевт, який вислухає всі ваші спогади і вирішить усі проблеми… Вас ніколи не цікавило, як це працює насправді? Один з найталановитіших у світі психотерапевтів розповість історії кількох своїх пацієнтів різного віку і статі — одруженої літньої жінки, яка закохалася в молодого лікаря, самотньої дівчини, котра разом із зайвими кілограмами скине маску базіки й веселухи, щоб нарешті стати щасливою, поважного бухгалтера, що на додачу до нападів мігрені залишить у минулому цілий віз родинних негараздів і чоловічих проблем…
105 грн. за шт
В наличии
- +
Остен Джейн
(6)
Роман Джейн Остен остается одним из самых популярных произведений всех времен. Книга занимает второе место в списке двухсот лучших книг по версии BBC. Богатый холостяк приезжает в небольшой городок, и эта новость всколыхнула всех. Особенно рада была миссис Беннет, мечтая о том, что молодой человек влюбится в одну из ее пятерых дочерей и женится на ней. Вместе с мистером Бингли приехал его друг, мистер Дарси. Он знакомится на балу с Элизабет Беннет и между ними возникает симпатия. Чувственный любовный роман был экранизирован и не теряет своей популярности.
100 грн. за шт
В наличии
- +
Адизес Ихцак Калдерон
(3)
Іцхак Адізес протягом багатьох років вивчав життєдіяльність різноманітних корпорацій. На основі отриманого досвіду він розробив власний метод розвитку успішного бізнесу, який грунтується на принципах ототожнення компанії з системами людського організму. Свою теорію він виклав у книзі «Управляння життєвим циклом корпорацій». Відповідно до переконань Адізеса, будь-яка корпорація проходить свій життєвий цикл від зародження до смерті. У межах цього часового проміжку йде поетапний розвиток бізнесу. Іцхак Адізес викладає свої думки з приводу того, чому не кожна компанія може досягти успіху; як боротися із «хворобами» бізнесу, що приводять його до занепаду.
230 грн. за шт
В наличии
- +
Макс Кидрук
(8)
Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті? Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви... Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті. «Де немає Бога» — новий роман Кідрука — спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.
115 грн. за шт
В наличии
- +
Кондо Мари
(6)
Якщо Вам набридло постійно прибирати, то книга «Викинь мотлох із життя» стане дуже доречною. Адже фахівець з наведення порядку та чистоти Марі Кондо переконана, що прибирання – це мистецтво, яке треба опанувати раз і все життя. Марі Кондо написала чотири книги про своє хобі та водночас свою роботу. Надзвичайні історії, поради, які подекуди шокують і викликають внутрішній супротив. Виявляється, що прибирання – це ціла філософія, про яку нам так мало відомо. Авторка впевнена: якщо хочете порядку в своєму житті, то почніть із шафи з одягом. Книга про магію прибирання і її наслідки.
75 грн. за шт
В наличии
- +
Браун Дэн
(34)
Автор книги Ден Браун вже відомий своїми бестселерами про професора Роберта Ленґдона. Його праця «Джерело» - п’ята частина серії. Винахідник та мільярдер Кірш здійснює відкриття, яке може дати відповіді на вічні запитання: звідки ми походимо та куди прямуємо. Він планує виступити із промовою під час лекції в музеї Ґуґґенгайма, але не встигає – його вбивають. Матеріали, над якими працював Кірш, захищено багатозначним паролем і тепер розкриття таємниці походження світу знаходиться під загрозою.
199 грн. за шт
Заканчивается
- +
Кінг С.
(1)
Осінньої днини на містечко Честер Мілл опустився прозорий Купол, через який неможливо пройти. Ніхто не знає, звідки він узявся і коли зникне. Люди, що виявилися відрізаними від усього світу, поступово розуміють, що віднині для них діє новий закон — закон сили. Стримувати злочинні схильності людей нема кому, тож владу захоплює місцева банда. Лише кілька громадян насмілюються чинити опір їхньому свавіллю. Але чи зможуть вони вижити й знищити Купол? Їхній час не просто обмежений. Він швидко спливає...
170 грн. за шт
В наличии
- +
Кэрролл Льюис
(5)
Казка Льюїса Керрола – відомого англійського письменника. «Аліса в Задзеркаллі» - продовження пригод Аліси, яка цього разу потрапляє у Задзеркалля. У світі за дзеркалом все здається звичайним, але фігури на шаховій дошці танцюють, квіти в саду вміють розмовляти, у книзі, яку Аліса знаходить на столику, віддзеркалений текст, написаний дивними словами. Усе це веде дівчинку до нових, непередбачуваних та фантастичних пригод. У 1982 році було створено однойменний анімаційний фільм, а у 2016 році презентовано американський фільм-фентезі, знятий кінокомпанією «Walt Disney Pictures».
85 грн. за шт
В наличии
- +
Сапковский Анджей
(10)
Польський письменник Анджей Сапковський прославився своїм циклом фентезійних оповідань «Відьмак». Перед вами перша книга із даного циклу. Головним героєм твору є відьмак Геральт, який полює на небезпечних монстрів. Він має надзвичайні бойові якості: силу, швидку реакцію, високу регенеративну здібність. Відьмак зустрічає на своєму шляху різноманітних істот і замислюється над тим, чи залишається він ще людиною. Геральт завжди вірний своїм власним принципам і переконанням, для нього вбивство – це крайня міра, а життя, яке б воно не було – найцінніше.
95 грн. за шт
В наличии
- +
Ремарк Эрих Мария
0
«Тріумфальна арка» Це роман про кохання, війну та смерть. Роман про чоловіка, який звик до страху, ненависті та безнадії і тепер бажає тільки помсти, і про жінку, яка знає, що таке успіх, але не знає, яким є справжнє кохання, про пристрасть, яка скінчилася трагедією. До книжки також увійшли романи «Чорний обеліск», «Ніч у Лісабоні».
180 грн. за шт
В наличии
- +