Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Клуб Семейного Досуга

Логотип издательства Клуб Семейного Досуга
«Клуб Семейного Досуга» - одно из крупнейших издательств в Украине. «КСД» является партнером «Укрпочты», а в 2004 году вошло в состав одного из крупнейших международных медиаконцернов «Бертельсманн» в Германии. Специализируется на художественной, прикладной, детской литературе. В издательстве вышли в свет мировые бестселлеры Пауло Коэльо, Стивена Кинга, Дэна Брауна, Чака Паланика, Дэниэла Киза и других. В «КДС» увидели свет книги украинских писателей: Ирены Карпы, Ирен Роздобудько, Андрея Кокотюхи и других. «КСД» занимается многими книжными проектами, в частности: «Мировые бестселлеры», «Звезды украинской прозы».
2012
умолчанию цене рейтингу
12 48
Могилевская Н. и др.
(19)
Украинская певица Наталья Могилевская своим собственным примером показала, что можно избавиться от лишних килограмм и полностью измениться. Преодолев депрессию, Наталья нашла силы заняться собой. В книге она рассказывает о своем пути трансформации, дает советы по поводу питания и жизненного ритма, необходимого для легкого похудения. Наталья уверена, что на физическое состояние человека влияет его психологический настрой. Как только человек сможет принять себя в любом весе, ему удастся похудеть и сделать это без трудностей, а также найти настоящее счастье.
76 грн. за шт
Заканчивается
- +
Юваль Ной Харари
(17)
Книга історика Ювала Ноя Харарі – професора кафедри Єврейського університету. У цій роботі автор проводить аналіз історії появи людства, зародження імперій, виникнення релігій, значення географічних та наукових відкриттів. Автор розмірковує над багатьма питаннями розвитку людства та майбутнього, яке нас очікує. Книга написана зрозумілою мовою для усіх читачів, подача фактів цікава та з присутністю гумору. Ця робота стала світовим бестселером та перекладена багатьма мовами.
128 грн. за шт
В наличии
- +
Браун Дэн
(32)
Автор книги Ден Браун вже відомий своїми бестселерами про професора Роберта Ленґдона. Його праця «Джерело» - п’ята частина серії. Винахідник та мільярдер Кірш здійснює відкриття, яке може дати відповіді на вічні запитання: звідки ми походимо та куди прямуємо. Він планує виступити із промовою під час лекції в музеї Ґуґґенгайма, але не встигає – його вбивають. Матеріали, над якими працював Кірш, захищено багатозначним паролем і тепер розкриття таємниці походження світу знаходиться під загрозою.
199 грн. за шт
В наличии
- +
Сапковский Анджей
(1)
Продовження саги відомого польського письменника Анджея Сапковського про відьмака Геральта. Шалена війна охопила чотири королівства. Геральт, вилікувавши рани, відправляється на пошуки Цірі. До нього приєднуються інші герої, а також на допомогу Цірі вирушає чаклунка Йеннефер. Відьмак розуміє, що втомився від рік крові, а люди та ельфи – набагато сильніші від тих істот, з якими його вчили битися. Порятунок Цірі стає не єдиною задачею відьмака. На читачів книги чекають цікаві повороти сюжету, реалістичні описи війни, політика, інтриги і пригоди.
100 грн. за шт
В наличии
- +
Феррацці К. та ін.
(9)
У наш час, щоб чогось досягнути, важливо і необхідно налагоджувати контакти у соціумі. Самостійно людина майже ні на що не здатна. Книга Кейт Ферацці вчить, як оточити себе людьми, які вам потрібні, заводити корисні знайомства, які допомагатимуть у бізнесі та житті. Це мають бути люди із метою та цілями, подібними вашим, сяючі та надихаючі. До знайомств потрібно ставитися як до капіталу, який покращить ваше життя. Головне – бути щирими із оточуючими, не боятися віддавати більше, ніж очікуєте отримати.
130 грн. за шт
В наличии
- +
Стівен Р.Кові
(11)
Кожна людина, дивлячись на успішних та цікавих особистостей, хоче дізнатися секрети їх успіху. Книга «7 звичок надзвичайно ефективних людей» розкриває перед читачами ті моменти, які допомагають стати успішними в будь-якій життєвій сфері. Автор спонукає подивитися на життя з іншого боку, брати відповідальність за своє майбутнє, ефективно організовувати свою діяльність. Описані у книзі звички, правильно введені у життєвий ритм, допоможуть досягати мети та стати успішними.
100 грн. за шт
В наличии
- +
Берн Эрик
(8)
Одна із найпопулярніших книг Еріка Берна із психології. Кожна людина, проживаючи життя, свідомо чи не свідомо грає у певну гру. Від обраної ролі залежить подальша доля людини, її успіхи чи невдачі, стосунки із оточуючими. Таким чином, можна допомогти людині здолати труднощі, знаючи, за яким сценарієм вона грає, або ж маніпулювати людиною, вивчивши її роль. Автор описує близько 120 ігор і робить висновок, що лише щирий обмін почуттями є нормальним варіантом стосунків між людьми. Книга свого часу здійснила справжній переворот у американській та європейській психології.
75 грн. за шт
В наличии
- +
Солженицын А.
(1)
Роман-исповедь, роман-эпоха от лауреата Нобелевской премии. В основу книги легли письма, мемуары, рассказы более 250 узников сталинских лагерей и их родных. Те, кто едут Архипелагом управлять, попадают туда через училища МВД. Те, кто едут Архипелаг охранять, призываются через военкоматы. А те, кто едут туда умирать, должны пройти только через арест. ГУЛАГ свяжет их судьбы в узел трагедий, боли и надежды... Среди узников были офицеры царской армии и профессора, инженеры и солдаты, вышедшие из окружения или бежавшие из плена, православные священники и мусульмане. Там было невозможно жить и даже умереть. Приговоренные к смерти страдали от холода, тесноты, голода. Они месяцами ждали расстрела. Академик Вавилов прожил так почти год, пока его не помиловали... Роман вошел в список «100 книг века».
110 грн. за шт
В наличии
- +
Фрайд Дж.
(6)
Книга для тих, хто прагне започаткувати власну справу чи вдосконалити свій бізнес. Прогресивні, сучасні думки та корисні поради викладено автором Джейсоном Фрайдом у цій книзі. Написана простою мовою, ця книга дасть можливість початківцям зрозуміти, як почати власну справу, не допускати поширених помилок та успішно розвивати бізнес. Корисна інформація про те, яких працівників брати на роботу, як розкрутити свій бізнес, які інструменти необхідні для успішної діяльності, а що є непотрібним в роботі взагалі. Бестселер лідирує у розділі бізнес-літератури на Amazon.com.
100 грн. за шт
В наличии
- +
Ренсом Риггз
(8)
Роман американского писателя Ренсома Риггза, по которому был снят одноименный голливудский фильм. Подросток Джейкоб оказывается в загадочном месте на таинственном острове. Там находится старинный дом, в котором живут странные дети. Это оказываются «крипто сапиенсы», обладающие паранормальными способностями. А сам дом находится в петле времени: здесь всегда повторяется один и тот же день. Вскоре Джейкоб поймет, что он – один из них… Иллюстрации в книге – это старинные фотографии, которые автор собирал со своими друзьями.
95 грн. за шт
В наличии
- +
Керролл Л.
(2)
Казка Льюїса Керрола – відомого англійського письменника. «Аліса в Задзеркаллі» - продовження пригод Аліси, яка цього разу потрапляє у Задзеркалля. У світі за дзеркалом все здається звичайним, але фігури на шаховій дошці танцюють, квіти в саду вміють розмовляти, у книзі, яку Аліса знаходить на столику, віддзеркалений текст, написаний дивними словами. Усе це веде дівчинку до нових, непередбачуваних та фантастичних пригод. У 1982 році було створено однойменний анімаційний фільм, а у 2016 році презентовано американський фільм-фентезі, знятий кінокомпанією «Walt Disney Pictures».
70 грн. за шт
В наличии
- +
Ремарк Эрих Мария
0
«Тріумфальна арка» Це роман про кохання, війну та смерть. Роман про чоловіка, який звик до страху, ненависті та безнадії і тепер бажає тільки помсти, і про жінку, яка знає, що таке успіх, але не знає, яким є справжнє кохання, про пристрасть, яка скінчилася трагедією. До книжки також увійшли романи «Чорний обеліск», «Ніч у Лісабоні».
180 грн. за шт
В наличии
- +