Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Книги ХХІ

Логотип издательства Книги ХХІ
Черновицкое «Издательство 21» действует в Украине с 2004 года. Специализируется преимущественно на художественной, научной, научно-популярной и нон-фикшн литературе. Также издательство выпускает переводную литературу. Здесь увидели свет переводы современных европейских авторов: Мартина Поллака, Богдана Задуры, Тадеуша Боровского, Йозефа Винклера и других. Издательство в своей работе уделяет большое внимание современным украинским авторам. Благодаря издательству увидели свет книги Александра Бойченко, Сергея Жадана, Юрия Андруховича, Кристины Лукащук, Юрия Издрика, Тараса Прохасько и других.
118
умолчанию цене рейтингу
12 48
Аґата Тушинська
0
Книжка про пристрасне кохання і жахливу смерть, про літературу і мистецтво, про людське життя і його безборонність.
174 грн. за шт
В наличии
- +
Педро Ленц
0
Поезії в перекладі Сергія Жадана та Євгенії Лопати.
90 грн. за шт
В наличии
- +
Ігор Померанцев
0
В книгу вошли радиоэссе и радиопьесы, проза и поэзия разных лет. Бóльшая часть этих произведений звучала в эфире Русской службы Би-би-си и в журнале «Поверх барьеров» на Радио Свобода.
450 грн. за шт
В наличии
- +
Барбара Корун
0
Вірші Б. Корун перекладені 21 мовою й увійшли до понад 40 антологій у Словенії і за кордоном. Окремими перекладами вийшло близько десяти книг письменниці.
96 грн. за шт
В наличии
- +
Таїсія Наконечна
0
"Вам, мабуть, цікаво, що це таке за місце і для чого я вас сюди закликала. На жаль, мало чим зможу допомогти. Для того, аби розібратися, доведеться прочитати підряд всі вірші з цієї збірки, потім прочитати їх через один, потім у звротному порядку і у зворотному порядку через один, потім в довільному порядку, ще кілька разів. І от, коли дочитуватиме котрийсь із разів, вам може здатися, що порядок прочитання, насправді, нічого не означає і від перестановки віршів нічого не змінюється. Якщо з Вами станеться саме так, вітаю! Ви опинилися у Безріччі! Бо Безріччя, то такий окремий вимір, де не важить нічого більше крім тексту, читача і емоцій від прочитання поезії. Все решта - від лукавого" (Таїсія Наконечна).
150 грн. за шт
В наличии
- +
Андрей Любка
(1)
Я – кілер. Це не означає, що так було завжди. Кілером, звісно, я став, а не народився. Це поетами народжуються, а кілерами і прозаїками стають. Напевно, коли мене зловлять, всілякі психологи й іже з ними намагатимуться відкопати в моїй душі, в моєму минулому щось таке, з чого виросло бажання вбивати. Але воно ніколи не виростало – воно просто з’явилося.
132 грн. за шт
В наличии
- +
Барбара Скарґа
0
Ця книжка – своєрідний репортаж зі сталінських таборів. Заарештована 25-річною дівчиною за зв’язки з польським підпіллям, Барбара Скарґа (1919–2009) пройшла всі етапи радянського “перевиховання”: тюрма, трудові табори, заслання. Хоч події в книзі описано з віддалі трьох десятиліть, авторка дуже живо відтворює збережені в пам’яті деталі й сюжети з побуту зеків, образи людей по цей і по той бік колючого дроту, свої тогочасні думки й відчуття.
156 грн. за шт
В наличии
- +
Анатолий Вишевский
0
Эта книга о жизни, страсти и смерти в просвещенном герцогстве Вюртембергском времен светлейшего герцога Карла Евгения, о старом обербоссиерере Людвигсбургской фарфоровой фабрики Иоганне Якобе Лойсе, который воспылал платоническими чувствами к юному торговцу апельсинами, о том, как юноша ушел на войну, а мастер мечтал и грезил о нем, и воплотил его в своих статуэтках. Дождался ли мастер своей любви? И получилось ли все так, как представлял себе Иоганн Якоб? Эта история – без купюр и умолчаний – о его вдохновении, его любви, его боли и его счастье.
228 грн. за шт
В наличии
- +
Таїсія Наконечна
0
Ця книжка - мозаїка, яку я збирала по скельцю протягом кількох років. Тексти - миттєві замальовки, словесні етюди, насичені емоціями та відчуттями - тут і тепер. Лейтмотив цієї збірки - заклик любити життя й цінувати кожну неповтону його мить. Водночас книжка є посвятою тим моїм друзям, далеким і близьким, чиї життя обірвалися раптово і трагічно, з різних причин, за останні кілька років, чиї життя і передчасна смерть спонукали прагнути змін, кардинально змінити свої стосунки з навколишньою дійсністю і використовувати кожен шанс, дарований Богом. Коли згадую їх усіх, стає соромно за кожен закопаний в землю талант. Книжка задумана двомовною - оригінальні українські тексти з авторським перекладом на англійську мову.
150 грн. за шт
В наличии
- +
Дімітре Дінев
0
Іскрен і Светлін зустрічаються вперше на могилі такого собі Міро на одній з най­престижніших алей Центрального цвинтаря у Відні. На могилу до Міро приходять усі, хто сподівається на диво. А Іскрен і Светлін потребують дива, як ніхто на світі, бо мало того, що щастя до них не прихильне, і той, і той ще й потрапили в таке кепське становище, виходу з якого просто не буває. І Іскрен, і Светлін на початку 1990­х рр. втекли з посткомуністичної Болгарії й різними, аж ніяк не легальними шляхами дісталися Відня, щоб зустрітися випадково на цвинтарі, так і не довідавшись, що їхні долі тісно переплетені одна з одною від самого народження. Розлога сімейна сага на тлі болгарської і європейської історії. У дизайні обкладинки використана карта­схема Центрального цвинтаря у Відні. Книгу видано за підтримки: Державної канцелярії Австрійської Республіки
180 грн. за шт
В наличии
- +
Ярослав Поліщук
0
У цій книжці йдеться про уявну географію, про символічне освоєння простору засобами культури. Автор пропонує поміркувати про це на прикладі сучасної художньої літератури, обираючи для аналізу твори відомих письменників – Софії Андрухович та Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Володимира Лиса, Володимира Рафеєнка, Василя Шкляра тощо.
180 грн. за шт
В наличии
- +
Дмітрій Капітельман
(1)
Герой роману, онук рабина й син безбожника, у пошуках власної ідентичності втілює заповітну мрію народу-вигнанця про землю обітовану. Ізраїль, Єрусалим, Палестина, земля молока і меду, ливанські кедри, пост-радянське телебачення і спокусливі орієнтальні діви – подорож, що спочатку видається банальною, перетворюється на мандрівку, вирішальну для подальшого життя.
162 грн. за шт
В наличии
- +