Замовити дзвінок
RU |UA

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Замовити дзвінок

Книги Ольга Бєлоконь

Ольга Бєлоконь книги
Ольга Білоконь – практикуючий акушер-гінеколог, блогер, автор книг про жіноче здоров'я. Ольга закохана у свою професію та у всіх своїх постах, публікаціях та книгах чітко дотримується принципів доказової медицини. Завдяки простій та зрозумілій подачі інформації, Ользі вдалося не тільки зібрати, але й утримати величезну аудиторію жінок на всьому пострадянському просторі. Її книги допомагають представницям прекрасної статі позбутися від домислів та дають безцінні знання про вагітність та жіноче здоров'я.

Творчий шлях

Ольга дійсно живе своєю професією, тому щоб поділитись власними знаннями з якомога більшою кількістю жінок, вона завела сторінку в Facebook та Instagram, а також створила канал на YouTube. 
Аудиторія її передплатників постійно зростала, а вона отримувала не тільки колосальну віддачу у вигляді лаків та репостів, але і величезну кількість слів подяки. Саме це мотивувало Ольгу писати ще більше, а так як формати соціальних мереж не дозволяли їй висловити все те, що хотілось, вона вирішила поєднати всі свої статті в одне ціле та написати книгу. Так у світ вийшла перша книга автора «Я беременна, что делать?».
Ольга Білоконь чудово розуміє, що її аудиторія – це жінки репродуктивного віку, які бажають бути здоровими, цікавляться всіма новинками та бажають знати більше, ніж їм розповідає лікар на прийомі. І щоб жінки припинили шукати цікаву для них інформацію в інтернеті на незрозумілих сайтах, Ольга спробувала написати книгу так, щоб медичні терміни стали більш зрозумілими для простих пацієнтів. 
Перша книга Білоконь користувалася величезним успіхом, і незабаром автор представила увазі читачок свою другу роботу – «Я женщина», в ній вона зібрала максимум інформації про жіноче здоров'я, гормони, контрацепцію та багато іншого. 
Книги Ольги Білоконь подарують вам безцінні знання про норми жіночого здоров'я та правильний перебіг вагітності. Прочитавши їх, ви дізнаєтесь все, з чим може зіткнутись сучасна жінка стосовно свого здоров'я, ознайомитесь з можливими методами діагностики та лікування.

1
12 48
Ольга Бєлоконь
(48)
Ольга Бєлоконь — практикуючий лікар акушер-гінеколог. Вона закохана у свій фах і чітко дотримується принципів ...
210 грн. Економія 21 грн. 189 грн. за шт
В наявності
- +