Замовити дзвінок
RU |UA

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Замовити дзвінок

Книги Сунь-Цзи

Сунь-Цзи книги
Сунь-Цзи – китайський стратег та мислитель. Йому приписують авторство відомого трактату «Мистецтво війни». В яких роках жив Сунь-Цзи точно не відомо. За даними різних джерел, це або VI століття до н.е., або IV століття до н.е. «Мистецтво війни» користується популярністю багато років і донині вивчається військовими та навіть простими людьми. У книзі описано ведення військових дій між державами. Автор вважав, що ідеальна перемога – підкорити державу дипломатичними методами, без початку бойових дій. Але якщо військових дій неможливо уникнути, армія повинна бути максимально дисциплінованою та згуртованою. Книгу було екранізовано у 1996 році як серіал.

Сунь-Цзи народився у царстві Ци та коли виріс, служив у ньому найманим полководцем. Одного разу князь Хо Люй попросив Сунь-Цзи не просто розповісти про військову справу, а наочно продемонструвати свої навички. І тоді він попросив, щоб князь передав йому свої гареми.

На диво, князь дав свою згоду. Полководець розділив наложниць на два загони, призначив в них головну і дав їм у руки алебарди. Він почав їм пояснювати найпростіші військові команди, але його зовсім ніхто не слухав, і тоді він заявив, що невиконання команд полководця – це вина командира. Після цього він наказав стратити двох головних наложниць, а жінки загону відразу стали старанно виконувати всі його команди.

Життєвий шлях полководця та книги

Сунь-Цзи завжди стояв на сторожі царства, тому коли виникла небезпека, він разом з довіреним йому військом здобув безліч перемог, убив ворогів, розбив та захопив території царства Чу та Цзінь, завдяки чому розширив та зміцнив позиції свого царства. Згодом це царство стало частиною цивілізованого Китаю.

Повернувшись із перемогою, Сунь-Цзи отримав нове завдання від князя Хо Люя, так був написаний знаменитий трактат «Искусство войны». Цей твір став настільною книгою для військових у Японії, а пізніше він був перекладений на багато мов світу.

Варто відзначити, що ця книга користується величезною популярністю і сьогодні. На її сторінках автор намагається поставити тактику та стратегію на раціональну основу. Автор говорить про те, що перед тим, як вступити у битву, необхідно спробувати інші методи. Наприклад, підірвати бойовий дух ворога, підкупити впливових керівників або запустити чутки у ворожому таборі.

Незважаючи на те, що книга про війну, вона написана досить легко, тому буде цікава для прочитання не тільки військовим.

1
12 48
Сунь-Цзи
(16)
Найвідоміший стародавній китайський трактат. 2 століття не втрачає своєї популярності. А ще вважається найпе...
100 грн. Економія 5 грн. 95 грн. за шт
В наявності
- +