Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

Время мастеров

Логотип издательства Время мастеров
«Время мастеров» - украинское издательство, основанное в 1999 году в Харькове. Специализируется на детской литературе и книгах для родителей. Издает произведения украинских писателей и художников. Основало проект под названием «Детская картинная галерея», целью которого является построение сюжета книги на уже существующих иллюстрациях. Самые популярные издания: «Ежик в тумане» Козлова, «Маленький принц» Экзюпери, «Поллианна» Портер, «Жил-был пес» Назарова и другие. «Время мастеров» участвует в социальных проектах, книжных выставках и ярмарках.
82
умолчанию цене рейтингу
12 48
Симоненко О., Кулик К.
(17)
Шановні мами! Для ваших діточок вже готовий інноваційний святковий календар! Це не просто адвент-календар! Це квест-календар, який допоможе вам провести святковий квест з 15 грудня по 1 січня. Він безмежно прекрасний, бо це живопис. На наше замовлення справжня чарівниця — витончена українська художниця Галина Бодякова намалювала магічну картину. Ця картина стане справжньою святковою окрасою вашої домівки, наповнить кімнату сяйвом і затишком. Вуаля! «Квест-календар очікування зимових свят для тих, хто ще не вміє читати»! До святкового набору входять: - картина 490х350 мм; - 18 віконець із малюнками-загадками; - листи від святого Миколая; - історії і завдання; - картки-вказівники для квестів; - інструкція й розклад дій для дорослих. Щодня, починаючи з 15 грудня по 1 січня, відкривайте з дитиною нове віконце, де знайдете малюнок-загадку. Відгадка допоможе знайти схованку. У схованці на дитину чекатиме лист від святого Миколая або завдання до Нового року і подарунок від рідних. Календар подарує новий досвід родинних взаємин та гарний зимовий настрій і відкриє таємниці свят!
180 грн. за шт
В наличии
- +
Гузеева Наталья Анатольевна
(8)
Большой подарочный формат. Знаменитый Капитошка создаст новогоднее настроение и научит дружбе.
50 грн. за шт
В наличии
- +
Алла Потапова
(10)
"…легонько толкнули скрипучую дверь и сделали осторожный шаг… ещё один… ещё один.          …дверь за спиной захлопнулась! Назад пути нет… Славик и Оксанка еще не знают, что их ждут маленький, но настоящий дракончик Тишка, голубой ветер с волшебной шляпой, а также обычный необычный забор, который и ворчит, и ругается, но ради друзей готов становиться плотом, мостом и даже летательным аппаратом. Никакая опасность не остановит детей, потому что дракончика несмотря ни на что нужно вернуть его маме. Так вперед же, навстречу приключениям! Чтобы поучаствовать в них, тебе достаточно просто открыть эту захватывающую книжку."
195 грн. за шт
В наличии
- +
Тімоте де Фомбель
0
Підкоривши книжковий світ не одного десятка країн, завоювавши більше 20 престижних французьких і міжнародних літературних нагород і премій, подарувавши світову славу молодому паризькому драматургу і письменнику, двотомник «Тобі Лолнес» нарешті розпочинає свою тріумфальну ходу по теренах читацької України. Перший том гостросюжетного «екологічного фентезі» знайомить з головним героєм ― крихітним хлопчиком, який разом зі своєю сім’єю живуть у казковому світі на величезному дереві. І все було б добре, якби його батько, великий учений, не зробив неймовірне відкриття, яке перетворило деревний сік на джерело енергії для механізмів. Винахідник не захотів відкривати свій геніальний секрет, бо зрозумів, що це згубить Дерево, а в результаті і його народ. Через це сім’я Лолнесс опинилася за ґратами. Втекти вдалося тільки Тобі, який почав боротьбу з цілою зграєю злодіїв, щоб урятувати від загибелі не тільки батьків, а й власний світ. Та зробити це дуже не просто, коли твій зріст лише півтора міліметри, а життя висить на волосині.
180 грн. за шт
В наличии
- +
Шентан Су
0
У Вас в руках – первая и единственная за пределами Китая книга, посвященная традиционному фэншуй Школы форм. Парадоксально, но факт: все книги о фэншуй, ранее попадавшие на наш рынок, освещали более поздние школы фэншуй, игнорируя основы основ. Этот пробел восполнил автор данной книги, тайваньский мастер фэншуй Шентан Су – «последний из могикан», ведущий эксперт Школы форм в мире. Благодаря знаниям, собранным в этом уникальном издании, Вам откроются секреты фэншуй и китайской метафизики. Причем Вы можете сразу же, по ходу чтения, проверять их эффективность на собственном опыте, получая пользу и дома, и на работе, и в личных отношениях, и в бизнесе. Несомненно, эта книга поможет повысить качество жизни, станет отличным подспорьем для дизайнеров и архитекторов, а также будет полезной для широкого круга читателей.
180 грн. за шт
В наличии
- +
Григорій Фалькович
0
Домалюй та розфарбуй! Допомагати татові охоче зголосилися троє — Тетянка, Георгій та Аліна, і кожен хотів побачити у книжці саме свого нічного друга. Тут художник зрозумів, що подібне бажання може виникнути у багатьох майбутніх читачів, і вирішив створити ілюстрації разом із ними, тобто не став домальовувати майбутню книжку.Так з’явилися «Недомальовані вірші». Цю книжку дозволено не лише читати, слухати та роздивлятися. Тут можна розфарбовувати будь-що в будь-який колір і домальовувати все, що заманеться! Тож беріть улюблені олівці, фломастери чи фарби — та розпочинайте.
70 грн. за шт
В наличии
- +
Віолетта Борігард
0
Перед тобою МАЛЮВАЛЬНА ІСТОРІЯ. Читаючи її, дай волю своїй фантазії, бо в цій книжці можна розфарбовувати будь-що в будь-який колір і малювати скрізь, де заманеться! Тому в кожного вийде власна особлива історія про принцесу Нісоль, яка почала займатися геть неналежними принцесі справами. Якось вона випадково потрапила на королівську кухню, де все було не до ладу: то банан не чиститься, то вогонь в печі погасне, а то і зграя голодних котів нападе. А тут ще й головний кухар Тілі-Тісто десь подівся! Хто ж врятує королівський обід, на який запрошено так багато гостей?Маленька принцеса розраховує на твою допомогу. Щоб їй допомогти, зовсім не обов’язково вміти куховарити, варто лише взяти улюблені олівці, фломастери чи фарби та почати читати історію.
70 грн. за шт
В наличии
- +
Пеннак Даніель
(1)
Полярний вовк із паризького зоопарку вже понад десять років дивиться на все, що відбувається навколо, лише одним оком. Якось до його клітки приходить хлопчик-сирота. І навіть в одному вовчому оці він читає біль і страждання. Хлопчикові не байдужа доля полярного вовка, тож він теж заплющує одне око і починає розповідати історії: сумні, веселі, захопливі… такі, що відкривають полярному вовкові нові грані світу і ставлять перед ним питання, над якими він раніше не замислювався.
120 грн. за шт
В наличии
- +
Роньшин В.
0
Мар’ян і Маринка — пригодники. Це значить, що з ними постійно трапляються неймовірні, дивовижні, а то й просто дивні пригоди. То до Мар’яна крихітні інопланетяни завітають, то він на інший континент випадково потрапить... Та й Маринка від нього не відстає! Незвичайні історії із життя звичайного хлопчика та звичайної дівчинки не тільки розважать та звеселять читача, а й дадуть привід замислитися над буденними, але важливими речами.
110 грн. за шт
В наличии
- +
Роньшин В.
0
Это книжка про Машку Промокашкину — обычную девочку, с которой происходят необычные вещи, и Вовку Морковкина — мальчика без чувства юмора, но с фантазией! Поэтому фантазируйте вместе с ними, но постарайтесь не смеяться... хотя не смеяться у вас точно не получится!
110 грн. за шт
В наличии
- +
Лебедєва
(1)
Одного разу зустрілись киця з мишкою і… подружились. Звичайно, тут не обійшлось без новорічного чуда, та маленькі читачі зрозуміють, що справа в добрі та любові, які відкривають серця і творять дива. А ще ця історія навчає батьків не нав’язувати своїм дітям «правильних» друзів, не забувати, що свого кращого друга вони не вибирали: він знайшовся сам і посів важливе місце в їхньому житті. Книжка спонукає замислитись над тим, щоб дати малюкам свободу, яка буде хоч на трішечки, але більшою за ту, яку ми дозволяємо собі.
90 грн. за шт
В наличии
- +
Лебедева
0
Однажды встретились киса с мышкой и ... подружились. Конечно, здесь не обошлось без новогоднего чуда, и маленькие читатели поймут, что дело в добрые и любви, которые открывают сердца и творят чудеса. А еще эта история учит родителей не навязывать своим детям «правильных» друзей, не забывать, что своего лучшего друга они не выбирали: он нашелся сам и занял важное место в их жизни. Книга побуждает задуматься над тем, чтобы дать малышам свободу, которая будет хоть на немного, но больше той, которую мы позволяем себе.
90 грн. за шт
В наличии
- +