Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

А-ба-ба-га-ла-ма-га

Логотип издательства А-ба-ба-га-ла-ма-га

История издательства «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» началась в 1992 году, а его основателем стал Иван Малкович - поэт, писатель, издатель и активный общественный деятель.

Ассортимент является предметом настоящей гордости, ведь именно здесь издают серию о волшебнике Гарри Поттере, «Снежную королеву», «Сказки Туманного Альбиона», произведения Лины Васильевны Костенко и множество других замечательных книг. Кропотливый труд и высокие стандарты качества продукции перевоплотили бренд в национальный символ, а само издательство считается одним из самых успешных на рынке Украины.

Замечательный перевод, редактура, художественное оформление делают чтение настоящим наслаждением для всех "детей от 2 до 102". Убедитесь в этом сами!

151
умолчанию цене рейтингу
12 48
Всеволод Нестайко
(30)
"Тореадори з Васюківки" Всеволода Нестайка вже багато років захоплюють не лише дітей, а й їх батьків. Книгу було перекладено більш, ніж 20-ма мовами, і величезною популярністю вона користується в Україні. Пригодницька повість про двох хлопчиків - Яви Реня та Павлуши Криворотька, які хочуть прославитись на весь світ. Сюжет сповнений життєвих історій, гумору, дотепних жартів, бешкетництва. Книга вчить таких важливих речей, як дружба, готовність самопожертви, допомога нужденним людям. Видання, оновлене у 2004-му році, буде зрозумілим та цікавим сучасним школярам.
125 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(6)
Жодна чаклунська родина в країні не обходиться без примірника «Фантастичних звірів». Відтепер маґли теж матимуть нагоду дізнатися, де живе квінтолап, що їсть пухканець і чому не варто залишати молоко для кнарла. Кошти з продажу цієї книжки віддадуть у фонд «Comic Relief», а отже, всі ті гривні й ґалеони, які ви сплатите за неї, сотворять чари, потужніші за будь-яку чаклунську магію. Якщо ж і це не переконає вас розлучитися з грішми — що ж, тоді можу лише сподіватися, що принаймні якийсь перехожий чаклун, побачивши, як вас атакує мантикор, виявить більше чуйності. (Албус Дамблдор)
117 грн. Экономия 18 грн. 99 грн. за шт
В наличии
- +
Лина Костенко
(23)
Поезії Ліни Костенко повинні бути на книжковій полиці у кожній родині. Твори цієї геніальної української письменниці вирізняються індивідуальним стилем написання, надзвичайним ліризмом, романтичністю та відвертістю. Ліна Костенко пише доступно про найважливіше. Її поезія знаходить відгуки у душі читачів будь-якого віку та соціального статусу. У цю збірку увійшли вибрані твори авторки, написані у різні роки її творчості. Збірка складається із трьох розділів і має кишеньковий формат.
139 грн. за шт
В наличии
- +
Галина Малик
(20)
На перший погляд, звичайна дівчинка Аля, але вдача в неї зовсім не звичайна. Це - про головну героїню книги-трилогії "Незвичайні пригоди Алі". Швиденько вирушивши з дому з веселим і грайливим настроєм, Аля зустрічає на своєму шляху нових друзів. Залишена вдома робота вже нецікава, адже цікавіше милуватися навколишньою природою. Авторка настільки гарно і милозвучно описала природу, що хочеться залишити все і біти в ліс, на поле, щоб насолоджуватись. Книжка ідеально підійде і сподобається діткам молодшого шкільного віку, завдяки яскравим ілюстраціям та динамічному сюжету.
136 грн. Экономия 20 грн. 116 грн. за шт
В наличии
- +
Владимир Рутковский
(9)
Школяр Вітько через загадковий портал часу потрапляє у 1097-й рік, де зустрічається із богатирями Іллею Муровцем, Олешком Поповичем та Добринею. На Вітька чекає багато відкриттів, пригод та випробувань, а також зустріч із чарівною дівчиною Оленкою. Тут випробовується його кмітливість, завзятість і сміливість, він бореться зі страхами та проявляє лідерські якості. І хоч життя у історичному минулому захоплює, потрібно повернутися у свій час, та чи вдасться це зробити Вітьку? За романом Володимира Рутківського знято однойменний український фільм-фентезі.
92 грн. Экономия 14 грн. 78 грн. за шт
В наличии
- +
Лина Костенко
(8)
Історичний роман у віршах «Маруся Чурай» визначної української поетеси Ліни Костенко — один із вершинних творів української літератури, своєрідна енциклопедія духовного життя нашого народу в XVII ст. Висока драма любові вирує на тлі епічних історичних змагань, де доля легендарної Марусі Чурай тісно переплетена з долею України.
170 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(51)
Восьма частина серії книг про всесвітньо відомого героя Гаррі Поттера, написана у формі п’єси. Авторами стали Джек Торн, Джоан Роулінг, Джон Тіффані. Шанувальники «поттеріани» можуть знову поринути у дивовижний, магічний світ Гаррі Поттера. Події відбуваються через 19 років після битви за Гоґвортс. У книзі основний конфлікт – проблеми між дітьми та батьками. Знайти спільну мову із сином важко навіть найвидатнішому чаклуну у світі. Чи вдасться Гаррі Поттеру і його сину Албусу налагодити стосунки? Які пригоди чекають героїв? Про це можна дізнатися лише прочитавши книгу.
107 грн. за шт
В наличии
- +
Владимир Рутковский
(15)
Перша частина тетралогії Володимира Рутківського, присвячена історії виникнення козацького руху, що була видана видавництвом «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Завдяки цікавій розповіді, написаній у розважальній формі, автор прагне зацікавити дітей історією. Діти дізнаються, звідки взялися козаки, хто ставав козацьким ватажком, хто такі козаки-характерники, хто були ворогами козаків, а хто – друзями. Володимир Рутківський майстерно уникає сцен насильства, коли описує битви. Книга сподобається дітям віком від 10 років.
108 грн. за шт
В наличии
- +
уп. Іван Малкович
(3)
Велика картонна абетка від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» у багатьох сім'ях вже стала улюбленою дитячою книжечкою. Вірші, багато з яких вже відомі читачам, упорядкував Іван Малкович, а казкові, захоплюючі ілюстрації створив художник Кость Лавро. Абетка стала в Україні справжнім бестселером серед книг для дітей дошкільного віку. Її рекомендовано до вивчення у дошкільних навчальних закладах. Діти із задоволенням повертаються до сторінок улюбленої книги, адже вірші та художні образи запам'ятовуються кожному, хто хоч раз тримав у руках «Абетку».
126 грн. за шт
В наличии
- +
Тетяна Сидоренко
(5)
У липні 2018 року минає 100 років з часу одруження геніального іспанського художника Пабло Пікассо та відомої балерини, українки з Ніжина, Ольги Хохлової. Повість «Ольга, дружина Пікассо» — перша в Україні художня книга про Ольгу Хохлову, балерину трупи Сергія Дяґілєва «Російський балет», та її сімей нежиття з Пабло Пікассо, яке тривало 18 років. Окрім головних персонажів, у канву повісті відомої письменниці з Ніжина Тетяни Сидоренко вплетено складні й цікаві постаті найближчого мистецького оточення Пабло і Ольги — непересічних особистостей в історії світової культури ХХ століття — С. Дяґілєва, І. Стравинського, Ж. Кокто, А. Матісса, Г. Апполінера, Л. Араґона, М. Брака, Гертруди Стайн та інших. А вдало винайдена форма «есхатологічного інтерв’ю» надає повісті відчуття безпосереднього спілкування з головними персонажами твору.
108 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
0
Пригоди Гаррі Поттера тривають. Разом з Роном і Герміоною, своїми найкращими друзями, він уже третій рік навчається у Ґогвортській школі чарівників. На Гаррі насувається страшенна небезпека; усі про це знають, але ніхто не в змозі допомогти..._x000D_ Нагороди:_x000D_ 1-ша премія Національного конкурсу «Книга року-2002»
147 грн. за шт
В наличии
- +
Иван Франко
0
Фарбований Лис» — одна з найвідоміших казок Івана Франка. Хвацький і самовпевнений Лис аж зі шкури пнеться, щоб вразити своїх товаришів нечуваною злодійською спритністю. Навіть утрапивши в страшну халепу, хитрому Лисові вдається обернути все на свою користь. Однак у безмежній самозакоханості він забув одну мудру приказку: «Неправдою світ пройдеш, а назад не вернешся»..._x000D_ Намалював казку улюблений ілюстратор української малечі Кость Лавро.
60 грн. за шт
В наличии
- +