Заказать звонок
Имя*
Телефон*
E-mail
Время звонка
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
RU | UA
Корзина
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
звонок по Украине бесплатный

Заказать звонок

А-ба-ба-га-ла-ма-га

Логотип издательства А-ба-ба-га-ла-ма-га

История издательства «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» началась в 1992 году, а его основателем стал Иван Малкович - поэт, писатель, издатель и активный общественный деятель.

Ассортимент является предметом настоящей гордости, ведь именно здесь издают серию о волшебнике Гарри Поттере, «Снежную королеву», «Сказки Туманного Альбиона», произведения Лины Васильевны Костенко и множество других замечательных книг. Кропотливый труд и высокие стандарты качества продукции перевоплотили бренд в национальный символ, а само издательство считается одним из самых успешных на рынке Украины.

Замечательный перевод, редактура, художественное оформление делают чтение настоящим наслаждением для всех "детей от 2 до 102". Убедитесь в этом сами!

141
умолчанию цене рейтингу
12 48
Всеволод Нестайко
(30)
"Тореадори з Васюківки" Всеволода Нестайка вже багато років захоплюють не лише дітей, а й їх батьків. Книгу було перекладено більш, ніж 20-ма мовами, і величезною популярністю вона користується в Україні. Пригодницька повість про двох хлопчиків - Яви Реня та Павлуши Криворотька, які хочуть прославитись на весь світ. Сюжет сповнений життєвих історій, гумору, дотепних жартів, бешкетництва. Книга вчить таких важливих речей, як дружба, готовність самопожертви, допомога нужденним людям. Видання, оновлене у 2004-му році, буде зрозумілим та цікавим сучасним школярам.
124 грн. за шт
В наличии
- +
Лина Костенко
(9)
Зустрічайте довгоочікуваний третій — завершальний — том «Улюблених віршів»! Загалом понад 150 пречудових віршів українських та іноземних поетів на всі смаки! З малюнками найкращих українських ілюстраторів! Розкішний дарунок для кожної інтелігентної родини!
205 грн. за шт
В наличии
- +
Лина Костенко
(8)
Історичний роман у віршах «Маруся Чурай» визначної української поетеси Ліни Костенко — один із вершинних творів української літератури, своєрідна енциклопедія духовного життя нашого народу в XVII ст. Висока драма любові вирує на тлі епічних історичних змагань, де доля легендарної Марусі Чурай тісно переплетена з долею України.
169 грн. за шт
В наличии
- +
Роальд Даль
(24)
Казкова дитяча повість «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальда Даля. На сторінках книги розгортається історія хлопчика Чарлі Бакета із дуже бідної сім’ї, який виграв у День свого народження квиток і отримав можливість потрапити на екскурсію до унікальної шоколадної фабрики кондитера містера Віллі Вонки. Впродовж екскурсії із Чарлі трапляються різноманітні випробування, які він зміг здолати завдяки своїй легкій вдачі і доброті, за що й отримав заслужену винагороду. У книзі є своя мораль для дітей: зло буде покаране, а добро завжди отримає винагороду. Із захопленням твір читають як діти, так і дорослі.
116 грн. за шт
В наличии
- +
Владимир Рутковский
(11)
Школяр Вітько через загадковий портал часу потрапляє у 1097-й рік, де зустрічається із богатирями Іллею Муровцем, Олешком Поповичем та Добринею. На Вітька чекає багато відкриттів, пригод та випробувань, а також зустріч із чарівною дівчиною Оленкою. Тут випробовується його кмітливість, завзятість і сміливість, він бореться зі страхами та проявляє лідерські якості. І хоч життя у історичному минулому захоплює, потрібно повернутися у свій час, та чи вдасться це зробити Вітьку? За романом Володимира Рутківського знято однойменний український фільм-фентезі.
91 грн. Экономия 9 грн. 82 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(7)
Жодна чаклунська родина в країні не обходиться без примірника «Фантастичних звірів». Відтепер маґли теж матимуть нагоду дізнатися, де живе квінтолап, що їсть пухканець і чому не варто залишати молоко для кнарла. Кошти з продажу цієї книжки віддадуть у фонд «Comic Relief», а отже, всі ті гривні й ґалеони, які ви сплатите за неї, сотворять чари, потужніші за будь-яку чаклунську магію. Якщо ж і це не переконає вас розлучитися з грішми — що ж, тоді можу лише сподіватися, що принаймні якийсь перехожий чаклун, побачивши, як вас атакує мантикор, виявить більше чуйності. (Албус Дамблдор)
116 грн. за шт
В наличии
- +
Роальд Даль
(11)
Прекрасна історія Роальда Дала про маленьку талановиту дівчинку, яка вирішила перевиховати дорослих. Матильда – дитина не проста, проте для своїх родичів вона – зайві проблеми та клопіт. Дівчинка збирається перевиховати не лише власних родичів, а й пані Транчбул – страшну директорку школи. Твір можна віднести до жанру терапевтичної казки. Він вчить не боятися бути інакшим, не таким, як усі, розвивати свою ерудованість та чесність. Книгу «Матильда» було визнано кращим виданням для дітей у 1988 році.
116 грн. за шт
В наличии
- +
Іван Малкович
(6)
Маленький зайчик відправляється до крамниці, аби купити для своєї хворої мами мед. Але зайчик не знав, де знаходиться крамниця, а по дорозі назад ще й заблукав. Втім, усі звірі, які зустрічалися на шляху, допомагали йому дістатися домівки, а сам зайчик не втрачав рішучості та впевненості. Зворушлива та добра історія, яка вчить турботливості про рідних, допомоги меншим та тим, хто потрапив у несприятливу ситуацію, уважності та обережності. Книга ідеально підходить для сімейного читання з дітьми, а також стане в нагоді у якості подарунку.
97 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
(52)
Восьма частина серії книг про всесвітньо відомого героя Гаррі Поттера, написана у формі п’єси. Авторами стали Джек Торн, Джоан Роулінг, Джон Тіффані. Шанувальники «поттеріани» можуть знову поринути у дивовижний, магічний світ Гаррі Поттера. Події відбуваються через 19 років після битви за Гоґвортс. У книзі основний конфлікт – проблеми між дітьми та батьками. Знайти спільну мову із сином важко навіть найвидатнішому чаклуну у світі. Чи вдасться Гаррі Поттеру і його сину Албусу налагодити стосунки? Які пригоди чекають героїв? Про це можна дізнатися лише прочитавши книгу.
106 грн. за шт
В наличии
- +
Сент-Экзюпери Антуан де
(16)
Культова казка Антуана де Сент-Екзюпері, що побачила світ у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та була проілюстрована відомим художником Владиславом Єрком. «Маленький принц» продовжує підкорювати серця читачів із покоління в покоління. Історія хлопчика із іншої планети, який вирушає пізнавати Всесвіт. Він зустрічає багато дивних та різних дорослих, в тому числі й на Землі. Спілкуючись із новими знайомими, маленький принц дізнається багато нових та цікавих речей. У цій дитячій книзі знайшли місце дорослі теми: життя та смерть, вірність, дружба, відповідальність і любов.
169 грн. за шт
В наличии
- +
Тетяна Сидоренко
(5)
У липні 2018 року минає 100 років з часу одруження геніального іспанського художника Пабло Пікассо та відомої балерини, українки з Ніжина, Ольги Хохлової. Повість «Ольга, дружина Пікассо» — перша в Україні художня книга про Ольгу Хохлову, балерину трупи Сергія Дяґілєва «Російський балет», та її сімей нежиття з Пабло Пікассо, яке тривало 18 років. Окрім головних персонажів, у канву повісті відомої письменниці з Ніжина Тетяни Сидоренко вплетено складні й цікаві постаті найближчого мистецького оточення Пабло і Ольги — непересічних особистостей в історії світової культури ХХ століття — С. Дяґілєва, І. Стравинського, Ж. Кокто, А. Матісса, Г. Апполінера, Л. Араґона, М. Брака, Гертруди Стайн та інших. А вдало винайдена форма «есхатологічного інтерв’ю» надає повісті відчуття безпосереднього спілкування з головними персонажами твору.
61 грн. Экономия 6 грн. 55 грн. за шт
В наличии
- +
Джоан Роулинг
0
Пригоди Гаррі Поттера тривають. Разом з Роном і Герміоною, своїми найкращими друзями, він уже третій рік навчається у Ґогвортській школі чарівників. На Гаррі насувається страшенна небезпека; усі про це знають, але ніхто не в змозі допомогти..._x000D_ Нагороди:_x000D_ 1-ша премія Національного конкурсу «Книга року-2002»
147 грн. за шт
В наличии
- +